О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (XXXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 06 декабря 2012 года N 49/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2012 года N 3275. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата (X (внеочередная) сессия, V созыв) от 30 ноября 2012 года N 97/10 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XL сессии IV созыва) от 6 декабря 2011 года 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 20114 годы" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-119, опубликованное от 12, 19 января 2012 года в газетах "Апта айнасы" N 2, 3, "Сельские будни" N 2, 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 716 436" заменить цифрами "1 700 157";
цифры "1 505 243" заменить цифрами "1 488 964";
в подпункте 2) цифры "1 792 116" заменить цифрами "1 775 837";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Т. Смагулова
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(X (внеочередная) сессия, V созыва)
от 6 декабря 2012 года N 49/10
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XXXXIV сессия, IV созыва)
от 20 декабря 2011 года N 228/44
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2012 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы (IV сайланған XXXXIV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 49/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 3275 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 30 қарашадағы (V сайланған (кезектен тыс) Х сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2011 жылдың 6 желтоқсандағы (ІV сайланған XL сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 97/10 шешіміне сәйкес, Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы (IV сайланған ХХХХІV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-119 тіркелген, 2012 жылдың 12, 19 қаңтардағы "Апта айнасы" N 2, 3 "Сельские будни" N 2, 3 газеттерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"1 716 436" сандары "1 700 157" сандарымен ауыстырылсын;
"1505 243" сандары "1 488 964" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 792 116" сандары "1 775 837" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық сессия төрағасы                   Т. Смағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
(V сайланған, (кезектен тыс)
X сессиясы) N 49/10 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
(ІV сайланған, ХХХХІV сессиясы)
N 228/44 шешіміне
1 қосымша
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН АУДАН БЮДЖЕТІ (өзгертулермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

24 724
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 295
9
Прочие услуги в области образования
62544
464
Отдел образования района (города областного значения)
61 157
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 487
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 264
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
56
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 926
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 642
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35532
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
250
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 387
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 387
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
116 384
2
Социальная помощь
95 869
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 716
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 716
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79 153
002
Программа занятости
21 403
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6989
005
Государственная адресная социальная помощь
2 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 950
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
431
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1349
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

24 724
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
10 295
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
62544
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
61 157
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 487
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 264
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
56
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 926
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 642
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35532
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын көтеруді қамтамасыз ету
250
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 387
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 387
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
116 384
2
Әлеуметтiк көмек
95 869
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 716
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 716
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79 153
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21 403
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6989
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 950
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
431
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1349
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету