О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XLI сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 "О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 23 мая 2012 года N 25-6-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 июня 2012 года N 12-7-140. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5   статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением акимата Павлодарской области от 15 мая 2012 года N 148/6 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 272/10 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (ХL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата "О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы" от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-131, опубликовано 14 января 2012 года в газете "Иртыш" N 6, опубликовано 14 января 2012 года в газете "Ертіс нұры" N 6) внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 573 532" заменить цифрами "2 620 832";
цифры "2 299 956" заменить цифрами "2 347 256";
в подпункте 2) цифры "2 835 387" заменить цифрами "2 882 688";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (IV сайланған XLI сессиясы) N 242-41-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 мамырдағы N 25-6-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 маусымда N 12-7-140 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған, ХL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешімін іске асыру туралы" N 272/10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 148/6 қаулысына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 242-41-4 "Ертіс ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-7-131 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Ертіс нұры" газетінің N 6 жарияланған, 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Иртыш" газетінің N 6 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 573 532" деген сандары "2 620 832" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 299 956" деген сандары "2 347 256" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 835 387" деген сандары "2 882 688" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына   сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.