О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года N 40/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года N 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 марта 2012 года N 1795. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года N 01.20/126)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10.04.2013 N 01.20/126)
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 106пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата сороковой сессии IV созыва от 8 декабря 2011 года № 40/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 6 января 2012 года № 1791, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 14 января 2012 года, «Северный Казахстан» от 14 января 2012 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 81 467 584,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 635 754 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 470 056,5 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 71 361 773,7 тысячи тенге;
2) затраты – 82 697 209,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 317 001 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 647 353 тысячи тенге, погашение бюджетных кредитов – 330 352 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 319 400 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 320 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 600 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 3 866 025,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 866 025,9 тысячи тенге.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год целевые трансферты и кредиты бюджетам районов и города Петропавловска в сумме 2 276 614 тыс. тенге.
11-1. Предусмотреть расходы областного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2011 году, согласно приложению 5.
Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.

"2012-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 наурызда N 1795 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 01.20/126 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 10.04.2013 N 01.20/126 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына106-бабына, 111-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырылымы қырқыншы сессиясының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне (2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1791 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 81 467 584,2 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9 635 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 470 056,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 361 773,7 мың теңге;
2) шығындар – 82 697 209,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 317 001 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 647 353 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 330 352 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 319 400 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 320 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 3 866 025,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 866 025,9 мың теңге.»
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың және Петропавл қаласының бюджеттеріне 2 276 614 мың теңге сомадағы нысаналы трансферттер және кредиттер көзделсін.
11-1. 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджет қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және республикалық және облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.
Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 5-қосымшамен толықтырылсын.

Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата области о реализации решения маслихата об областном бюджете на 2012-2014 годы.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель второй сессии                 Секретарь
областного Маслихата                       областного Маслихата
А. Рафальский                              К. Едресов
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата

Аталған сомаларды бөлу облыс әкімдігінің 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы мәслихат шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.»;
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихат                          Облыстық Мәслихат
екінші сессиясының төрағасы                хатшысы
А. Рафальский                              Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты сессиясының

103 107
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулировние споров, связанных с этим
4 464
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
118 569
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
109 000
005
Капитальные расходы государственного органа
9 569
282
Ревизионная комиссия области
174 838
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии области
147 103
003
Капитальные расходы государственного органа
27 735
2
Оборона
86 167
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
86 167
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
24 917
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19 195
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
42 055
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 569 971
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3 569 971
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 205 342
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1 111
006
Капитальные расходы государственного органа
163 277
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
8 028
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
41 090
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
13 471
015
Организация содержания служебных животных
58 230
019
Содержание, материально-
техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
74 308
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 389
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 725
4
Образование
9 434 757,5
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
40 265
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров

103 107
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 464
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
118 569
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 000
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 569
282
Облыстың ревизиялық комиссиясы
174 838
001
Облыстың ревизиялық комиссиясы қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
147 103
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
27 735
2
Қорғаныс
86 167
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, апаттар мен зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
86 167
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, апаттар мен зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 917
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19 195
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
42 055
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 569 971
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3 569 971
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 205 342
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1 111
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
163 277
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 028
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
41 090
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
13 471
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
58 230
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
74 308
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 389
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілеріне қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
2 725
4
Бiлiм беру
9 434 757,5
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
40 265
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау

40 265
253
Управление здравоохранения области
130 393
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 000
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
67 607
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
52 786
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 076 967
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
879 465
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
197 502
261
Управление образования области
7 605 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
83 664
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 142 751
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
46 738
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
18 709
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
505 696
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
113 949
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
125 407
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 412 226
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 267 031
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
237 231
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
55 000
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учетилям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
461 702
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

40 265
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
130 393
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
10 000
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
67 607
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
52 786
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 076 967
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
879 465
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
197 502
261
Облыстың білім басқармасы
7 605 917
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 664
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 142 751
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
46 738
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 709
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
505 696
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
113 949
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
125 407
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 412 226
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 267 031
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
237 231
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 000
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
461 702
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

39 513
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
192 559
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
528 059
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
21 196
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
551
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
328 935
271
Управление строительства области
581 215,5
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
124 037
037
Строительство и реконструкция объектов образования
457 178,5
5
Здравоохранение
16 228 598
253
Управление здравоохранения области
16 028 812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
93 663
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
373 899
006
Услуги по охране материнства и детства
131 593
007
Пропаганда здорового образа жизни
83 067
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
23 473
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 566 288
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 287 764
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
747 264
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
43 668
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
787 174
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
15 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
959
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

39 513
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
192 559
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
528 059
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін нысаналы трансферттер
21 196
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
551
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 935
271
Облыстың құрылыс басқармасы
581 216
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
124 037
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
457 178,5
5
Денсаулық сақтау
16 228 598
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 028 812
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 663
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
373 899
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
131 593
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
83 067
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
23 473
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 566 288
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-
емханалық көмек көрсету
6 287 764
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
747 264
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
43 668
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
787 174
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
15 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
959
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі

30 639
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
131 089
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
415 084
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
296 836
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
233 024
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
379 065
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
579 894
029
Областные базы спецмедснабжения
29 245
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 212 916
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
35 515
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
198 492
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 333 201
271
Управление строительства области
199 786
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
199 786
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 163 557
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 370 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84 552
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
352 916
003
Социальная поддержка инвалидов
153 727
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
45 530
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
810 012
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
30 149
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
208 666
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг

30 639
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
131 089
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
415 084
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
296 836
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
233 024
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
379 065
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
579 894
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 245
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 212 916
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
35 515
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
198 492
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 333 201
271
Облыстың құрылыс басқармасы
199 786
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
199 786
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 163 557
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 370 657
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 552
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
352 916
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
153 727
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 530
013
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
810 012
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
30 149
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 666
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

23 594
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 524
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
457 987
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
200 000
261
Управление образования области
770 990
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
713 565
037
Социальная реабилитация
57 425
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 910
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 910
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 738 456
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
271
Управление строительства области
4 368 731
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
588 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
199 553
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
850 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
100 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 037 623
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
308 962
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

23 594
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 524
037
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
457 987
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
261
Облыстың білім басқармасы
770 990
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
713 565
037
Әлеуметтік сауықтандыру
57 425
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 910
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 910
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 738 456
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 368 731
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
588 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
199 553
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
850 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 037 623
057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
308 962
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері