О внесении изменений и дополнения в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 июля 2012 года N 23/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 июля 2012 года N 12-13-150. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2013 года N 62/19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2013 N 62/19.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5   статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–13–136, опубликованное 19 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 4, 19 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2201767" заменить цифрами "2225206";
цифры "318010" заменить цифрами "328010";
цифры "5254" заменить цифрами "5260";
цифры "1877265" заменить цифрами "1890702";
в подпункте 2) цифры "2436028" заменить цифрами "2462067";
в подпункте 4) цифры "5110" заменить цифрами "2510";
в пункте 3:
цифры "24500" заменить цифрами "61400";
цифры "2559" заменить цифрами "1535";
в пункте 3–1:
цифры "39646" заменить цифрами "31786";
цифры "1900" заменить цифрами "1721";
в пункте 3–3 цифры "38700" заменить цифрами "9300";
дополнить пунктом 3–4, следующего содержания:
"3–4. Утвердить в бюджете района на 2012 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
15000 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 шілдедегі N 23/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 шілдеде N 12-13-150 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 62/19 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.01.2013 N 62/19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына   сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы  N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12–13–136 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Маралды" газетінің N 4, 2012 жылғы 19 қаңтардағы "Трибуна" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"2201767" деген сандар "2225206" деген сандарымен ауыстырылсын;
"318010" деген сандар "328010" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5254" деген сандар "5260" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1877265" деген сандар "1890702" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2436028" деген сандар "2462067" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "5110" деген сандар "2510" деген сандарымен ауыстырылсын;
3–тармақта:
"24500" деген сандар "61400" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2559" деген сандар "1535" деген сандарымен ауыстырылсын;
3–1 тармағында:
"39646" деген сандар "31786" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1900" деген сандар "1721" деген сандарымен ауыстырылсын;
3–3 тармағында "38700" деген сандар "9300" деген сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 3–4 тармағымен толықтырылсын:
"3–4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 15000 мың теңге.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.

11310
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1384
018
Капитальные расходы государственного органа
1700
5
Планирование и статистическая деятельность
13085
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13085
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13012
004
Капитальные расходы государственного органа
73
02
Оборона
10384
1
Военные нужды
8142
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8142
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8142
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2242
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2242
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
160
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2082
04
Образование
1394174
1
Дошкольное воспитание и обучение
73868
464
Отдел образования района (города областного значения)
73868
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
73295
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
573
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1237877
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7593
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
7593
464
Отдел образования района (города областного значения)
1230284
003
Общеобразовательное обучение
1184404
006
Дополнительное образование для детей
27005
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

11310
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
100
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1384
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
13085
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13085
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13012
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
73
02
Қорғаныс
10384
1
Әскери мұқтаждықтар
8142
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8142
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8142
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
2242
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2242
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
160
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2082
04
Білім беру
1394174
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
73868
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
73868
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
73295
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бала-бақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
573
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1237877
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7593
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7593
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1230284
003
Жалпы білім беру
1184404
006
Балаларға қосымша білім беру
27005
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бала-бақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

18875
9
Прочие услуги в области образования
82429
464
Отдел образования района (города областного значения)
64629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12628
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14632
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1450
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6295
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2124
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17800
037
Строительство и реконструкция объектов образования
17800
05
Здравоохранение
623
9
Прочие услуги в области здравоохранения
623
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
623
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
623
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
111464
2
Социальная помощь
92253
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
9112
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9112
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83141
002
Программа занятости
23061
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1200
005
Государственная адресная социальная помощь
2300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39138
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
415
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2488
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6575
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

18875
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
82429
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
64629
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12628
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14632
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды, конкурстарды өткiзу
1450
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6295
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2124
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17800
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17800
05
Денсаулық сақтау
623
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
623
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
623
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
623
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
111464
2
Әлеуметтік көмек
92253
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9112
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
9112
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83141
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23061
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1200
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39138
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
415
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2488
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6575
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету