Об утверждении регламентов государственных услуг отдела занятости и социальных программ Лебяжинского района
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 28 декабря 2012 года N 386/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 января 2013 года N 3375. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 190/41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 190/41.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
2) регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам";
3) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
4) регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи";
5) регламент государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет";
6) регламент государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому";
7) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи";
8) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами";
9) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
10) регламент государственных услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";

Лебяжі ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 386/45 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қаңтарда N 3375 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 190/41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 190/41 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
10) "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;

11) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски";
12) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно–курортным лечением";
13) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи";
14) регламент государственных услуг "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
15) регламент государственной услуги "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости";
16) регламент государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи";
17) регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи";
18) регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Отделу занятости и социальных программ обеспечить своевременное, качественное оказание государственных услуг.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Касымовой А.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманова
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет безработных граждан"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Регистрация и постановка на учет безработных граждан".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21118, график работы ежедневно с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан"; адрес электронной почты: akku.@yandex.ru.

11) "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
12) "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
13) "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
14) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті;
15) "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
16) "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
17) "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
18) "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік қызметті уақытылы, сапалы көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ж. Қасымоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.                             Құрманова
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru.

5. Результатом оказания государственной услуги являются регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронном виде, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта - не позднее десяти календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут
2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях предусмотренных в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела занятости.
10. Последовательность действий единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностное лицо и специалист отдела несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Регистрация и постановка на
учет безработных граждан"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единицы
Специалист отдела по приему регистрации и трудоустройству безработных граждан
Начальник отдела
Специалист отдела по приему регистрации и трудоустройству безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных потребителем документов
Проверка полноты предоставленных документов: принятие решения
Регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуг при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Выдача талона о приеме документов
Решение начальника отдела по постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и постановка на учет, либо отказ в постановке на учет
5
Сроки исполнения
15 минут
8 рабочих дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Регистрация и постановка на
учет безработных граждан"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области

5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электронды түрде жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі тұтынушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күнінен кешіктірілмейді;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
Қажетті құжаттардың барлығы тапсырылғаннан кейін тұтынушыға тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Жұмыссыз ретінде тіркеуден, есепке алудан бас тарту қажетті құжаттар болмаған кезде, жалған мәліметтер мен құжаттар ұсынған кезде стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жүргізіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке қою" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
3
2
Бірліктің атауы
Бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру: шешім қабылдау
Электронды дерекқорда тіркеу немесе тұтынушыға өзі келген кезде қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабын беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон беру
Бөлім бастығының есепке қою туралы шешімі немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабы
Тіркеу және есепке қою немесе есепке қоюдан бас тарту
5
Орындалу мерзімі
15 минут
8 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке қою" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің

от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача справок безработным гражданам" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел), а также на альтернативной основе через центр обслуживания населения по месту жительства (далее – центр обслуживания).
Место оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды 57, телефон: 21118, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней; адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
2) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр обслуживания: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача потребителю справки о регистрации в качестве безработного, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов, не более 10 минут;
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получения талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) – 10 минут;
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – 10 минут.
При обращении в центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: три рабочих дня (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги);
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – 30 минут;
Максимальное допустимое время ожидания в очереди до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – 30 минут;
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – 30 минут.

2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:
1) бөлімге өтініш білдірген жағдайда: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушыға жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтама беру, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
Бөлімге өтініш білдірген жағдайда:
1) қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 10 минуттан аспайды;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (тіркеу, талон алу кезінде, өтініш жасаған және электрондық сұрау берген сәттен бастап) 10 минут;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минут.
Орталыққа барған кезде тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап үш жұмыс күні (құжаттарды қабылдау күні мен беру күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді):
1) Қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты – 15 минут;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.

2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
7. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предъявить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При обращении в отдел все необходимые документы сдаются сотруднику отдела, осуществляющего регистрацию.
В центре заполненные формы заявлений сдаются инспектору центра.
При обращении потребителю выдается:
1) в отделе - справка о регистрации в качестве безработного;
2) в центре - расписка о приеме заявления с указанием: номера и даты приема заявления; вида запрашиваемой государственной услуги; даты (время) и места выдачи запрашиваемой государственной услуги; фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 15 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела занятости;
3) инспектор центра обслуживания.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок
безработным гражданам"
Таблица 1. Описание действий единиц
при обращении в отдел
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист отдела по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист отдела по приему и регистрации безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание

2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Бөлімге өтініш берген кезде барлық қажетті құжаттардың тіркеуді жүргізетін бөлімнің қызметкеріне тапсырылады.
Орталықта тапсырылған өтініш нысандары орталықтың инспекторына тапсырылады.
Өтінішті тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) бөлімде – жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама;
2) орталықта – өтініштің нөмірі және қабылдаған күні; сұралатын мемлекеттік қызметтің түрі; сұралатын мемлекеттік қызметтің (уақыты) күні және орны; өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген өтінішті қабылдау туралы қолхат беріледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетуден стандарттың 15-тармағында көрсетілген жағдайларда бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы;
3) қызмет көрсету орталығының инспекторы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Жұмыссыз азаматтарға
анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөліміне өтініш берген кездегі құрылымдық-функционалдық
бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
3
2
Бірліктің атауы
Бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы

1) проверка представленных потребителем документов, указанных в п. 11 стандарта;
2) регистрация заявления в журнале входящих документов;
3) поиск карточки персонального учета в базе данных "Занятость"
4) выписка справки
Подписание справки
Регистрация справки в журнале исходящей документации, выдача справки либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Справка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
5 минут
3 минуты
2 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Таблица 2. Описание действий единиц при
обращении через центр обслуживания
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единиц
Инспектор центра обслуживания
Специалист отдела по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела занятости и социальных программ
Инспектор центра обслуживания
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, представленных потребителем
1) проверка представленных потребителем документов, указанных в п. 11 стандарта;
2) регистрация заявления в журнале входящих документов;
3) поиск карточки персонального учета в базе данных "Занятость"
4) выписка справки
5) регистрация справки в журнале исходящей документации, выдача справки
Подписание справки
Выдача справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме заявления
Справка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
2 рабочий день
1 рабочий день
30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок
безработным гражданам"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 2, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
оказания государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи отдельным
категориям нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов"

1) тұтынушы ұсынған құжаттарды тексеру;
2) өтінішті кіріс құжаттары журналында тіркеу;
3) "Жұмыспен қамту" деректер қорынан жеке есепке алу карточкасын іздеу
4) анықтама жазып беру
Анықтамаға қол қою
Анықтаманы шығыс құжаттар журналына тіркеу, анықтаманы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабын беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
5 минут
3 минут
2 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
2-кесте. Қызмет көрсету орталығы арқылы өтініш
берген кездегі құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
3
4
2
Бірліктің атауы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
Бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау
1) тұтынушы ұсынған құжаттарды тексеру;
2) өтінішті кіріс құжаттары журналында тіркеу;
3) "Жұмыспен қамту" деректер қорынан жеке есепке алу карточкасын іздеу
4) шығыс құжаттар журналына тіркеу
Анықтамаға қол қою
Анықтаманы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабын беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Өтінішті қабылдағаны туралы қолхат
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минут
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
"Жұмыссыз азаматтарға
анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 1-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 2-сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
және төлеу" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги в отделе с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта, в течение пятнадцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанный в решении маслихата района.
После сдачи всех необходимых документов в отделе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренном в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела по учету;
2) начальник отдела.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) бөлімде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он күнтізбелік күн ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Бұл мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы аудан мәслихаты шешімінде көрсетілген құжаттар тізімін ұсынуы қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға бөлімде – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлімнің есепке алу жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы.

10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия
1
2
3
4
5
2
Наименование единицы
Специалист отдела по учету
Начальник отдела
Специалист отдела по учету
Начальник отдела
Специалист отдела по учету
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления о назначении социальной помощи, или письменный отказ в назначении социальной помощи с указанием причины отказа
Подписание уведомления о назначении социальной помощи, или письменный отказ в назначении социальной помощи с указанием причины отказа
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
5
Сроки исполнения
30 минут
3 календарных дней
5 календарных дней
5 календарных дней
30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги "Назначение
государственной адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственной адресной социальной помощи".

10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың
жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Жергілікті өкілді органдардың
шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысы, ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N
1
2
3
4
5
2
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) N
Бөлімнің есепке алу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің есепке алу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің есепке алу жөніндегі маманы
3
Бірліктің атауы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Шығыс құжаттарды журналында тіркеу
4
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау жөнінде талон
Резолюцияға қол қою
Әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі хабарлама жобасы немесе себептері көрсетілген әлеуметтік көмек тағайындаудан жазбаша бас тарту
Әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі хабарлама жобасы немесе себептері көрсетілген әлеуметтік көмек тағайындаудан жазбаша бас тартуға қол қою
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
30 минут
3 күнтізбелік күн
5 күнтізбелік күн
5 күнтізбелік күн
30 минуттан аспайды
6
Орындалу мерзімі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Жергілікті өкілді органдардың
шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара
байланысты көрсететін сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау".

2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3 Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел). Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства, заявитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - аким сельского округа), согласно приложения 3 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в отдел - в течение семи рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - не позднее двадцати двух рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru.
Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтің әкіміне (бұдан әрі - ауылдық округтің әкімі) жүгінеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушыға мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
бөлімге - жеті жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округтың әкіміне - жиырма екі жұмыс күнінен кешіктірмей;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін кезекте күтудің ең жоғары шекті уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең ұзақ шекті уақыты – 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға мемлекеттік қызметке тұтынушыны тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):

1) специалист отдела по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи;
2) начальник отдела;
3) специалист аппарата акима сельского округа;
4) аким сельского округа.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц
при обращении в отдел занятости
и социальных программ
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование единицы
Специалист отдела по назначению государственной адресной социальной помощи
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению государственной адресной социальной помощи
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению государственной адресной социальной помощи
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления – либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание решения или уведомления - мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
1 рабочий день
3 рабочих дня
1 рабочий день
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц
при обращении к акиму сельского округа
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6 7
2
Наименование единицы
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Специалист отдела по назначению государственной адресной социальной помощи
Начальник отдела
Главный специалист по назначению государственной адресной социальной помощи
Аким сельского округа
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов и представление их в отдел
Прием и регистрация представленных потребителем документов, подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги акиму села
Выдача уведомления
о назначении ГАСП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления
о назначении ГАСП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Регистрация документов
Подписание резолюции
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
5
Сроки исполнения
1 рабочий день
2 рабочих дня
5 рабочих дней
2 рабочих дня
8 рабочих дней
3 рабочих дня
1 рабочий день
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 2, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
N
Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
Баймульдинский
Павлодарская область Лебяжинский район с.им. А. Баймульдина
8-71842-22-3-90
2
Жамбылский
Павлодарская область Лебяжинский район с.Жамбыл

1) бөлімнің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы;
3) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы;
4) ауылдық округ әкімі.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне
өтініш берген кездегі құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) N 1 2 3 4 5
2
Бірліктің атауы
Бөлімнің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаның жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Шығыс құжаттар журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөніндегі талон
Резолюцияға қол қою
Хабарламаның жобасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабын беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
1 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2-кесте. Ауылдық округ әкіміне өтініш берген кездегі
құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N 1 2 3 4 5 6 7
2
Бірліктің атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауылдық округ әкімі
Бөлімнің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі маманы
Ауылдық округ әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру және оларды бөлімге ұсыну
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу, хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ауыл әкіміне беру
МАӘК тағайындау туралы хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
МАӘК тағайындау туралы хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөніндегі талон
Құжаттарды бөлімге тапсыру
Құжаттарды тіркеу
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күні
2 жұмыс күні
5 жұмыс күні
2 жұмыс күні
8 жұмыс күні
3 жұмыс күні
1 жұмыс күні
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
7 баған
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара
байланысты көрсететін 1-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара
байланысты көрсететін 2-сызба
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
N Ауылдық округ атауы Мекенжайы Телефон N
1
Баймолдин
Павлодар облысы Лебяжі ауданы, А. Баймульдин атындағы ауыл
(871842)22-3-90
2
Жамбыл
Павлодар облысы Лебяжі ауданы, Жамбыл ауылы

24-3-00
11
Ямышевский
Павлодарская область Лебяжинский район с.Ямышево
40-7-70
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел), также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр обслуживания). При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - аким сельского округа).
Место оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту;
3) при обращении через центр обслуживания: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - не более тридцати календарных дней;
в центр обслуживания - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входят в срок оказания государственной услуги);

24-3-00
11
Ямышев
Павлодар облысы Лебяжі ауданы, Ямышев ауылы
40-7-70
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі. Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтің әкіміне (бұдан әрі - ауылдық округтің әкімі) жүгінеді.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:
1) бөлімде өтініш білдірген кезде: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне өтініш білдірген кезде осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес;
3) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі өтініш берушіге 18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақы тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет тұтынушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органға – он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне – күнтізбелік отыз жұмыс күнінен аспайды;
қызмет көрсету орталығында – күнтізбелік он күн ішінде (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя в уполномоченном органе, у акима сельского округа и в центре обслуживания - 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут в уполномоченном органе, у акима сельского округа и 30 минут в центре обслуживания.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) через центр обслуживания - расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема заявления; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях предусмотренных в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела по назначению и выплате государственного детского пособия семьям, имеющим детей до 18 лет;
2) начальник отдела;
3) специалист аппарата акима сельского округа;
4) аким сельского округа;
5) специалист центра обслуживания.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц при обращении
в отдел занятости и социальных программ
1

2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге уәкілетті органда, ауылдық округтің әкімі – 15 минуттан, қызмет көрсету орталығында – 30 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты уәкілетті органда, ауылдық округтің әкімі 15 минуттан аспайды, қызмет көрсету орталығында - 30 минут.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
Уәкілетті органда немесе ауылдық округ әкімінде – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
Қызмет көрсету орталығы арқылы – өтініштің нөмірі мен қабылдаған күні; сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі; қоса берілген құжаттардың саны мен атауы; орталықтың құжаттарды ресімдеуге өтініш қабылдағанда жауапты инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау және төлеу жөніндегі бөлім маманы;
2) бөлім бастығы;
3) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы;
4) ауылдық округ әкімі;
5) қызмет көрсету орталығының инспекторы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"18 жасқа дейінгі балалары
бар отбасыларға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөліміне өтініш берген кездегі құрылымдық-функционалдық
бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1

N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование единицы
Специалист отдела по назначению государственного детского пособия
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению государственного детского пособия
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению государственного детского пособия
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления о назначении государственного детского пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги указанием причины отказа
Подписание уведомления - мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления о назначении государственного детского пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
6 дней
1 день
не более 30 мин
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц при обращении
к акиму сельского округа
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6 7
2
Наименование единицы
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
Специалист отдела по назначению государственного детского пособия
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению государственного детского пособия
Аким села
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов и представление их в отдел
Прием и регистрация представленных потребителем документов, Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги акиму села
Выдача уведомления о назначении государственного детского пособия либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления о назначении государственного детского пособия либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Регистрация документов
Подписание резолюции
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
8 дней
5 день
5 день
5 дней
5 дня
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Таблица 3. Описание действий
структурно-функциональных единиц при обращении
через центр обслуживания
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6 7
2
Наименование единицы
Специалист центра обслуживания
Специалист отдела по назначению государственного детского пособия
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению государственного детского пособия
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению государственного детского пособия
Специалист центра обслуживания
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления о назначении государственного детского пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги указанием причины отказа
Подписание уведомления - мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления о назначении государственного детского пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги центру обслуживания
Выдача уведомления о назначении государственного детского пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
1 день
6 дней
1 день
1 день
не более 30 мин
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 2, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 3, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Приложение 3
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
N Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
Баймульдинский
Павлодарская область Лебяжинский район, с.им. А. Баймульдина

Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N 1 2 3 4 5
2
Бірліктің атауы
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі бөлім маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаның жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Шығыс құжаттар журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөніндегі талон
Резолюцияға қол қою
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі хабарламаның жобасы немесе бас тарту себептері көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 күн
6 күн
1 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2-кесте. Ауылдық округ әкіміне өтініш берген кездегі
құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N 1 2 3 4 5 6 7
2
Бірліктің атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауылдық округ әкімі
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі бөлім маманы
Ауылдық округ әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру және оларды бөлімге ұсыну
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу, хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ауыл әкіміне беру
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау туралы хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау туралы хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тұтынушыға беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөніндегі талон
Құжаттарды бөлімге тапсыру
Құжаттарды тіркеу
Резолюцияға қол қою
Ауыл әкіміне хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
8 күн
5 күн
5 күн
5 күн
5 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
7 баған
3-кесте. Қызмет көрсету орталығы арқылы өтініш берген кездегі
құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) N 1 2 3 4 5 6 7
2
Бірліктің атауы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі бөлім маманы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы қызмет көрсету орталығына ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаның жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс құжаттары журналына тіркеу
Шығыс құжаттары журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Құжаттарды қабылдау жөніндегі талон
Резолюцияға қол қою
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі хабарламаның жобасы немесе бас тарту себептері көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қызмет көрсету орталығының инспекторына беру
мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау жөніндегі хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 күн
1 күн
6 күн
1 күн
1 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
7 баған
"18 жасқа дейінгі балалары
бар отбасыларға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 1-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 2-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 3-сызба
"18 жасқа дейінгі балалары
бар отбасыларға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
N
Ауылдық округ атауы Мекенжайы Телефон N
1
Баймолдин
Павлодар облысы Лебяжі ауданы, А. Баймульдин атындағы ауыл

27-2-22
9
Шакинский
Павлодарская область Лебяжинский район, с.Шака
(8-718-42) 23-3-12
10
Шарбактинский
Павлодарская область Лебяжинский район, с.Шарбакты
24-3-00
11
Ямышевский
Павлодарская область Лебяжинский район, с.Ямышево
40-7-70
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Оформление документов для материального обеспечения
детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон 21399, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней; адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимальное допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов в отделе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.

27-2-22
9
Шақа
Павлодар облысы Лебяжі ауданы, Шақа ауылы
(8-718-42) 23-3-12
10
Шарбақты
Павлодар облысы Лебяжі ауданы, Шарбақты ауылы
24-3-00
11
Ямышев
Павлодар облысы Лебяжі ауданы, Ямышев ауылы
40-7-70
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі өтініш берушіге үйде оқып және тәрбиеленіп жатқан мүгедек балаларды материалдық қамсыздандыру үшін құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама, не қағаз жеткізгіште бас тарту туралы уәжделген жауап болып табылады.
6 Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі тұтынушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
Тұтынушы барлық қажетті құжаттарды бөлімге тапсырғаннан кейін тұтынушының мемлекеттік қызметке тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.

8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.
9. Структурно–функциональные единицы (далее – единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела по социальной работе;
2) начальник отдела.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказываемых государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов,
обучающихся и воспитывающихся на дому"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия
1
2
3
4
5
2
Наименование единицы
Специалист отдела по социальной работе
Начальник отдела
Специалист отдела по социальной работе
Начальник отдела
Специалист отдела по социальной работе
3
Наименование действия (процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрации представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Назначение пособия для обучения на дому
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные, документ, организационно распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Подписание резолюции
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
1 день
6 дней
1 день
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов,
обучающихся и воспитывающихся на дому"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области

8. Мемлекеттік қызмет көрсетуден стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайларда бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Үйде оқитын және тәрбиеленетін
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
3
4
5
2
Бірліктің атауы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Үйден оқыту үшін жәрдемақы тағайындау
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Тұтынушының өзі келгенде хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Резолюцияға қол қою
Жәрдемақы тағайындалғаны туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
1 күн
6 күн
1 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Үйде оқитын және тәрбиеленетін
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің

от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для предоставления
им протезно-ортопедической помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел), а также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр обслуживания).
Место оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр обслуживания): Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении через центр обслуживания - в течение десяти рабочих дней, (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре обслуживания.

2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:
1) бөлімге өтініш білдірген жағдайда: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
бөлімде – он жұмыс күні ішінде;
қызмет көрсету орталығында – он жұмыс күні ішінде (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
Тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алғанға дейін (талон алғанға дейін) күтудің ең көп шекті уақыты 30 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің ең көп шекті уақыты уәкілетті органда 15 минуттан, қызмет көрсету орталығында 30 минуттан аспайды.

2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в отделе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре обслуживания - расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами;
2) начальник отдела;
3) инспектор центра обслуживания.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц при обращении
в отдел занятости и социальных программ
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование единицы
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
2 рабочих дня
4 рабочих дней
2 рабочих дня
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении через центр обслуживания
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6 7
2
Наименование единицы
Инспектор центра обслуживания
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
Инспектор центра обслуживания
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Прием и регистрация представленных потребителем в центр обслуживания документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги специалисту центра обслуживания
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
2 рабочих дня
4 рабочих дней
2 рабочих дня
1 рабочий день
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги "Оформление документов
на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими
средствами и обязательными гигиеническими средствами"

2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) бөлімде – мемлекеттік қызмет алуға тұтынушы тіркелген және алатын күні, қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) қызмет көрсету орталығында – сұраудың нөмірі мен қабылдаған күні; сұралатын мемлекеттік қызметтің түрі; қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары; құжаттарды беру күні, уақыты және орны; құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі бөлім маманы;
2) бөлім бастығы;
3) қызмет көрсету орталығының инспекторы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек
ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне
өтініш берген кездегі құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N 1 2 3 4 5
2
Бірліктің атауы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі бөлім маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаның жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Шығыс құжаттар журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөніндегі талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
2 жұмыс күні
4 жұмыс күні
2 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2-кесте. Қызмет көрсету орталығы арқылы өтініш берген кездегі
құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N 1 2 3 4 5 6 7
2
Бірліктің атауы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі бөлім маманы
Бөлім бастығы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі бөлім маманы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы қызмет көрсету орталығына ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаның жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс құжаттар журналында тіркеу
Шығыс құжаттар журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Құжаттарды қабылдау жөніндегі талон
Резолюцияға қол қою
хабарламаның жобасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қызмет көрсету орталығының инспекторына тапсыру
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тұтынушыға беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
2 жұмыс күні
4 жұмыс күні
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
7 баған
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек
ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 1-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 2-сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу"
мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел), а также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр обслуживания).
Место оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр обслуживания): Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента:
сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в отделе - в течение десяти рабочих дней;
в центре обслуживания - в течение десяти рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона не более 30 минут);
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре обслуживания.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:
1) бөлімге өтініш білдірген жағдайда: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіште дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
бөлімде – он жұмыс күні ішінде;
қызмет көрсету орталығында – он жұмыс күні ішінде (құжаттарды қабылдаған күн мен (нәтижесін) берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алғанға дейін (талон алғанға дейін) күтудің ең көп шекті уақыты 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің ең көп шекті уақыты уәкілетті органда 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел), а также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр обслуживания).
Место оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел: Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку, Амангельды, 57, телефоны: 2-13-99, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней; адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
2) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр обслуживания): Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в отдел - в течение семнадцати рабочих дней;
в центр обслуживания - в течение семнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, (до получения талона), не может превышать 30 минут;

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:
1) бөлімге барған кезде: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызметтер көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
бөлімге – күнтізбелік он жеті күн ішінде;
қызмет көрсету орталығына – күнтізбелік он жеті күн ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең көп рұқсат етілген уақыты (талон алғанға дейін) 30 минуттан аспайды;

3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не может превышать 15 минут в отделе, 30 минут в центре обслуживания.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в отделе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре обслуживания - расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема заявления; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.
9. Структурно – функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела по социальной работе;
2) начальник отдела;
3) инспектор центра обслуживания.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание в государственных и
негосударственных медико-социальных
учреждениях (организациях), предоставляющих
услуги за счет государственных
бюджетных средств"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении в отдел
1
N действия 1 2 3 4 5
2
Наименование единицы
Специалист отдела по социальной работе
Начальник отдела
Специалист отдела по социальной работе
Начальник отдела
Специалист отдела по социальной работе
3
Наименование действия
и их описание
Прием и регистрация предоставленных потребителем документов, указанных в пункте 11 стандарта
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка уведомления либо мотивированный ответ об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Выдача уведомление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения
Расписка о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание документа
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
13 дней
1 день
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении через центр обслуживания
1
N действия 1 2 3 4 5 6 7
2
Наименование единицы
Инспектор центра обслуживания
Специалист отдела по социальной работе
Начальник отдела
Специалист отдела по социальной работе
Начальник отдела
Специалист отдела по социальной работе
Инспектор центра обслуживания
3
Наименование действия
и их описание
Прием и регистрация предоставленных потребителем документов
Прием и регистрация предоставленных потребителем в центр обслуживания документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка уведомления либо мотивированный ответ об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги специалисту центра обслуживания
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения
Расписка о приеме документов
Талон
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание документа
Уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
1 день
13 дней
1 день
1 день
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание в государственных и
негосударственных медико-социальных
учреждениях (организациях), предоставляющих
услуги за счет государственных
бюджетных средств"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 2, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги "Оформление документов
на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального
помощника для инвалидов первой группы, имеющих
затруднение в передвижении, и специалиста жестового
языка для инвалидов по слуху"

3) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең көп рұқсат етілген уақыты уәкілетті органда 15 минуттан, қызмет көрсету орталығында 30 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы аталған мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызмет алушыға:
1) бөлімде – өтініш берушінің тіркелген және мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) қызмет көрсету орталығында – өтініштің нөмірі және қабылданған күні; сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі; қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары; құжаттарды беру күні, уақыты және орны; құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетуден стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы;
3) қызмет көрсету орталығының инспекторы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен
қызмет көрсететін мемлекеттік және
мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет
көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Бөлімге барған кездегі құрылымдық-функционалдық
бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет N 1 2 3 4 5
2
Бірліктің атауы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаның немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын қарастыру
Тұтынушының өзі келгенде хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөніндегі қолхат
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжатқа қол қою
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 күн
13 күн
1 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2-кесте. Қызмет көрсету орталығы арқылы өтініш берген кездегі
құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет N 1 2 3 4 5 6 7
2
Бірліктің атауы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің әлеуметтік жұмыс жөніндегі маманы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы қызмет көрсету орталығы арқылы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаның немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын қарастыру
Қызмет көрсету орталығының инспекторына хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Тұтынушының өзі келгенде хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөніндегі қолхат
Талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжатқа қол қою
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 күн
1 күн
13 күн
1 күн
1 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
7 баған
"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен
қызмет көрсететін мемлекеттік және
мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет
көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 1-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 2-сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке
көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл
маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел) по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21-3-99, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов для предоставления услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов в отделе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің қызметін және естімейтіндігі бойынша мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметін беру үшін мүгедектердің құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама не қағаз жеткізгіште қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
Тұтынушы қажетті құжаттардың барлығын бөлімге тапсырғаннан кейін тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.

от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
предоставления им кресла-коляски"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку, улица Амангельды, 57, телефоны: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем документов - в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя. Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов в отделе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;

2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі кресло-арба беру үшін құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіште дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы құжаттарды тапсырған кезден бастап – он жұмыс күні ішінде.
Тұтынушы өтініш білдірген күні көрсетілетін орында мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады. Тұтынушы өтініш білдірген күнгі орнында мемлекеттік қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты - 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
Тұтынушы уәкілетті органда барлық құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызметке тұтынушының тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) мүгедектермен және ҰОС ардагерлерімен жұмыс жөніндегі бөлім маманы;

3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21-3-99, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон, с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами;
2) начальник отдела.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі өтініш берушіге санаторийлік-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген қағаз жеткізгіштегі жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
Тұтынушы қажетті құжаттардың барлығын бөлімге тапсырғаннан кейін тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлімнің мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на
инвалидов для обеспечения их
санаторно-курортным лечением"
1. Описание действий структурно-функциональных единиц
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование единицы
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Специалист отдела по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
2 дня
4 дня
2 дня
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на
инвалидов для обеспечения их
санаторно-курортным лечением"
Схема, отражающая взаимосвязь между
логической последовательностью действий
структурно-функциональных единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких, одиноко
проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов,
нуждающихся в постороннем уходе и помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).

3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Мүгедектерді санаторий-курорттық
емдеумен қамтамасыз ету үшін
оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) N 1 2 3 4 5
2
Бірліктің атауы
Бөлімнің мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаның жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Шығыс құжаттар журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөніндегі талон
Резолюцияға қол қою
Хабарламаның жобасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күні
4 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Мүгедектерді санаторий-курорттық
емдеумен қамтамасыз ету үшін
оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның
күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек
балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).

4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел), также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр обслуживания).
Место оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел: Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку, Амангельды, 57, телефоны: 2-13-99, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней; адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
2) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр обслуживания): Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день- воскресенье; адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления потребителю об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в отдел - в течение четырнадцати рабочих дней;
в центр обслуживания - в течение четырнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в отделе, 30 минут в центре обслуживания.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе - талон с указанием даты регистрации и получения заявителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре - расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема заявления; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.

4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:
1) бөлімге барған кезде: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
бөлімге – он төрт жұмыс күні ішінде;
қызмет көрсету орталығына - он төрт жұмыс күні ішінде (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең көп рұқсат етілген уақыты (талон алғанға дейін) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең көп уәкілетті органда 15 минуттан, қызмет көрсету орталығында 30 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы аталған мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) бөлімде – өтініш берушінің тіркелген және мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) қызмет көрсету орталығында – өтініштің нөмірі және қабылданған күні; сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі; қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары; құжаттарды беру күні, уақыты және орны; құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.

от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - рабочий орган специальной комиссии), также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр обслуживания).
Место оказания государственной услуги:
1) при обращении в рабочий орган специальной комиссии: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении через центр обслуживания: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в рабочий орган специальной комиссии - не более двадцати календарных дней;
в центр обслуживания - не более двадцати календарных дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;

2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет регламенті
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі – арнайы комиссияның жұмыс органы) сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:
1) бөлімге барған кезде: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тіркеу және есепке алу туралы шешім жөнінде хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасығыштағы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет тұтынушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
арнайы комиссияның жұмыс органында – жиырма күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде;
орталықта - жиырма күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде (мемлекеттік қызметке құжат қабылдау және беру (нәтиже) күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (талон алғанға дейін) - 30 минуттан аспайды;

3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии, 30 минут в центре обслуживания.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в рабочем органе специальной комиссии - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) в центре обслуживания - расписка о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема заявления; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, предусмотренных в пункте 11 стандарта.
9. Структурно – функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист рабочего органа специальной комиссии;
2) начальник отдела;
3) инспектор центра обслуживания.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единицы
Специалист рабочего органа специальной комиссии
Начальник отдела
Рабочий орган специальной комиссии
Специалист рабочего органа специальной комиссии
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов, передача документов в рабочий орган специальной комиссии для рассмотрения
Рассмотрение документов и принятие решения либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе о предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения
Расписка о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
5 дней
13 дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единицы
Инспектор центра обслуживания
Специалист рабочего органа специальной комиссии
Начальник отдела
Рабочий орган специальной комиссии
Специалист рабочего органа специальной комиссии
Инспектор центра обслуживания
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Прием и регистрация представленных потребителем в центр обслуживания документов
Рассмотрение документов, передача документов в рабочий орган специальной комиссии для рассмотрения
Рассмотрение документов и принятие решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе о предоставлении услуги специалисту центра обслуживания
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе о предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения
Расписка о приеме документов
Талон
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа либо об отказе
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
5 дней
13 дней
1 день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 2, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области

3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында – 15 минуттан аспайды, қызмет көрсету орталығында - 30 минут.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы аталған мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) арнайы комиссияның жұмыс органында – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
2) орталықта өтініштің нөмірі мен қабылдаған күні; сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі; қоса берілген құжаттардың саны мен атауы; орталықтың құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған жауапты инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетуден стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайларда бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) арнайы комиссияның жұмыс органының маманы;
2) бөлім бастығы;
3) қызмет көрсету орталығының инспекторы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан зардап
шеккен азаматтарды тіркеу және есепке
алу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
3
4
2
Бірліктің атауы
Арнайы комиссияның жұмыс органының маманы
Бөлім бастығы
Арнайы комиссияның жұмыс органы
Арнайы комиссияның жұмыс органының маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру, оларды арнайы комиссияның жұмыс органына беру
Құжаттарды қарастыру және шешім қабылдау немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Тұтынушы өзі келгенде оған хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабын беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Резолюцияға қол қою
Хабарламаның немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
5 күн
13 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
2-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
3
4
5
6
2
Бірліктің атауы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
Арнайы комиссияның жұмыс органының маманы
Бөлім бастығы
Арнайы комиссияның жұмыс органы
Арнайы комиссияның жұмыс органының маманы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы қызмет көрсету орталығы арқылы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру, оларды арнайы комиссияның жұмыс органына беру
Құжаттарды қарастыру және Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу туралы шешім қабылдау немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қызмет көрсету орталығының маманына тапсыру
Тұтынушының өзі келгенде оған хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Талон
Резолюцияға қол қою
Хабарламаның немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 күн
5 күн
13 күн
1 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан зардап
шеккен азаматтарды тіркеу және есепке
алу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 1-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 2-сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің

от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги
"Выдача направлений лицам на участие в активных
формах содействия занятости"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости". Государственная услуга включает в себя:
1) "Выдачу направлений лицам на молодежную практику";
2) "Выдачу направлений лицам на общественные работы";
3) "Выдачу направлений лицам для трудоустройства на социальное рабочее место";
4) "Выдачу направлений для трудоустройства";
5) "Выдачу направлений лицам на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации";
6) "Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21118, график работы ежедневно с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан"; адрес электронной почты: akku.@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги являются выдача получателю государственной услуги направления на участие в активных формах содействия занятости на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Результатом оказания государственной услуги "Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации" является устное информирование (консультирование) получателя государственной услуги о перечне профессий и специальностей, на которые возможно его трудоустройство.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки предоставления государственной услуги с момента предъявления необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта – не более 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 30 минут.

2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру". Мемлекеттік қызмет:
1) "Адамдарға жастар практикасына жолдама беруді";
2) "Адамдарға қоғамдық жұмыстарға жолдама беруді";
3) "Адамдарға әлеуметтік жұмыс орнына жұмысқа орналасу үшін жолдама беруді";
4) "Жұмысқа орналасу үшін жолдама беруді";
5) "Адамдарға кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілікті арттыруға жолдама беруді";
6) "Адамдарға кәсіптік бағдарлауда тегін қызмет көрсетуді" қамтиды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мемлекеттік қызмет алушы жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға қағаз жеткізгіште жолдама беру не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
"Адамдарға кәсіптік бағдарлауда тегін қызмет көрсету" мемлекеттік қызметтің нәтижесі мемлекеттік қызмет алушыға ол орналасуы мүмкін кәсіптер мен мамандықтардың тізбесі туралы ауызша ақпарат беру (консультация беру) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 30 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің шекті ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды.

2. Описание порядка действий оказания
государственной услуги
7. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается направление о регистрации в качестве безработного.
8. При обращении получателю государственной услуги выдается направление на участие в активных формах содействия занятости.
9. Уполномоченный орган отказывает в выдаче направления безработным в случае отсутствия регистрации получателя государственной услуги в качестве безработного в уполномоченном органе (за исключением "Выдача направлений для трудоустройства" и "Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации").
10. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
1) специалист отдела по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностное лицо и специалист отдела несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача направлений лицам
на участие в активных
формах содействия занятости"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист отдела по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела
Специалист отдела по приему и регистрации безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача бланка направления потребителю
Подписание направления
Выдача потребителю направления на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Направление
Решение начальника отдела о выдаче направления либо об отказе в предоставлении услуги
Выдача направления либо ответа об отказе, а также устное информирование (консультирование) получателя государственной услуги о перечне профессий и специальностей, на которые возможно его трудоустройство
5
Сроки исполнения
5 минут
10
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к Регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача направлений лицам
на участие в активных
формах содействия занятости"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области

2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін жұмыссыз ретінде тіркеу туралы жолдама беріледі.
8. Мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген кезде жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беріледі.
9. Мемлекеттік қызмет алушы уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелмеген жағдайда уәкілетті орган жұмыссыздарға жолдама беруден бас тартады ("Жұмысқа орналасу үшін жолдама беруді" және "Адамдарға кәсіптік бағдарлауда тегін қызмет көрсетуді" қоспағанда).
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы.
11. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
12. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
3
2
Бірліктің атауы
Бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау және тіркеу, тұтынушыға жолдама бланкісін беру
Жолдамаға қол қою
Тұтынушыға қағаз жеткізгіштегі жолдаманы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабын беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Жолдама
Бөлім бастығының жолдама беру туралы шешімі немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабы
Жолдаманы немесе бас тарту туралы жауапты беру, сондай-ақ мемлекеттік қызмет алушыға ол орналаса алатын кәсіптер мен мамандықтар тізімі туралы ауызша ақпарат беру (консультация беру)
5
Орындалу мерзімі
10 минут
5 минут
15 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің

от 28 декабря 2012 года
N 386/45
РЕГЛАМЕНТ
государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к получателям
адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи", утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел). Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21917, график работы с 9.00 часов до 19.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты akku@yandex.ru;
При отсутствии уполномоченного органа по местожительству, получатель государственной услуги обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – аким сельского округа).
5. Результатом оказания государственной услуги является справка подтверждающая принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента предъявления необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта – не более 15 минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного получателя государственной услуги;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 15 минут.
2. Описание порядка действий оказания
государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается справка подтверждающая принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале.

2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек
алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) арқылы көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru.
Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтің әкіміне (бұдан әрі - ауылдық округтің әкімі) жүгінеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мемлекеттік қызмет алушының (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушының тұрғылықты жері бойынша уәкілетті органда немесе ауылдық округ әкімінде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты бір мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген кезде барлық қажетті құжаттарын тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызмет алушының ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек алушыларға (отбасына) тиесілігін растайтын анықтама беріледі.

8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист по назначению адресной социальной помощи;
2) начальник отдела;
3) специалист аппарата сельского округа;
4) аким сельского округа.
10. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении в отдел занятости и социальных программ
N
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единицы
Специалист отдела по назначению адресной социальной помощи
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению адресной социальной помощи
Начальник отдела
Специалист отдела по назначению адресной социальной помощи
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Справка подтверждающая принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи
Подписание справки
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
3 минуты
3 минуты
3 минуты
3 минуты
3 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении к акиму сельского округа
N
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
5
2
Наименование единицы
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Справка подтверждающая принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи
Подписание справки
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
5 минуты
5 минуты
5 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к Регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 2, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области

8. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлімнің атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі маманы;
2) бөлім бастығы;
3) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы;
4) ауылдық округ әкімі.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Өтініш берушінің (отбасының)
атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне
өтініш берген кездегі құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
N Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
3
4
5
2
Бірліктің атауы
Бөлімнің атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Анықтаманың немесе бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын әзірлеу
Анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Шығыс құжаттар журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Өтініш берушінің атаулы әлеуметтік көмек алушыларға (отбасына) тиесілігін растайтын анықтама
Анықтамаға қол қою
Хабарламаның немесе бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Хабарламаға немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
3 минут
3 минут
3 минут
3 минут
3 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2-кесте. Ауылдық округ әкіміне өтініш берген кездегі
құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
N
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N
1
2
5
2
Бірліктің атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауылдық округ әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Шығыс құжаттар журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Өтініш берушінің атаулы әлеуметтік көмек алушыларға (отбасына) тиесілігін растайтын анықтама
Анықтамаға қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
5 минут
5 минут
5 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
"Өтініш берушінің (отбасының)
атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 1-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 2-сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің

от 28 декабря 2012 года
N 386/45
Регламент государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение жилищной помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел), также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр обслуживания).
Место оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении через центр обслуживания: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги в уполномоченном органе и в центре обслуживания является уведомление о назначении жилищной помощи на бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в отдел - в течение десяти календарных дней;
в центр обслуживания - в течение десяти календарных дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживание получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, - не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более 20 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается:

2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Тұрғын үй көмегін тағайындау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім) сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:
1) бөлімге барған кезде: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Бөлімде және қызмет көрсету орталығында көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұрғын үй көмегін тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды:
бөлімге тапсырған сәттен бастап – күнтізбелік он күн ішінде;
қызмет көрсету орталығына тапсырған сәттен бастап – күнтізбелік он күн ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) тапсырған сәттен бастап;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 20 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 20 минуттан аспайды;
4) қажетті құжаттарды алған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 20 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы аталған мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызмет алушыға:

1) в отделе - талон с указанием даты регистрации, места и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) в центре обслуживания - расписка о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема заявления; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества работника центра принявшего заявление на оформление документов; фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае непредставления потребителем одного из документов указанных в пункте 11 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела;
2) начальник отдела;
3) инспектор центра обслуживания.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц
1
N действия хода, потока работ 1 2 3 4 5
2
Наименование единицы
Специалист отдела
Начальник отдела
Специалист отдела
Начальник отдела
Специалист отдела
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация заявления состава списка на получение жилищной помощи
Визирование
Рассмотрение документов Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа
Подписание уведомления
Регистрация исходящего письма и их отправка потребителю услуг
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Список на выплату
Направление поручения ответственному лицу Визирование списков
Уведомление потребителю
Подготовка списков по лицевым счетам на оплату
Уведомление либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Выдача уведомления
5
Сроки исполнения
1 день
1 день
6 дней
1 день
1 день
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц
1

1) бөлімде – мемлекеттік қызметті алушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
2) орталықта өтініштің нөмірі мен қабылдаған күні; сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі; қоса берілген құжаттардың саны мен атауы; құжаттарды беру күні, уақыты және орыны; орталықтың құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты; мемлекеттік қызмет алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
8. Тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың біреуін тапсырмаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) бөлім маманы;
2) бөлім бастығы;
3) қызмет көрсету орталығының инспекторы.
10. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
11. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы,ағыны) N 1 2 3 4 5
2
Бірліктің атауы
Бөлім маманы
Бөлім бастығы
Бөлім маманы
Бөлім бастығы
Бөлім маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұрғын үй көмегін алуға тізім құрамын, өтініштерді тіркеу
Виза қою
Құжаттарды қарастыру Хабарлама жобасын немесе бас тарту жөніндегі дәлелді жауап әзірлеу
Хабарламаға қол қою
Шығыс хатты тіркеу және оларды қызметті тұтынушыға жіберу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Төлем жасау тізімі
Жауапты тұлғаға тапсырма жіберу Тізімге виза қою
Тұтынушыға хабарлама Төлем жасау үшін дербес шоттар бойынша тізім даярлау
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту
Хабарлама беру
5
Орындалу мерзімі
1 күн
1 күн
6 күн
1 күн
1 күн
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
әрекеттерінің сипаттамасы
1

N действия хода, потока работ 1 2 3 4 5 6 7
2
Наименование единицы
Инспектор центра обслуживания
Специалист отдела
Начальник отдела
Специалист отдела
Начальник отдела
Специалист отдела
Инспектор центра обслуживания
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, представленных потребителем
Регистрация заявления
состава списка на получение жилищной помощи
Визирование
Рассмотрение документов Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа
Подписание уведомления
Регистрация исходящего письма и их отправка в центр обслуживания
Выдача уведомления либо мотивированного ответа потребителю
4
Форма завершения (данные, документ,организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Список на выплату
Направление поручения ответственному лицу Визирование списков
Уведомление потребителю Подготовка списков по лицевым счетам на оплату
Уведомление либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Передача уведомления
Выдача уведомления
5
Сроки исполнения
не более 20 минут
1 день
1 день
6 дней
1 день
1 день
не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Схема 2, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года
N 386/45
Регламент государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел), также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр обслуживания). При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - аким сельского округа).
Место оказания государственной услуги:

Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) N 1 2 3 4 5 6 7
2
Бірліктің атауы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
Бөлім маманы
Бөлім бастығы
Бөлім маманы
Бөлім бастығы
Бөлім маманы
Қызмет көрсету орталығының инспекторы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау
Тұрғын үй көмегін алуға тізім құрамын, өтініштерді тіркеу
Виза қою
Құжаттарды қарастыру Хабарлама жобасын немесе бас тарту жөніндегі дәлелді жауапты әзірлеу
Хабарламаға қол қою
Шығыс хатты тіркеу және оларды қызмет көрсету орталығына жіберу
Хабарламаны немесе дәлелді жауапты тұтынушыға беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Төлем жасау тізімі
Жауапты тұлғаға тапсырма жіберу Тізімге виза қою
Тұтынушыға хабарлама Төлем жасау үшін дербес шоттар бойынша тізім даярлау
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту
Хабарлама беру
Хабарлама беру
5
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
1 күн
1 күн
6 күн
1 күн
1 күн
20 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
7 баған
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 1-сызба
Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы
өзара байланысты көрсететін 2-сызба
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 386/45 қаулысымен
бекітілген
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып
алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде ұсынылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (бұдан әрі - бөлім), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) арқылы көрсетіледі. Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтің әкіміне (бұдан әрі - ауылдық округтің әкімі) жүгінеді.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны:

1) при обращении в отдел: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту;
3) при обращении через центр обслуживания: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в отдел - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
в центр обслуживания - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
в отделе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
в центре обслуживания - расписка о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема заявления; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 стандарта.

1) бөлімде өтініш білдірген кезде: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 57, телефоны: 21399, жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru;
2) тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне өтініш білдірген кезде осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес;
3) қызмет көрсету орталығы арқылы: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114, телефоны: 21137, жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі, электрондық пошта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет тұтынушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
бөлімде – он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
қызмет көрсету орталығында – он жұмыс күні ішінде (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты - 30 минут.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
7. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
Бөлімде немесе ауылдық округ әкімінде – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
Қызмет көрсету орталығында – өтініштің нөмірі мен қабылдаған күні; сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі; қоса берілген құжаттардың саны мен атауы; орталықтың құжаттарды ресімдеуге өтініш қабылдағана жауапты инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.