Об организации социальных рабочих мест на 2012 год по Павлодарскому району
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 07 февраля 2012 года N 52/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 марта 2012 года N 12-11-159. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16 ноября 2012 года N 508/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16.11.2012 N 508/11.

Павлодар ауданы бойынша 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 07 ақпандағы N 52/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 наурызда N 12-11-159 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 16 қарашадағы N 508/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012.11.16 N 508/11 қаулысымен.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан  Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру шаралары туралы" N 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі Қаулы етеді:

1. Организовать социальные рабочие места на 2012 год по Павлодарскому району.
2. Утвердить прилагаемый перечень работодателей (по согласованию), где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места за счет средств государственного бюджета.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата района от 12 февраля 2009 года N 23/2 "Об организации социальных рабочих мест для безработных граждан района из целевых групп населения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-106, опубликованное 13 марта 2009 года в газете "Нива" N 11);

1. Павлодар ауданы бойынша 2012 жылға арналған әлеуметтiк жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Аймақтық еңбек нарығының қажеттілігіне сәйкес мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын қоса берілген жұмыс берушілер (келісім бойынша) тізімі бекітілсін.
3. Мына:
1) аудан әкімдігінің 2009 жылғы 12 ақпандағы "Аудандағы халықтың нысаналы топтарының жұмыссыз азаматтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 23/2 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-106 тіркелген, 2009 жылғы 13 наурыздағы N 11 "Нива" газетінде жарияланған);

2) постановление акимата района от 28 января 2010 года N 7/1 "О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарского района от 12 февраля 2009 года N 23/2 "Об организации социальных рабочих мест для безработных граждан района из целевых групп населения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-121, опубликованное 19 марта 2010 года в газете "Нива" N 11).

2) аудан әкімдігінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 12 ақпандағы "Аудандағы халықтың нысаналы топтарының жұмыссыз азаматтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 23/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" N 7/1 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-121 тіркелген, 2010 жылғы 19 наурыздағы N 11 "Нива" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.