О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 13 апреля 2012 года N 13/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 апреля 2012 года N 12-12-125. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата (IV сессия, V созыв) от 2 апреля 2012 года N 38/4 "О внесении изменений и дополнений в решение  областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3193) Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-119 от 09 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 591 411" заменить цифрами "1 696 603";
цифры "4 033" заменить цифрами "4 034";
цифры "1 396 197" заменить цифрами "1 501 388";
в подпункте 2 цифры "1615 606" заменить цифрами "1 772 283";
в подпункте 5 цифры "-41 887" заменить цифрами "-93 372";
в подпункте 6 цифры "41 887" заменить цифрами "93 372";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы (IV сайланған XXXXIV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 13/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 сәуірде N 12-12-125 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихатының (V сайланған ІV сессиясы) 2012 жылғы 2 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193 тіркелген)N 38/4 шешіміне сәйкес,Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы (IV сайланған ХХХХІV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 9 қаңтарында N 12-12-119 тіркелген) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 591 411" сандары "1 696 603" сандарымен ауыстырылсын;
"4 033" сандары "4 034" сандарымен ауыстырылсын;
"1 396 197" сандары "1 501 388" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 615 606" сандары "1 772 283" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-41 887" сандары "-93 372" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "41 887" сандары "93 372" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына   сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.

2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Д. Наукенов
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(IV сессии, V созыва)
от 13 апреля 2012 года N 13/4
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2012 год (с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық сессиясы төрағасы                 Д. Нәукенов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 сәүірдегі
(V сайланған, IV сессиясы)
N 13/4 шешіміне
қосымша
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН АУДАН БЮДЖЕТІ
(өзгертулермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР