О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XLI сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 "О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 июля 2012 года N 34-8-5. Зарегистрировано Департаментом Павлодарской области 02 августа 2012 года N 12-7-143. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата (VI внеочередная сессия, V созыв) от 3 июля 2012 года N 69/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата "О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы" от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-131, опубликовано 14 января 2012 года в газете "Иртыш" N 6, опубликовано 14 января 2012 года в газете "Ертіс нұры" N 6) внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 620 832" заменить цифрами "2 539 920";
цифры "2 347 256" заменить цифрами "2 266 344";
в подпункте 2) цифры "2 882 688" заменить цифрами "2 801 776";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского районного
маслихата (VIII внеочередная сессия,
V созыв) от 18 июля 2012 года N 34-8-5
Приложение 1
к решению Иртышского районного
маслихата (XLI сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 242-41-4
Бюджет Иртышского района на 2012 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма на 2012 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (IV сайланған, XLI сессиясы) N 242-41-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі N 34-8-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 тамызда N 12-7-143 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған, ХL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 69/6 шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 242-41-4 "Ертіс ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-7-131 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Ертіс нұры" газетінің N 6 жарияланған, 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Иртыш" газетінің N 6 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 620 832" деген сандары "2 539 920" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 347 256" деген сандары "2 266 344" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 882 688" деген сандары "2 801 776" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа  енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Ж. Беспаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, VIII кезектен тыс
сессиясы) 2012 жылғы 18 шілдедегі
N 34-8-5 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
(IV сайланған, XLI сессиясы)
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 242-41-4 шешіміне
1 қосымша
Ертіс ауданының 2012 жылға арналған бюджет
(өзгерістер мен толықтырулармен)
Санаты
2012 жылға арналған  сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

678
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1028
5
Планирование и статистическая деятельность
15670
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15670
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
15670
02
Оборона
6764
02
1
Военные нужды
6764
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6764
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6764
033
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3069
11
Правоохранительная деятельность
3069
4584
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3069
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3069
04
Образование
1529769
1
Дошкольное воспитание и обучение
73194
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
73194
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
72701
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов  из республиканского бюджета
493
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1377018
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2191
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2191
464
Отдел образования района (города областного значения)
1374827
003
Общеобразовательное обучение
1309303
006
Дополнительное образование для детей
43704
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей), за счет трансфертов из республиканского бюджета
21820
9
Прочие услуги в области образования
79557
464
Отдел образования района (города областного значения)
76057
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

678
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
1028
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
15670
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15670
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланың) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15670
02
Қорғаныс
6764
1
Әскери мұқтаждықтар
6764
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
6764
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6764
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3069
1
Құқық қорғау қызметi
3069
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3069
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3069
04
Бiлiм беру
1529769
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
73194
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
73194
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
72701
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
493
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1377018
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2191
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2191
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1374827
003
Жалпы білім беру
1309303
006
Балаларға қосымша білім беру
43704
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
21820
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
79557
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
76057
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12101
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12577
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1052
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8570
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1771
067
Капитальные расходы подведомственных  государственных учреждений и организаций
39986
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
3500
05
Здравоохранение
340
9
Прочие услуги в области здравоохранения
340
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
340
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
340
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
134056
2
Социальная помощь
113947
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14070
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14070
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99877
002
Программа занятости
37016
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3043
005
Государственная адресная социальная помощь
2900
006
Оказание жилищной помощи
101
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39844
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
775
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3872
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1987
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2337
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8002
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20109
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

12101
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12577
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1052
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8570
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1771
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
39986
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
3500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3500
05
Денсаулық сақтау
340
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
340
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
340
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
340
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
134056
2
Әлеуметтiк көмек
113947
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14070
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14070
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99877
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
37016
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3043
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2900
006
Тұрғын үй көмегі
101
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39844
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
775
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3872
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1987
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2337
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8002
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20109
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі