О внесении изменений в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 "О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы"
Решение внеочередной VII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 июля 2012 года N 36. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 3 августа 2012 года за N 947. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат  города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года  № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 909, опубликовано 27 декабря 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 157 и 27 декабря 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 158-159) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями III-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 29 февраля 2012 года № 7 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 926, опубликовано 27 марта 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 36 и 27 марта 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 37-38), внеочередной IV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 04 апреля 2012 года № 17 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 933, опубликовано 21 апреля 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 47 и 21 апреля 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 50), V-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 22 мая 2012 года № 19 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 938, опубликовано 05 июня 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 68 и 05 июня 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 70) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс VІІ сессиясының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 36 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 тамызда N 947 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106 бабы 3 тармағына, 108 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабы 1 тармағына, сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының III сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 29 ақпандағы № 7 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 926 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 27 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 36 санында және 2012 жылғы 27 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 37-38 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IV сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 17 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 933 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 47 санында және 2012 жылғы 21 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 50 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының V сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 22 мамырдағы № 19 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 938 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 05 маусымдағы «Алматы ақшамы» газетінің № 68 санында және 2012 жылғы 05 маусымдағы «Вечерний Алматы» газетінің № 70 санында жарияланған) шешімдерімен IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 909 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 157 санында және 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 158-159 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры «317 234 473» заменить цифрами «321 234 473»;
в подпункте 2):
цифры «325 057 850,8» заменить цифрами «328 945 850,8»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «4 531 642» заменить цифрами «4 643 642»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «4 531 642» заменить цифрами «4 643 642»;
в пункте 6 цифры «3 707 643» заменить цифрами «3 885 759»;
в пункте 7 цифры «847 105» заменить цифрами «943 645»;
в пункте 8 цифры «11 744 145» заменить цифрами «11 798 208»;
в пункте 9 цифры «74 509 421,4» заменить цифрами «76 327 664,4»;
в пункте 10 цифры «38 258 354» заменить цифрами «38 463 275»;
в пункте 11 цифры «8 401 114» заменить цифрами «8 399 371»;
в пункте 12 цифры «41 980 478,4» заменить цифрами «42 979 238,4»;
в пункте 13 цифры «16 506 836» заменить цифрами «16 911 700»;
в пункте 14 цифры «15 706 442» заменить цифрами «15 698 081»;
в пункте 15 цифры «6 753 478» заменить цифрами «6 792 773»;
в пункте 16 цифры «728 368» заменить цифрами «761 820»;
в пункте 17 цифры «50 795 164» заменить цифрами «50 845 164»;
в пункте 18 цифры «10 547 309» заменить цифрами «10 679 159».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.

«317 234 473» цифрлары «321 234 473» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«325 057 850,8» цифрлары «328 945 850,8» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «4 531 642» цифрлары «4 643 642» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «4 531 642» цифрлары» 4 643 642 цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 707 643» цифрлары «3 885 759» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «847 105» цифрлары «943 645» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «11 744 145» цифрлары «11 798 208» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «74 509 421,4» цифрлары «76 327 664,4» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «38 258 354» цифрлары «38 463 275» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 401 114» цифрлары «8 399 371» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «41 980 478,4» цифрлары «42 979 238,4» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «16 506 836» цифрлары «16 911 700» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «15 706 442» цифрлары «15 698 081» цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «6 753 478» цифрлары «6 792 773» цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «728 368» цифрлары «761 820» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «50 795 164» цифрлары «50 845 164» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «10 547 309» цифрлары «10 679 159» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и распространяется на отношения, возникающие до введения его в действие.
Председатель внеочередной
VII-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва           C.Калаков
Секретарь маслихата
города Алматы  V-го созыва          Т. Мукашев
Приложение 1
к решению внеочередной VII-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва

3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т.Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
кезектен тыс мәслихаты
VII сессиясының төрағасы                   С. Қалақов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                       Т. Мұқашев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты кезектен тыс VII сессиясының

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 208 999
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
8 145 855
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини- центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
63 144
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения
2 215 601
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 844 376
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
371 225
360
Управление образования города республиканского значения
31 791 374
003
Общеобразовательное обучение
27 360 935
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 963 446
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
233 617
008
Дополнительное образование для детей
1 446 098
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
13 952
039
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
751 579
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 747
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
183 511
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
183 511
360
Управление образования города республиканского значения
5 652 746
018
Организация профессионального обучения
14 603
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 374 511
030
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000
032
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
8 208 999
04
1
123
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
8 145 855
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
63 144
04
2
381
Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 215 601
04
2
359
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 844 376
04
2
359
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
371 225
04
2
360
Республикалық маңызы бар қаланың білім беру басқармасы
31 791 374
04
2
360
003
Жалпы білім беру
27 360 935
04
2
360
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 963 446
04
2
360
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
233 617
04
2
360
008
Балалар үшін қосымша білім беру
1 446 098
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
13 952
039
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
751 579
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
21 747
04
4
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
183 511
04
4
353
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
183 511
04
4
360
Республикалық маңызы бар қаланың білім беру басқармасы
5 652 746
04
4
360
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
14 603
04
4
360
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 374 511
030
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
125 000
032
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу