О внесении изменений в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 "О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы"
Решение IХ сессии Маслихата города Алматы V созыва от 23 октября 2012 года N 63. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 6 ноября 2012 года за N 955. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, пунктом 1 статьи 108  Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 909, опубликовано 27 декабря 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 157 и 27 декабря 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 158-159) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями III-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 29 февраля 2012 года № 7 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 926, опубликовано 27 марта 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 36 и 27 марта 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 37-38), внеочередной IV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 04 апреля 2012 года № 17 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 933, опубликовано 21 апреля 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 47 и 21 апреля 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 50), V-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 22 мая 2012 года № 19 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 938, опубликовано 05 июня 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 68 и 05 июня 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 70), внеочередной VII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 июля 2012 года № 36 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 947, опубликовано 7 августа 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 95 и 7 августа 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 96) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының IХ сессиясының 2012 жылғы 23 қазандағы № 63 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қарашада N 955 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106 бабы 3 тармағына, 108 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабы 1 тармағына, сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының III сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 29 ақпандағы № 7 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 926 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 27 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 36 санында және 2012 жылғы 27 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 37-38 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IV сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 17 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 933 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 47 санында және 2012 жылғы 21 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 50 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының V сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 22 мамырдағы № 19 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 938 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 05 маусымдағы «Алматы ақшамы» газетінің № 68 санында және 2012 жылғы 05 маусымдағы «Вечерний Алматы» газетінің № 70 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс VII сессиясының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 36 «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 947 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 07 тамыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 95 санында және 2012 жылғы 07 тамыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 96 санында жарияланған) шешімдерімен IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 909 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 157 санында және 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 158-159 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры «321 234 473» заменить цифрами «325 675 519»;
в подпункте 2):
цифры «328 945 850,8» заменить цифрами «333 256 986,8»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «4 643 642» заменить цифрами «4 735 521»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «4 643 642» заменить цифрами «4 735 521»;
в пункте 6 цифры «3 885 759» заменить цифрами «4 055 604»;
в пункте 7 цифры «943 645» заменить цифрами «943 705»;
в пункте 8 цифры «11 798 208» заменить цифрами «13 181 365»;
в пункте 9 цифры «76 327 664,4» заменить цифрами «77 534 417,4»;
в пункте 10 цифры «38 463 275» заменить цифрами «38 282 561»;
в пункте 11 цифры «8 399 371» заменить цифрами «8 411 239»;
в пункте 12 цифры «42 979 238,4» заменить цифрами «43 562 519,4»;
в пункте 13 цифры «16 911 700» заменить цифрами «17 032 986»;
в пункте 14 цифры «15 698 081» заменить цифрами «15 956 673»;
в пункте 15 цифры «6 792 773» заменить цифрами «6 793 379»;
в пункте 16 цифры «761 820» заменить цифрами «772 280»;
в пункте 17 цифры «50 845 164» заменить цифрами «50 802 962»;
в пункте 18 цифры «10 679 159» заменить цифрами «11 558 882».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.

«321 234 473» сандары «325 675 519» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«328 945 850,8» сандары «333 256 986,8» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «4 643 642» сандары «4 735 521» сандарымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «4 643 642» сандары «4 735 521» сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 885 759» сандары «4 055 604» сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «943 645» сандары «943 705» сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «11 798 208» сандары «13 181 365» сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «76 327 664,4» сандары «77 534 417,4» сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «38 463 275» сандары «38 282 561» сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 399 371» сандары «8 411 239» сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «42 979 238,4» сандары «43 562 519,4» сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «16 911 700» сандары «17 032 986» сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «15 698 081» сандары «15 956 673» сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «6 792 773» сандары «6 793 379» сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «761 820» сандары «772 280» сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «50 845 164» сандары «50 802 962» сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «10 679 159» сандары «11 558 882» сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т.Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.