О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 06 декабря 2012 года N 50/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2012 года N 3272. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2013 года N 62/19
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2013 N 62/19.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–13–136) опубликованное 19 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 4, 19 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2235214" заменить цифрами "2205264";
цифры "336881" заменить цифрами "347953";
цифры "5268" заменить цифрами "4196";
цифры "1890702" заменить цифрами "1850752";
в подпункте 2) цифры "2472075" заменить цифрами "2442125";
в пункте 3–1:
цифры "31786" заменить цифрами "34552";
цифры "6295" заменить цифрами "6762";
цифры "4097" заменить цифрами "4094";
цифры "18995" заменить цифрами "15815";
цифры "7555" заменить цифрами "5355";
цифры "7964" заменить цифрами "7922";
цифры "1246" заменить цифрами "308";
в пункте 3–3:

Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 50/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 3272 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 62/19 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.01.2013 N 62/19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12–13–136 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Маралды" газетінің N 4, 2012 жылғы 19 қаңтардағы "Трибуна" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"2235214" деген сандар "2205264" деген сандарымен ауыстырылсын;
"336881" деген сандар "347953" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5268" деген сандар "4196" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1890702" деген сандар "1850752" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2472075" деген сандар "2442125" деген сандарымен ауыстырылсын;
3–1 тармағында:
"31786" деген сандар "34552" деген сандарымен ауыстырылсын;
"6295" деген сандар "6762" деген сандарымен ауыстырылсын;
"4097" деген сандар "4094" деген сандарымен ауыстырылсын;
"18995" деген сандар "15815" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7555" деген сандар "5355" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7964" деген сандар "7922" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1246" деген сандар "308" деген сандарымен ауыстырылсын;
3–3 тармағында:

1207383
003
Общеобразовательное обучение
1160453
006
Дополнительное образование для детей
28055
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
18875
9
Прочие услуги в области образования
78059
464
Отдел образования района (города областного значения)
60299
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12628
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14632
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1450
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6762
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1721
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22936
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
170
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17760
037
Строительство и реконструкция объектов образования
17760
05
Здравоохранение
623
9
Прочие услуги в области здравоохранения
623
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
623
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
623
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
110140
2
Социальная помощь
91473
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8982
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8982
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82455
002
Программа занятости
19947
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1200

1207383
003
Жалпы білім беру
1160453
006
Балаларға қосымша білім беру
28055
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
18875
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
78059
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
60299
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12628
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14632
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды, конкурстарды өткiзу
1450
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6762
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1721
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22936
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
170
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17760
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17760
05
Денсаулық сақтау
623
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
623
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
623
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
623
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
110140
2
Әлеуметтік көмек
91473
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8982
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8982
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82455
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19947
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1200

005
Государственная адресная социальная помощь
1372
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43640
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
400
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1661
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6313
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7922
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18703
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18703
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17653
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
728
021
Капитальные расходы государственного органа
322
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
118638
1
Жилищное хозяйство
78081
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
38
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
38
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16434
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
16434
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3770
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3770
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57839
020
Приобретение жилья
4500
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
12308
073
Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятость 2020
29031
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
12000
2
Коммунальное хозяйство
17147
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1372
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43640
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
400
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1661
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6313
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7922
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18703
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18703
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17653
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
728
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
322
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
118638
1
Тұрғын үй шаруашылығы
78081
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
38
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
38
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16434
024
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
16434
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3770
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3770
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі"
57839
020
Тұрғын үй сатып алу
4500
072
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
12308
073
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау
29031
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
12000
2
Коммуналдық шаруашылық
17147
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі