Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 28 мая 2012 года N 140/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 июня 2012 года N 12-9-166. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 190/41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 190/41.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Акимам сельских округов Лебяжинского района обеспечить своевременное, качественное оказание государственной услуги.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Байжанова Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманова
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 мая 2012 года N 140/17
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача
ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии Лебяжинского района", аппаратов акимов сельских округов, поселков и сел, (далее – МИО) по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 год "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).

"Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы N 140/17 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 маусымда N 12-9-166 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 190/41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 190/41 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашасындағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Лебяжі ауданының ауылдық округ әкімдеріне мемлекеттік қызметті уақытында және сапалы көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Байжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Құрманова
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы
N 140/17 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызметiн (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет) осы регламенттің (бұдан әрi - регламент) 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайы бойынша "Лебяжі ауданы ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, кентінің, ауылдары мен селолық округтер әкімдерінің аппараттарының (бұдан әрi - ЖАО) ветеринарлық дәрiгерлерімен (бұдан әрi - ветдәрiгер) ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына (бұдан әрі – стандарт) өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысына сәйкес көрсетiледi.

4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) (далее – паспорт), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
11. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребитель обращается к ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное и (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается в МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.

4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы, жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) (бұдан әрі – паспорт) беру немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмі:
1) жануарға жеке нөмір берілген сәттен немесе оны беруден бас тартудан бастап жануарға ветеринариялық паспорты (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) беру мерзiмi - 3 (үш) жұмыс күні iшiнде;
2) жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын беру мерзімі - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге кресло қойылады, құжаттарды толтыру үшін орындар қажетті құжаттардың тізбесі мен оны толтыру үлгілерімен стендтермен жабдықталған).
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды ұсынады:
Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын және (ветеринариялық паспорттан үзiндiні) алу үшiн тұтынушы:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.
11. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрiгерiне жүгiнедi.
Жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) алу үшiн тұтынушы осы регламенттің  1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ЖАО-на өтiнiш жасайды.
Жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) алу үшін жүгінген кезде тұтынушының өтініші тіркеу журналында тіркеледі және тұтынушы мемлекеттік қызметті алған күні мен уақыт, мерзімі мен орнын көрсетілген талон беріледі.

12. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
13. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
3. Порядок действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
14. Прием документов проводится ветврачами МИО, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
16. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ветеринарные врачи МИО, указанные в приложении 1 к настоящему регламенту.
17. Текстовое табличное описание последовательности взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
19. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, предусмотренном Законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Перечень уполномоченных органов,
по оказанию государственной услуги
N п/п Наименование МИО Адрес местоположения Контактные данные
1
ГУ "Отдел ветеринарии Лебяжинского района"
с.Акку, улица Баймульдина,4
(871839)21503
2
ГУ "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа"
с.Баймульдино, улица Баймульдина, 2
(871842)22-3-90
3
ГУ "Аппарат акима Казынского сельского округа"
с. Казы, улица Гаражная, 1
(871839)41095
4
ГУ "Аппарат акима Ямышевского сельского округа"
с. Ямышево, улица Мира, 1
(871839)40799
5
ГУ "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
с. Жамбыл, улица Береговая, 6
(871839)41501
6
ГУ "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа"
с. Акку, улица Баймулдино, 4
(871839)21341
7
ГУ "Аппарат акима Кызыласкерского  сельского округа"
с. Черное, улица Апсаликова, 3
(871839)25309
8
ГУ "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа"
с. Майкарагай, улица Ленина, 10

12. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасы, жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) жануар иесiнiң жеке өзi не оның өкiлi келген кезде берiледi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісіндегi
iс-әрекеттер (өзара әрекет) тәртiбi
14. Құжаттарды қабылдауды осы регламенттің 1-қосымшасында   көрсетілген ЖАО-ының ветдәрігерлері жүргізеді.
15. Мемлекеттiк қызмет тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлiп тiркеледi.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісіне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi – ҚФБ) қатысады:
осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО ветеринариялық дәрігерлері.
17. Әр әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнде (рәсiмдерiнде) өзара әрекеттестiктiң кезектiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамалары осы регламенттiң 2-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету және ҚФБ үдерісiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламенттiң 3-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапты болады.
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету
кезіндегі уәкілетті органдардың тізімі
N р/с Жергілікті атқарушы органның атауы Орналасқан мекенжайы Байланыс деректері
1
ММ "Лебяжі ауданы ветеринария бөлімі"
Аққу ауылы, Баймолдин кошесі, 4
(871839)21503
2
ММ "Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты"
Баймолдин ауылы, Баймолдин көшесі, 2
(871842)
22-3-90
3
ММ "Қазы ауылдық округі әкімінің аппараты"
Қазы ауылы, Гаражная көшесі, 1
(871839)41095
4
ММ "Ямышев ауылдық округі әкімінің аппараты"
Ямышев ауылы, Мира көшесі, 1
(871839)40799
5
ММ "Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты"
Жамбыл ауылы, Береговая көшесі, 6
(871839)41501
6
ММ "Лебяжі ауылдық округі әкімінің аппараты"
Аққу ауылы, Баймолдин көшесі, 4
(871839)21341
7
ММ "Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты"
Черное ауылы, Апсалықов көшесі, 3
(871839)25309
8
ММ "Майқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты"
Майқарагай, Ленин көшесі, 10

(871839)28416
9
ГУ "Аппарат акима Малыбайского сельского округа"
с. Малыбай, улица Мира, 13
(871839)27222
10
ГУ "Аппарат акима Шарбактинского  сельского округа"
с.Шарбакты, улица Достык, 2
(871839) 24300
11
ГУ "Аппарат акима Кызылагашского сельского округа"
с. Кызылагаш, улица А. Кусаинова, 28
(871839)41462
12
ГУ "Аппарат акима Шакинского сельского округа"
с. Шака, улица Клубная, 1
(871842)23202
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
При обращении потребителя по выдаче ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
1. N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2.
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование действия (процесса, процедуры,операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка и прием пакета представленных потребителем документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
Регистрация в журнале выдачи ветеринарных паспортов (выписки из ветеринарного паспорта). Подготовка готового документа к выдаче потребителю
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием документов
Подписание ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
Выдача готового документа потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
не более 40 минут
Таблица 2. Описание действий СФЕ
При обращении потребителя по выдаче дубликата ветеринарного паспорта на животное
1. N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2.
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование действия(процесса,процедуры, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка и прием пакета представленных потребителем документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале выдачи паспортов (дубликатов). Подготовка готового документа к выдаче потребителю
4.
Форма завершения (данные,документ, организационно-распорядительное решение)
Прием документов
Подписание дубликата ветеринарного паспорта на животное
Выдача готового документа потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
8 рабочих дней
не более 40 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема 1 предоставления государственной услуги при обращении
в МИО для выдачи ветеринарного паспорта на животное
(выписки из ветеринарного паспорта)
Схема 2 предоставления государственной услуги при обращении в
МИО для выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное

(871839)28416
9
ММ "Малыбай ауылдық округі әкімінің аппараты"
Малыбай ауылы, Мира көшесі, 13
(871839)27222
10
ММ "Шарбақты ауылдық округі әкімінің аппараты"
Шарбақты ауылы, Достық көшесі, 2
(871839) 24300
11
ММ "Қызылағаш ауылдық округі әкімінің аппараты"
Қызылағаш ауылы, А. Құсайынов көшесі, 28
(871839)41462
12
ММ "Шақа ауылдық округі әкімінің аппараты"
Шақа ауылы, Клубная көшесі, 1
(871842)23202
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
2-қосымша
1-кесте. ҚФБ әрекетiне сипаттама
Тұтынушы өтінген жағдайда жануарға ветеринариялық паспорт (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру
1 Әрекет N(барысы, жұмыс ағымы) 1 2 3
2
ҚФБ атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Регламенттің 10-тармағында көретілген тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу және өтінішті тексеру
Жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) дайындау
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжатты беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
2-кесте. ҚФБ әрекетiне сипаттама
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасын алуға тұтынушы өтінген жағдайда
1 Әрекет N (барысы, жұмыс ағымы) 1 2 3
2
ҚФБ атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Регламенттің 10-тармағында көретілген тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу және өтінішті тексеру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Жануарға ветеринариялық паспорт беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжатты беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
8 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
3-қосымша
ЖАО-ға өтініш білдіргенде мемлекеттік қызметті ұсыну 1-сызбасы
Жануарға ветеринариялық паспорт беру жануардың (ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру
ЖАО-ға өтініш білдіргенде мемлекеттік қызметті ұсыну 2-сызбасы
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы