Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 13 декабря 2012 года N 489/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2013 года N 3358. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 182/6
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.\
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 182/6.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг, акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жармагамбетова А.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Күлжан
Утвержден
постановлением акимата
Качирского района от 13
декабря 2012 года N 489/17
Регламент государственной услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения, культуры, спорта
и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года N 51 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – Стандарт).

"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 489/17 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 3358 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 182/6 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 182/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына 4 тармағы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Б. Жармағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Күлжан
Качир ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 489/17 қаулысымен
бекітілген
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау
шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мемлекеттік қызмет регламенті (әрі қарай - Регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет стандарты N 51 қаулысына (әрі қарай - Стандарт) сәйкес дайындалды.

2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел экономики и бюджетного планирования Качирского района" (далее - уполномоченный орган) расположенного по адресу: Павлодарская область, Качирский район, село Теренколь, улица Елгина 172, www.terenkol.pavlodar.gov.kz, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в течение тридцати девяти календарных дней выплачивается подъемное пособие;
в течение тридцати двух календарных дней осуществляется процедура заключения соглашения, и в течение тридцати рабочих дней после заключения соглашения предоставляется бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья;
в случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки, уполномоченный орган в течение трех рабочих дней направляет потребителю мотивированный ответ;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 10 минут;
3) максимально время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.
6. Государственная услуга оказывается бесплатно.
7. Основанием для отказа является факт предоставления недостоверных документов, указанных в пункте 11 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
9. Потребителю выдается расписка, подтверждающая, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги и указывается дата получения им мер социальной поддержки.
10. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа;
3) специалист аппарата акима района;
4) руководитель аппарата акима района;
5) акимат района;
6) представитель поверенного (агента);

2. Мемлекеттік қызмет, Павлодар облысы, Качир ауданы, Тереңкөл ауылы, Елгин көшесі, 172, www.terenkol.pavlodar.gov.kz. мекенжайында орналасқан "Качир ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.30 сағатқа дейінгі түскі үзіліспен, 9.00-ден 18.30- сағатқа дейін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Көтерме мәрдемақы және бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау шаралары не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
5. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімде ұсынылады:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
күнтізбелік отыз тоғыз күн ішінде жәрдемақы төленеді;
күнтізбелік отыз екі күн ішінде нысан бойынша Келісім жасасу рәсімі жүзеге асырылады және Келісім жасалғаннан кейін отыз жұмыс күні ішінде тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит ұсынылады;
әлеуметтік қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда үш жұмыс күні ішінде уәкілетті орган тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең жоғарғы шекті уақыты - 10 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті пайдаланушыға қызмет көрсетудің ең көп уақыты -  отыз минуттан аспайды.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
7. Стандарттың 11-тармағында көрсетілген дәйексіз құжаттарды ұсыну фактісі бас тарту үшін негіз болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
9. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхат беріледі және оның әлеуметтік қолдау шараларын алатын күні көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
1) уәкiлеттi органның маманы;
2) уәкiлеттi органның бастығы;
3) аудан әкiмi аппаратының маманы;
4) аудан әкiмi аппаратының басшысы;
5) аудан әкiмдiгi;
6) сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi;

7) руководитель поверенного (агента).
11. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) структурно-функциональных единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
13. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган с приложением необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта;
2) уполномоченный орган осуществляет прием и регистрацию документов и направляет для рассмотрения в постоянно действующую комиссию;
3) постоянно действующая комиссия рассматривает поступившие документы и рекомендует акимату района предоставить меру социальной поддержки либо отказать;
4) в случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки, уполномоченный орган направляет мотивированный ответ;
5) в случае поддержки, акимат принимает постановление об оказании мер социальной поддержки и направляет его в уполномоченный орган и/или поверенному (агенту);
6) уполномоченный орган, поверенный (агент) и потребитель заключают Соглашение;
7) при предоставлении кредита на приобретение или строительство жилья:
уполномоченный орган перечисляет средства на счет поверенного (агента);
поверенный агент осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья;
8) при предоставлении подъемного пособия уполномоченный орган перечисляет подъемное пособие на индивидуальный счет потребителя.
14. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляются одним специалистом уполномоченного органа и одним специалистом поверенного (агента) в течение рабочего дня на основании графика работы уполномоченного органа района по развитию сельских территорий.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной
поддержки специалистам
здравоохранения, образования,
социального обеспечения культуры,
спорта и ветеринарии, прибывшим для
работы и проживания в
сельские населенные пункты"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2.
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист аппарата акима
Руководитель аппарата акима
Акимат района
3.
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Принимает заявления, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует и выдает талон
Производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата
Вносит проект постановления в повестку дня заседания акимата
Принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки специалистам
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Формирование досье, выдача расписки
Решение постоянно действующей комиссии о предоставлении мер социальной поддержки или в их отказе
Проект постановления акимата
Проект постановления акимата района
Постановление акимата
5.
Сроки исполнения
30 минут
5 календарных дней
7 календарных дней
2 календарных дня
8 календарных дней
6.
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
продолжение таблицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
6
7
8
9
10
11
12
Специалист уполномоченного органа
Представитель поверенного (агента)
Начальник уполномоченного органа
Руководитель поверенного (агента)
Начальник уполномоченного органа
Представитель поверенного (агента)
Руководитель поверенного (агента)
Подготавливает проект соглашения и вносит на подписание
Вносит проект соглашения на подписание
Подписывает соглашение
Подписывает соглашение
Перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета потребителей
Осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья
Осуществляет перечисление средств бюджетного кредита на приобретенное или строительство жилья
Соглашение
Соглашение
Соглашение
Соглашение
Платежное поручение
Договоры займа и залога
Платежное поручение
3 календарных дня
2 календарных дня
1 календарный день
1 календарный день
7 календарных дней
28 календарных дней
2 календарных дня
7
8
9
10
11
12
13
Таблица 2. Варианты использования Основной процесс – в случае утверждения решения
о предоставлении мер социальной поддержки
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист аппарата акима
Действие N 1 принимает заявления, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует в выдает расписку (30 мин)
Действие N 2 Производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии (5 календарных дней)

7) сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) бастығы.
11. Осы регламенттің 1-қосымшасында әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктер қарапайым іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.
12. Осы регламенттің 2-қосымшасында олардың сипаттамасына сай іс-әрекеттердің қисынды реттілігі (мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде) мен құрылымдық-функционалдық бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін нобайы ұсынылған.
13. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыдан сұраныс түскен мезгiлден бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн бергенге дейiнгi мемлекеттiк қызметтi жүзеге асыру кезеңдерi:
1) тұтынушы стандарттың 11-тармағында белгiленген қажеттi құжаттарды қоса отырып уәкiлеттi органға өтiнiш тапсырады;
2) уәкiлеттi орган құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады және тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссияға қарастыру үшiн жолдайды;
3) тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссия түскен құжаттарды қарастырады және аудан әкiмдiгiне әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетудi немесе бас тартуды ұсынады;
4) әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда, уәкiлеттi орган дәлелдi жауап жiбередi;
5) қолдаған жағдайда әкiмдiк әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды және оны уәкiлеттi орган және/немесе сенiм бiлдiрiлген өкiлге (агентке) жолдайды;
6) уәкiлеттi орган, сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) және тұтынушы Келiсiм жасайды;
7) тұрғын үй сатып алуға немесе салуға кредит берiлген кезде:
уәкiлеттi орган сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агент) шотына қаражат аударады;
сенiм бiлдiрiлген агент тұрғын үй сатып алуға және салуға бюджеттiк кредиттi ресiмдеу рәсiмiн жүзеге асырады;
8) көтерме жәрдемақы ұсынылған кезде уәкiлеттi орган тұтынушының жеке шотына көтерме жәрдемақысын аударады.
14. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды уәкiлеттi органның бiр маманы және сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агент) бiр маманы жұмыс күнi iшiнде ауылдық аумақтарды дамыту жөнiндегi ауданның уәкiлеттi органының жұмыс кестесi негiзiнде жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның 1лауазымды тұлғаларына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олардың шешім қабылдау мен әрекетімен (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау
білім беру,әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария
мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын
ұсыну" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) кезектiлiгi
мен өзара iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы 1-кесте. Құрылымдық-функционалды бiрлiктердiң
iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар барысының, ағынының) iс-әрекеттерi
Iс-әрекеттiң (жұмыс барысының, ағынының реттiк нөмiрi
1
2
3
4
5
Бірліктің атауы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Әкiм аппаратының маманы
Әкiм аппаратының басшысы
Аудан(облыстық маңызы бар қала)әкiмдiгi
Iс-әрекеттiң(үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды, көшiрмелерiн тұпнұсқаларымен  салыстырғаннан  кейiн тiркейдi  және талон бередi
Қаражаттардың  қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды
тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi
Әкiмдiк  қаулысының жобасын әзiрлейдi және оны келiсiмге жолдайды
Қаулы жобасын әкiмдiктiң отырысының күн тәртiбiне енгiзедi
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
Құжаттар жинағын құрастыру, қолхат беру
Әлеуметтiк
қолдау шараларын ұсыну немесе одан бас тарту туралы тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның шешiмi
Әкiмдiк қаулысының жобасы
Әкiмдiк қаулысының жобасы
Әкiмдiк қаулысы
Орындау мерзiмi
30 минут
5 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
8 күнтізбелік күн
Келесi iс-әрекеттiңнөмiрi
2
3
4
5
6
кестенiң жалғасы
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар барысының, ағынының) iс-әрекеттерi
6
7
8
9
10
11
12
Уәкiлеттi органның маманы
Сенiм бiлдiрiлген  өкiл (агент)
Уәкiлеттi органның бастығы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң  (агенттiң) басшысы
Уәкiлеттi органның бастығы
Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент)
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы
Келiсiм жобасын дайындайды және қол қоюға енгiзедi
Келiсiм жобасын
қол қоюға енгiзедi
Келiсiмге қол қояды
Келiсiмге қол қояды
Көтерме жәрдемақының сомасын тұтынушылардың жеке шоттарына аударады
Тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредиттi ресiмдеу үрдiсiн жүзеге асырады
Тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредит қаражатын аударуды жүзеге асырады
Келiсiм
Келiсiм
Келiсiм
Келiсiм
Ақылы тапсырма
Қарыз және кепiл шарттары
Ақылы тапсырма
4 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
28 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
7
8
9
10
11
12
13
2-кесте. Пайдалану нұсқалары.
Негiзгi үдерiс – әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну
туралы шешiм бекiтiлген жағдайда
Негiзгi үдерiс (жұмыстар барысы, ағыны)
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Әкiм аппаратының маманы
N 1 iс-әрекет Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды,
тұпнұсқаларымен салыстырғаннан кейiн тiркейдi және қолхаттарды бередi(30 мин)
N 2 iс-әрекет Қаражаттардың қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына
енгiзедi (5 күнтізбелік күн)

Действие N 3 Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата (7 календарных дней)
Действие N 5 подготавливает проект Соглашения и вносит на подписание (4 календарных дня)
Действие N 7 Подписывает Соглашение (1 календарный день)
Действие N 9 Перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета потребителей (7 календарных дней)
продолжение таблицы
Основной процесс (ход, поток работ)
Руководитель аппарата акима
Представитель поверенного (агента)
Руководитель поверенного (агента)
Действие N 4 вносит проект постановления в повестку дня заседания акимата района ( 3 календарных дня)
Действие N 6 вносит проект Соглашения на подписание (1 календарный день)
Действие N 8 Подписывает Соглашение  (1 календарный день)
Действие N 10 Осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья (28 календарных дней)
Действие N 11 Осуществляет перечисление средств бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья  (2 календарных дня)
Таблица 3. Варианты использования Альтернативный процесс – в случае утверждения решения
об отказе в предоставлении мер социальной поддержки
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Действие N 1 принимает заявление, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует и выдает расписку (30 мин)
Действие N 2 производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии (5 календарных дней)
Действие N 3 при предоставлении недостоверных документов, на основании решения постоянно действующей комиссии направляет потребителю письменный отказ с указанием причин (3 календарных дня)
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной
поддержки специалистам
здравоохранения, образования,
социального обеспечения культуры,
спорта и ветеринарии, прибывшим для
работы и проживания в
сельские населенные пункты"
Схема предоставления мер социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и
проживания в сельские населенные пункты

N 3 iс-әрекет Әкiмдiк қаулысының жобасын әзiрлейдi және оны келiсiмге жолдайды (7 күнтізбелік күн)
N 5 iс-әрекет Келiсiмнiң жобасын әзiрлейдi және қол қою үшiн енгiзедi(4 күнтізбелік күн)
N 7 iс-әрекет Келiсiмге қол қояды(1 күнтізбелік күн)
N 9 iс-әрекет Көтерме жәрдемақысының сомасын тұынушылардың жеке есеп-шотына аударады (7 күнтізбелік күн)
кестенiң жалғасы
Негiзгi үдерiс (жұмыстар барысы, ағыны)
Әкiм аппаратының басшысы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң)өкiлi
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң)басшысы
N 4 iс-әрекет Қаулының жобасын әкiмдiктiң отырысының күн тәртiбiне енгiзедi (3 күнтізбелік күн)
N 6 iс-әрекет Келiсiмнiң жобасын қол қою үшiн енгiзедi (1 күнтізбелік күн)
N 8 iс-әрекет Келiсiмге қол қояды(1 күнтізбелік күн)
N 10 iс-әрекет Тұрғын үйдi алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредиттi ресiмдеудi жүзеге асырады (28 күнтізбелік күн)
N 11 iс-әрекет Тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттiк кредиттiң қаражаттарын аударуды жүзеге асырады (2 күнтізбелік күн)
3-кесте. Пайдалану нұсқалары.
Баламалы үдерiс - әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан
бас тарту туралы шешiм бекiтiлген жағдайда
Баламалы үдерiс (жұмыстар барысы, ағыны)
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
N 1 iс-әрекет Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды, көшiрмелерiн тұпнұсқаларымен салыстырады, тiркейдi және қолхатты бередi(30 мин)
N 2 iс-әрекет Қаражаттардың қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн
комиссияның қарауына енгiзедi (5 күнтізбелік күн)
N 3 iс-әрекет Дәйектемесiз құжаттарды ұсынған жағдайда, тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның шешiмiнiң негiзiнде тұтынушыға себебiн көрсете отырып жазбаша бас тарту туралы жауап жолдайды (3 күнтізбелік күн)
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау
білім беру,әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария
мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын
ұсыну" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Ауылды елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген
Денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік
қолдау шараларын ұсыну сұлбасы