О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2012 год"
Решение ХI сессии Маслихата города Алматы V созыва от 12 декабря 2012 года N 77. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 8 января 2013 года за N 962. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15 апреля 2024 года № 108
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15.04.2024 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХXХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2012 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 914, опубликовано 31 декабря 2011 года в газете "Алматы ақшамы" № 159 и 31 декабря 2011 года в газете "Вечерний Алматы" № 161) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту слова "на 2012 год" исключить.
2. Секретарю маслихата города Алматы Мукашеву Т.Т. произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А. (по согласованию).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
XI-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
А. Шардинов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы Е. Шорманов
Начальник налогового департамента
по городу Алматы Б. Карымсаков
Начальник Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования города Алматы А. Рахимбетов
Заведующая юридическим отделом
аппарата акима города Алматы А. Касымова

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХХХ сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 "2012 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалар туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 77 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 қаңтарда N 962 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 15.04.2024 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарына сәйкес V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХХХ сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 "2012 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалар туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 914 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 159 санында және 2011 жылғы 31 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 161 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және барлық мәтін бойынша "2012 жылға арналған" сөздері алынып тасталсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Шормановқа (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХI сессиясының
төрағасы
А. Шардинов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің
орынбасары Е. Шорманов
Алматы қаласы бойынша
Салық департаментінің
бастығы Б. Қарымсақов
Алматы қаласы Табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы А. Рахимбетов
Алматы қаласы Қаржы
басқармасының бастығы А. Әбдіқадырова
Алматы қаласы Экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы С. Қабдолов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің меңгерушісі А. Қасымова