О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (XXXVI - сессия, IV - созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Качирского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 01 ноября 2012 года N 3/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 ноября 2012 года N 3258. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с пунктами 23 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии Павлодарского областного маслихата (IX сессия, V созыв) от 12 октября 2012 года N 81/9 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3237) Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Качирского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-122, опубликованное в газете "Тереңкөл тынысы" от 14 января 2012 года N 2, в газете "Заря" от 14 января 2012 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2741574" заменить цифрами "2756578";
цифры "293490" заменить цифрами "306357";
цифры "2703" заменить цифрами "5930";
цифры "2478" заменить цифрами "1388";
в подпункте 2) цифры "2984486" заменить цифрами "2999490";
в подпункте 3):
цифры "38826" заменить цифрами "38390";
цифры "41259" заменить цифрами "40823";
в подпункте 5) цифры "-288678" заменить цифрами "-288242";
в подпункте 6) цифры "288678" заменить цифрами "288242";
в пункте 4-3 цифры "41259" заменить цифрами "40823";
в пункте 7 цифры "5673" заменить цифрами "1194";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Качир аудандық мәслихатының (IV сайланған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 қарашадағы N 3/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қарашада N 3258 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 23-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған IХ сессиясы) 2012 жылғы 12 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 81/9 сессия шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3237 тіркелген) Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/36  шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-122 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің N 2, 2012 жылғы 14 қаңтарында "Заря" газетінің N 2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағындағы:
1) тармақшасында:
"2741574" деген сандар "2756578" деген сандармен ауыстырылсын;
"293490" деген сандар "306357" деген сандармен ауыстырылсын;
"2703" деген сандар "5930" деген сандармен ауыстырылсын;
"2478" деген сандар "1388" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2984486" деген сандар "2999490" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"38826" деген сандар "38390" деген сандармен ауыстырылсын;
"41259" деген сандар "40823" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-288678" деген сандар "-288242" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "288678" деген сандар "288242" деген сандармен ауыстырылсын;
4-3-тармағында "41259" деген сандар "40823" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармағында "5673" деген сандар "1194" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

14 058
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
187
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
479
018
Капитальные расходы государственного органа
200
5
Планирование и статистическая деятельность
13 016
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 016
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12 716
004
Капитальные расходы государственного органа
300
02
Оборона
8 693
1
Военные нужды
6 043
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 043
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 043
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 650
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 650
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 650
04
Образование
1 617 755
1
Дошкольное воспитание и обучение
183 483
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
116 235
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
96 552
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
797
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 886
464
Отдел образования района (города областного значения)
67 248
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
67 248
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 263 477
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 061
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
8 061
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 255 416
003
Общеобразовательное обучение
1 203 290
006
Дополнительное образование для детей
31 602
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

14 058
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
187
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
479
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
13 016
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 016
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 716
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
02
Қорғаныс
8 693
1
Әскери мұқтаждықтар
6 043
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 043
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 043
222
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 650
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 650
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 650
04
Бiлiм беру
1 617 755
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
183 483
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
116 235
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
96 552
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
797
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 886
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
67 248
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
67 248
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 263 477
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8 061
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8 061
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 255 416
003
Жалпы білім беру
1 203 290
006
Балаларға қосымша білім беру
31 602
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

20 524
9
Прочие услуги в области образования
170 795
464
Отдел образования района (города областного значения)
152 295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 302
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 952
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 105
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 983
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 418
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
116 535
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18 500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
18 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
137 367
2
Социальная помощь
117 612
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117 612
002
Программа занятости
24 801
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 192
005
Государственная адресная социальная помощь
102
006
Оказание жилищной помощи
44
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 749
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
798
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 506
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3 843
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 607
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 755
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 468
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

20 524
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
170 795
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
152 295
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 302
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 952
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 105
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 983
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 418
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
116 535
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18 500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
18 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
137 367
2
Әлеуметтiк көмек
117 612
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 612
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24 801
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 192
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
102
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
44
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 749
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
798
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19 506
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3 843
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 607
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 755
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 755
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 468
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Березовского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Воскресенского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Ивановского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Коммунарского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Березовка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Коммунар ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Байқоныс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты

025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
2
Начальное, основное среднее и общее среднее  образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыру
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Березовского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Воскресенского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Ивановского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Коммунарского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Байқоныс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Байконыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Березовка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрылыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Коммунар ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда  ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты