О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 30 января 2012 года N 6/2 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17 сентября 2012 года N 29/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 сентября 2012 года N 3226. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05 августа 2014 года N 140/47
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.08.2014 N 140/47.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 11) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 30 января 2012 года N 6/2 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–13–139, опубликованное 23 февраля 2012 года в районной газете "Маралды" N 8, 23 февраля 2012 года в районной газете "Трибуна" N 8) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 21), 22), 23), 24), 25) исключить;
в подпункте 41) после слов "санаторно–курортное лечение" дополнить словами "и оздоровление";
дополнить подпунктами 42), 43), 44), 45), 46), 47) следующего содержания:
"42) социальная помощь специалистам врачам, с высшим медицинским образованием, направленным на работу в сельскую местность в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
43) социальная услуга по экскурсоводческому обслуживанию ветеранов войны и труда (поездка в Астану), оказываемая в соответствии с заключенным договором о государственных закупках;
44) гражданам, вышедшим на пенсию и отсутствующим в списках организаций и предприятий района, единовременная помощь ко Дню пожилых людей;
45) пенсионерам 90 и более лет, единовременная выплата ко Дню пожилых людей;
46) инвалидам, единовременная помощь ко Дню инвалида;
47) детям–инвалидам, единовременная помощь ко Дню инвалида.";
в пункте 2:
абзацы 30, 31, 32, 33 исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"социальная помощь специалистам врачам, с высшим медицинским образованием, направленным на работу в сельскую местность в размере 200000 (двести тысяч) тенге;
социальная услуга по экскурсоводческому обслуживанию (поездка в Астану) в размере 25000 (двадцать пять тысяч) тенге;
единовременные выплаты ко Дню пожилых людей:
гражданам, вышедшим на пенсию и отсутствующим в списках организаций и предприятий района, в размере 1000 (одна тысяча) тенге;

Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 6/2 "Шарбақты ауданындағы жеке санаттардағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 қыркүйектегі N 29/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қыркүйекте N 3226 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы N 140/47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 05.08.2014 N 140/47 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 56–бабы 1–тармағынының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 11) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 6/2 "Шарбақты ауданындағы жеке санаттардағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде N 12–13–139 тіркелген, 2012 жылғы 23 ақпандағы ауданның "Маралды" газетінің N 8, 2012 жылғы 23 ақпандағы аудандық "Трибуна" газетінің N 8 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
21), 22), 23), 24), 25) тармақшалар алып тасталсын;
41) тармақшадағы "санаторлы–курорттық емделу" сөздерінен кейін "және сауықтыру" сөздерімен толықтырылсын;
келесі мазмұндағы 42), 43), 44), 45), 46), 47) тармақшалармен толықтырылсын:
"42) ауылдық жерге жұмысқа жолданған жоғары медициналық білімі бар дәрігер мамандарға өтініш берген мерзімінен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде әлеуметтік көмек;
43) мемлекеттік сатып алуларға сәйкес жасалған келісім-шарт негізінде көрсетілетін соғыс және еңбек ардагерлеріне экскурсиялық қызмет көрсету (Астанаға сапар) бойынша әлеуметтік көмек;
44) зейнеткерлерлікке шыққан және аудан ұйымдары мен кәсіпорындарының тізімінде жоқ азаматтарға Қарттар күніне орай біржолғы көмек;
45) 90 және одан үлкен жастағы зейнеткерлерге Қарттар күніне біржолғы төлемдер;
46) мүгедектерге Мүгедектер күніне орай біржолғы көмек;
47) мүгедек–балаларға Мүгедектер күніне орай біржолғы көмек";
2–тармақта:
30, 31, 32, 33 абзацтар алып тасталсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ауылдық жерге жұмысқа жолданған жоғары медициналық білімі бар дәрігер мамандарға 200000 (екі жүз мың) теңге көлемінде әлеуметтік көмек;
экскурсиялық қызмет көрсету (Астанаға сапар) бойынша әлеуметтік көмек 25000 (жиырма бес мың) теңге көлемінде;
Қарттар күніне орай біржолғы төлемдер:
зейнеткерлерлікке шыққан және аудан ұйымдары мен кәсіпорындарының тізімінде жоқ азаматтарға 1000 (бір мың) теңге көлемінде;

пенсионерам 90 и более лет в размере 20000 (двадцать тысяч) тенге;
единовременная помощь ко Дню инвалида:
инвалидам всех групп в размере 3000 (три тысячи) тенге;
детям–инвалидам в размере 5000 (пять тысяч) тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифры 21), 22), 23), 24), 25) исключить;
дополнить подпунктами 17), 18), 19) следующего содержания;
"17) лицам, указанным в подпункте 42) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, копии диплома о наличии высшего медицинского образования, копии приказа о принятии на работу, копии трудового договора;
18) лицам, указанным в подпункте 43) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро;
19) лицам, указанным в подпунктах 44), 45), 46), 47) выплаты производятся на основании списков, согласованных с Щербактинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета.".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата                    И. Миронец

90 және одан үлкен жастағы зейнеткерлерге 20000 (жиырма мың) теңге көлемінде;
Мүгедектер күніне орай біржолғы көмек:
барлық топтағы мүгедектерге 3000 (үш мың) теңге көлемінде;
мүгедек–балаларға 5000 (бес мың) теңге көлемінде.";
3–тармақта:
1) тармақшадағы 21), 22), 23), 24), 25) сандар алып тасталсын;
келесі мазмұндағы 17), 18), 19), 20) тармақшалармен толықтырылсын:
"17) осы шешімнің 1–тармағының 42) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшоты көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, жоғары медициналық білімі туралы дипломының көшірмесі, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі, еңбек шартының көшірмесі негізінде жүргізіледі;
18) осы шешімнің 1–тармағының 43) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшоты көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросының анықтамасы негізінде жүргізіледі;
19) осы шешімнің 44), 45), 46), 47) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер "Қазақстан Республикасының еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" Республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Шарбақты аудандық бөлімшесімен келісілген тізімдер негізінде жүзеге асырылады. Тізімде тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, тіркеу салық нөмірі, тұрғылықты мекен-жайы, есеп шотының нөмірі көрсетіледі.".
2. Осы шешімді орындауды бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          И. Миронец