О внесении изменений в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года N 490 "О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы"
Решение III-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 29 февраля 2012 года N 7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 20 марта 2012 года за N 926. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, со статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 909, опубликовано 27 декабря 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 157 и 27 декабря 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 158-159) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры «292 092 724» заменить цифрами «298 919 995»;
в подпункте 3):
в строке «чистое бюджетное кредитование» цифры «-127 000» заменить цифрами «748 000»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «1 924 500» заменить цифрами «2 114 485»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «1 924 500» заменить цифрами «2 114 485»;
в подпункте 5):
цифры « - 190 996» заменить цифрами «- 8 083 252»;
в подпункте 6):
цифры «190 996 » заменить цифрами «8 083 252»;
в пункте 6 цифры «3 497 184 » заменить цифрами «3 425 612»;
в пункте 7 цифры «550 418 » заменить цифрами «644 720»;
в пункте 8 цифры «11 424 185 » заменить цифрами «11 494 145»;
в пункте 9 цифры «71 965 376» заменить цифрами «73 303 814»;
в пункте 10 цифры «36 775 743» заменить цифрами «38 040 355»;
в пункте 11 цифры «7 918 617» заменить цифрами «8 300 030»;
в пункте 12 цифры «38 310 894» заменить цифрами «37 971 129»;
в пункте 13 цифры «10 471 900» заменить цифрами «12 627 961»;
в пункте 14 цифры «7 360 765» заменить цифрами «8 285 371»;

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ІІІ сессиясының 2012 жылғы 29 ақпандағы № 7 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 наурызда N 926 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 106108 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 67 баптарына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 490 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 909 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 157 санында және 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 158-159 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2) тармақшасында:
«292 092 724» цифрлары «298 919 995» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
«таза бюджеттік кредит беру» деген жол бойынша «-127 000» цифрлары «748 000» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «1 924 500» цифрлары «2 114 485» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «1 924 500» цифрлары «2 114 485» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«- 190 996» цифрлары «- 8 083 252» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«190 996» цифрлары «8 083 252» цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 497 184» цифрлары «3 425 612» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «550 418» цифрлары «644 720» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «11 424 185» цифрлары «11 494 145» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «71 965 376» цифрлары «73 303 814» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «36 775 743» цифрлары «38 040 355» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «7 918 617» цифрлары «8 300 030» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «38 310 894» цифрлары «37 971 129» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «10 471 900» цифрлары «12 627 961» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «7 360 765» цифрлары «8 285 371» цифрларымен ауыстырылсын;

в пункте 15 цифры «5 642 308» заменить цифрами «5 930 796;
в пункте 16 цифры «749 020» заменить цифрами «735 550»;
в пункте 17 цифры «42 675 059» заменить цифрами «44 005 164»;
в пункте 18 цифры «7 991 594» заменить цифрами «8 193 637».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.

15-тармақтағы «5 642 308» цифрлары «5 930 796» цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «749 020» цифрлары «735 550» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «42 675 059» цифрлары «44 005 164» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «7 991 594» цифрлары «8 193 637» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т.Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.