Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 ноября 2012 года N 554/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 декабря 2012 года N 3299. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 295/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 295/5.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1128 "Об утверждении стандартов государственных услуг", в целях качественного оказания государственных услуг, акимат Иртышского района   ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Козыбаева К.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
Утверждено
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 554/4
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного задания"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент определяет порядок оказания государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания" (далее – государственная услуга).
2. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача архитектурно-планировочного задания", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1128 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Иртышского района" (далее – отдел) пять дней в неделю, за исключением воскресенья и праздничных дней, с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, по адресу Иртышский район, с. Иртышск, ул.И.Байзакова 14, а также государственная услуга предоставляется через филиал Иртышского района республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - Центр) шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, ул.И.Байзакова 14, телефон 8(71832)22912, адрес электронной почты www.enbek.gov.kz.

"Сәулеттік жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 қарашадағы N 554/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 желтоқсанда N 3299 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 295/5 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 295/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік процедуралар туралы" Заңның 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің сапалы мемлекеттік қызмет көрсету мақсатында 2012 жылғы 31 тамыз "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызмет стандартының бекіту туралы" N 1128 Қаулысына сәйкес, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Сәулеттік-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.С.Қозыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Шұғаев
Павлодар облысы Ертіс ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 19
қарашадағы N 554/4 қаулысымен
бекітілген
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызметінің РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Бұл регламент "сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызметінің (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) көрсетілу тәртібін анықтайды.
2. Мемлекеттік қызметтің тәртібі: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2012 жылдың 31 тамыз N 1128 Қазақстан Республикасының үкіметінің қаулысымен бекітілген "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет "Ертіс ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – бөлім) аптасына бес күн, демалыс күндері мен мерекелік күндерді қоспағанда, сағат 9.00 ден бастап 18.30 ға дейін, сағат 13.00ден бастап 14.30 ға дейінгі түскі асқа үзіліспен, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И. Байзақов көшесі 14 үй мекен жайы, таңдаулы негізде мемлекеттік қызмет Республикалық мемлекеттік мекеме "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Ертіс ауданы бойынша бөлімшесі (бұдан әрі – Орталық) арқылы аптасына алты күн, демалыс және мерекелік күндерді қоспағанда, сағат 9.00 ден бастап 20.00ге дейін, түскі асқа үзіліссіз, Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы И. Байзақов көшесі 14 үй мекенжайы бойынша беріледі. Телефондары 8(71839)22912, электронды поштаның мекенжайы www.enbek.gov.kz. бойынша беріледі.

5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача справки с архитектурно-планировочным заданием с обязательным приложением технических условий на подключение к источникам инженерного и коммунального обеспечения (если есть необходимость в их получении), с указанием регистрационного кода на бумажном носителе согласно приложению 3 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган:
1) с момента подачи документов, предусмотренных пунктом 11 стандарта – в течение 8 (восьми) рабочих дней;
2) с момента подачи документов, предусмотренных пунктом 11 стандарта – в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней для следующих объектов строительства:
производственные предприятия, вырабатывающие электрическую и тепловую энергию горнодобывающие и обогатительные производственные предприятия;
производственные предприятия черной и цветной металлургии, машиностроительной промышленности;
гидротехнические и селезащитные сооружения (дамбы, плотины), обеспечивающие безопасность населенных пунктов и территорий;
линейные сооружения, расположенные за пределами границ населенных пунктов;
магистральные трубопроводы (нефте-, газопровод и т.д.) с объектами их обслуживания;
высоковольтные линии электропередач и волоконно-оптические линии связи;
железные дороги с объектами их обслуживания;
автомобильные дороги общего пользования, отнесенные к республиканской сети, включая мосты, мостовые переходы, тоннели, многоуровневые развязки;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди заявителя при сдаче необходимых документов – не более 30 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди получателя при получении необходимых документов – не более 30 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет документы указанные в пункте 11 стандарта.
11. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях предусмотренных пунктом 16 стандарта.

5. Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес қағаз жеткізгіште мекенжайдың тіркеу коды көрсетілген жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайы туралы анықтама беру не қағаз жеткізгіште мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет заңды және жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға өтініш берген кезде:
1) стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды берген сәттен бастап 8 (сегіз) жұмыс күні ішінде;
2) стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды берген сәттен бастап мынадай құрылыс объектілері үшін 15 (он бес) жұмыс күні ішінде:
электр және жылу энергиясын өндіретін өндірістік кәсіпорындар;
тау-кен өндіру және байыту өндірістік кәсіпорындары;
қара және түсті металлургия, машина жасау өнеркәсібінің өндірістік кәсіпорындары;
елді мекендер мен аумақтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін гидротехникалық және селден қорғау құрылыстары (дамбалар, бөгеттер);
елді мекендердің шекараларынан тыс орналасқан желілік құрылыстар:
қызмет көрсету объектілерімен бірге магистральдық құбыржолдар (мұнай, газ құбырлары және т.б.);
жоғары вольтты электр беру желілері және талшықты-оптикалық байланыс желілері;
қызмет көрсету объектілерімен бірге темір жолдар;
көпірлерді, көпір өткелдерін, тоннельдерді, көп деңгейлі айрықтарды қоса алғанда, республикалық желіге жатқызылған жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары;
3) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің ең көп рұқсат берілген уақыты – 30 минуттан аспайды;
4) құжаттарды алу кезінде кезек күтудің ең көп рұқсат берілген уақыты – 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін тосу және керек құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (тосу залы, қажет құжаттардың тізімі жазылған стендпен жабдықталған құжаттарды толтыру орындары).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
іс-әрекет (әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.

12. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист отдела;
2) начальник отдела.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие связь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного
задания"
Описание действий структурно функциональных единиц
Действия процессов (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2.
Наименование единиц
Группа 1 специалист отдела
Группа 2 Начальник отдела
Группа 3 специалист отдела
3.
Наименование действия (процесса процедура операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка данных предоставленных документов заявителем
Подписание либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Заполнение и подписание архитектурно-планировочным заданием либо написание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю и направление на подписание
архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5.
Сроки исполнения
Не более 30 минут
8 (восемь) рабочих дней
Не более 30 минут
Описание действий структурно функциональных единиц для объектов
строительства указанных с подпункте 2) пункта 7 регламента
Действия процессов (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2.
Наименование единиц
Группа 1 специалист отдела
Группа 2 Начальник отдела
Группа 3 специалист отдела
3.
Наименование действия (процесса процедура операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка данных предоставленных документов заявителем
Подписание архитектурно-планировочным заданием  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Заполнение и подписание архитектурно-планировочным заданием  либо написание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю и направление на подписание
архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5.
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 15 (пятнадцать) рабочих дней
Не более 30 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного
задания"
Схема процесса выдачи архитектурно-планировочного задания
Схема процесса выдачи архитектурно-планировочного
задания для объектов строительства указанных
в подпункте 2) пункта 7 регламента

12. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде тұтынушының өзі уәкілетті органға жолыққан кезде келесі құрылымдық-функционалды бірлік (бұдан әрі – бірліктер) жұмыс жасайды:
1) бөлімнің маманы;
2) бөлімнің бастығы.
13. Әрбір бірлік дәйектілігі және әкімшілік өзара әрекеттесуінің, әрбір әкімшілік өзара әрекеттесуінің уақыты жазбаша кестелік түрде бұл регламентке 1-қосымшада берілген.
14. Бірліктер мен әкімшілік өзара әрекеттесуінің логикалық дәйектілігінің сызбасы бұл регламентке 2 қосымшада көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
қызметтік тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызметтің көрсету тәртібін бұзған қызметтік тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілікке тартылады.
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктерң әрекетінің сипаттамасы
Үрдіс іс-әрекеті (жүруі, жұмыс легі)
1.
Іс-әрекет (жүруі, жұмыс легі) N
1
2
3
2.
Бірліктің атауы
1 тобы бөлімнің маманы
2 тобы бөлімнің бастығы
3 тобы бөлімнің маманы
3.
Іс-әрекет атауы (іс-әрекет рәсімі) және олардың сипаттамасы
Азаматтардыңөтініштерін тіркеу, тұтынушымен ұсынылған құжаттарды тексеру
сәулет-жоспарлау тапсырмасы  дайындау немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Шығыс журналында тіркеу рәсімі
4.
Аяқтау формасы (құжат, дайындау-орныдау шешімі)
сәулет-жоспарлау тапсырмасы толтыру және қол қою немесе тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
сәулет-жоспарлау тапсырмасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Тұтынушыға сәулет-жоспарлау тапсырмасы  немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
8 (сегіз) жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
Регламенттің 7 тармағы 2) тармақшасына сәйкес
құрылыс объектілері бойынша құрылымдық-функционалды бірліктердің әрекетінің сипаттамасы
Үрдіс іс-әрекеті (жүруі, жұмыс легі)
1.
Іс-әрекет (жүруі, жұмыс легі) N
1
2
3
2.
Бірліктің атауы
бірліктің 1 тобы бөлімнің маманы
бірліктің 2 тобы бөлімнің бастығы
бірліктің 3 тобы бөлімнің маманы
3.
Іс-әрекет атауы (іс-әрекет рәсімі) және олардың сипаттамасы
Азаматтардыңөтініштерін тіркеу, тұтынушымен ұсынылған құжаттарды тексеру
сәулет-жоспарлау тапсырмасы дайындау немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Шығыс журналында тіркеу рәсімі
4.
Аяқтау формасы (құжат, дайындау-орныдау шешімі)
сәулет-жоспарлау тапсырмасы толтыру және қол қою немесе тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
сәулет-жоспарлау тапсырмасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Тұтынушыға сәулет-жоспарлау тапсырмасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
15 (он бес) жұмыс күн ішінде
30 минуттан аспайды
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2-қосымша
Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру процессінің сызбасы
Регламенттің 7 тармағы 2) тармақшасына сәйкес
құрылыс объектілері бойынша сәулет-жоспарлау
тапсырмасын беру процессінің СЫЗБАС