О внесении изменений в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года N 490 "О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы"
Решение внеочередной IV сессии Маслихата города Алматы V созыва от 4 апреля 2012 года N 17. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 апреля 2012 года за N 933. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, со статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 350 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 909, опубликовано 27 декабря 2011 года в газете «Алматы акшамы» № 157 и 27 декабря 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 158-159) с изменениями и дополнениями, внесенными решением III-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 29 февраля 2012 года № 7 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 926, опубликовано 27 марта 2012 года в газете «Алматы акшамы» № 36 и 27 марта 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 37-38) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «293 699 228» заменить цифрами «310 471 023»;
в строке «поступления трансфертов» цифры «87 760 830» заменить цифрами «104 532 625»;
в подпункте 2):
цифры «298 919 995» заменить цифрами «319 810 241,8»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «2 114 485» заменить цифрами «2 514 269»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «2 114 485» заменить цифрами «2 514 269»;
в подпункте 5):
цифры « - 8 083 252» заменить цифрами «- 12 601 487,8»;
в подпункте 6):
цифры «8 083 252 » заменить цифрами «12 601 487,8»;

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХХХ сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IV сессиясының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 17 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 сәуірде N 933 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 106108 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 67 баптарына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 350 «2012–2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» қаулысына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 490 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 909 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 157 санында және 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 158-159 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 29 ақпандағы III сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 7 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 926 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 27 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 36 санында және 2012 жылғы 27 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 37-38 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
«293 699 228» цифрлары «310 471 023» цифрларымен ауыстырылсын;
«трансферттердің» деген жол бойынша «87 760 830» цифрлары «104 532 625» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«298 919 995» цифрлары «319 810 241,8» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «2 114 485» цифрлары «2 514 269» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «2 114 485» цифрлары «2 514 269» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«- 8 083 252» цифрлары «- 12 601 487,8» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«8 083 252» цифрлары «12 601 487,8» цифрларымен ауыстырылсын;

в пункте 6 цифры «3 425 612 » заменить цифрами «3 538 210»;
в пункте 7 цифры «644 720 » заменить цифрами «766 420»;
в пункте 8 цифры «11 494 145» заменить цифрами «11 744 145»;
в пункте 9 цифры «73 303 814» заменить цифрами «73 632 033,4»;
в пункте 10 цифры «38 040 355» заменить цифрами «38 076 834»;
в пункте 11 цифры «8 300 030» заменить цифрами «8 312 178»;
в пункте 12 цифры «37 971 129» заменить цифрами «40 621 759,4»;
в пункте 13 цифры «12 627 961» заменить цифрами «15 145 892»;
в пункте 14 цифры «8 285 371» заменить цифрами «15 216 442»;
в пункте 15 цифры «5 930 796» заменить цифрами «6 126 278»;
в пункте 16 цифры «735 550» заменить цифрами «723 368»;
в пункте 17 цифры «44 005 164» заменить цифрами «50 795 164»;
в пункте 18 цифры «8 193 637» заменить цифрами «8 622 152»;
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.

6-тармақтағы «3 425 612» цифрлары «3 538 210» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «644 720» цифрлары «766 420» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «11 494 145» цифрлары «11 744 145» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «73 303 814» цифрлары «73 632 033,4» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «38 040 355» цифрлары «38 076 834» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 300 030» цифрлары «8 312 178» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «37 971 129» цифрлары «40 621 759,4» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «12 627 961» цифрлары «15 145 892» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «8 285 371» цифрлары «15 216 442» цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «5 930 796» цифрлары «6 126 278» цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «735 550» цифрлары «723 368» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «44 005 164» цифрлары «50 795 164» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «8 193 637» цифрлары «8 622 152» цифрларымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и распространяется на отношения, возникающие до введения его в действие.
Председатель внеочередной
IV-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва           В. Булекбаев
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва           Т. Мукашев
Приложение 1
к решению внеочередной IV-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва

3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т.Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
кезектен тыс мәслихаты
IV сессиясының төрағасы                В. Бөлекбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                   Т. Мұқашев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты кезектен тыс IV сессиясының