Об установлении базовой ставки платы за земельные участки на территории города Алматы
Совместное постановление Акимата города Алматы от 6 марта 2012 года N 1/160 и решение III-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 29 февраля 2012 года N 11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 11 апреля 2012 года за N 928. Утратило силу совместным решением маслихата города Алматы от 23 июля 2015 года № 355 и постановлением акимата города Алматы от 23 июля 2015 года № 3/464
Сноска. Утратило силу совместным решением маслихата города Алматы от 23.07.2015 № 355 и постановлением акимата города Алматы от 23.07.2015 № 3/464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890 «Об установлении базовых ставок платы за земельные участки» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Установить базовую ставку платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории города Алматы в размере 4 800 (четыре тысячи восемьсот) тенге за один квадратный метр.
2. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы Б. Шин и заместителя акима города Алматы В. Долженкова.
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы            А. Есимов
Председатель III-й сессии
маслихата города Алматы
V–го созыва                   Х. Бергарипов
Секретарь маслихата города
Алматы V-созыва               Т. Мукашев

Алматы қаласының аумағында жер учаскелерi үшiн төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 наурыздағы N 1/160 қаулысы және V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ІІІ сессиясының 2012 жылғы 29 ақпандағы № 11 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 сәуірде N 928 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы маслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 355 және Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 3/464 бірлескен шешімімен және қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы маслихатының 23.07.2015 № 355 және Алматы қаласы әкімдігінің 23.07.2015 № 3/464 бірлескен шешімімен және қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер кодексінің 10-бабы 1 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 «Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және V-ші сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласының аумағында жер учаскелерiн жеке меншікке беру кезінде төлемақының базалық ставкалары бір шаршы метрге 4 800 (төрт мың сегіз жүз) теңге болып белгіленсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қалақұрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б.С. Шинға және Алматы қаласы әкімінің орынбасары В.А. Долженковқа жүктелсін.
3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т.Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы нормативтік құқықтық акті алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі               А. Есімов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты III сессиясының
төрағасы                             Х. Берғаріпов
Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                 Т. Мұқашев