О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2012 года N 5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 февраля 2012 года N 12-13-138. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2013 года N 62/19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2013 N 62/19.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5   статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и решением Павлодарского областного маслихата от 14 января 2012 года N 411/41 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О районном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–13–136, опубликованное 19 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 4, 19 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 4) следующие изменения и дополнения:
наименование решения изложить в новой редакции:
"О бюджете Щербактинского района на 2012 – 2014 годы";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1947892" заменить цифрами "2064361";
цифры "1623394" заменить цифрами "1739863";
в подпункте 2) цифры "1947892" заменить цифрами "2083967";
в подпункте 3):
цифры "-5529" заменить цифрами "47865";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 53394 тысячи тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит бюджета – -67471 тысяча тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита бюджета – 67471 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3–13–2, следующего содержания:
"3–1. Утвердить в бюджете района на 2012 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
39646 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6030 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка–сироты (детей–сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
1900 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей–инвалидов, обучающихся на дому;
4097 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
19448 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
5690 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
17227 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3436 тысяч тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";

Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 5/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 ақпанда N 12-13-138 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 62/19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.01.2013 N 62/19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына   және Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 411/41 "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 404/40 "2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шеміміне   өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "2012 – 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде N 12–13–136 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 4, 2012 жылғы 19 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2012 – 2014 жылдарға арналған Шарбақты ауданының бюджеті туралы";
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1947892" деген сандар "2064361" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1623394" деген сандар "1739863" деген сандарымен ауыстырылысын;
2) тармақшада "1947892" деген сандар "2083967" деген сандарымен ауыстырылысын;
3) тармақшада:
"-5529" деген сандар "47865" деген сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 53394 мың теңге;";
5) тармақша жаңа редакцияда баяндалсын:
"бюджет тапшылығы – -67471 мың теңге;";
6) тармақша жаңа редакцияда баяндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 67471 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 3–13–2 тармақтарымен толықтырылсын:
"3–1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 39646 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асыраушыларға (қамқоршыларға) күтіп-ұстауға ай сайын ақшалай қаражат төлеуге – 6030 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрылғылармен, бағдарламалық жабдықпен қамтамасыз етуге – 1900 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал–жабдықтарымен жарақтандыруға – 4097 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға – 19448 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 5690 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс–шараларды өткізуге – 17227 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайғастыру мәселелерін шешуге – 3436 мың теңге;

18995 тысяч тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
7555 тысяч тенге – частичное субсидирование заработной платы;
7964 тысячи тенге – обеспечение деятельности центров занятости населения;
2230 тысяч тенге – молодежная практика;
1246 тысяч тенге – предоставление субсидий на переезд.
3–2. Утвердить в бюджете Щербактинского района на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 53394 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының іс–шараларын іске асыруға – 18995 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялау – 7555 мың теңге;
тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 7964 мың теңге;
жастар тәжірибесі – 2230 мың теңге;
көшуге субсидиялар ұсыну – 1246 мың теңге.
3–2. 2012 жылға арналған Шарбақты аудандық бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 53394 мың теңге көлемінде ескерілсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.