О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года N 40/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 29 октября 2012 года N 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 ноября 2012 года N 1953. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года N 01.20/126)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10.04.2013 N 01.20/126)
В соответствии со статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата сороковой сессии IV созыва «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы» от 8 декабря 2011 года № 40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 1791 6 января 2012 года, опубликовано 14 января 2012 года в газете «Солтүстік Қазақстан» № 6-7 (21223-24), 14 января 2012 года в газете «Северный Казахстан» № 6 (23921)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 88 291 216,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 180 395,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 588 140,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 77 522 680,7 тысячи тенге;
2) затраты – 89 481 221,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 059 297,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 819 766 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 760 468,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 716 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 717 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 600 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 3 966 202,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 966 202,7 тысячи тенге.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год целевые трансферты и кредиты бюджетам районов и города Петропавловска в сумме 3 018 167 тыс. тенге.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата области о реализации решения маслихата об областном бюджете на 2012-2014 годы.»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:

"2012-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2012 жылғы 29 қазандағы N 8/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қарашада N 1953 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 01.20/126 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 10.04.2013 N 01.20/126 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырылымы қырқыншы сессиясының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне (2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1791 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы № 6-7 (21223-24) «Солтүстік Қазақстан» газетінде, 2012 жылғы 14 қаңтардағы № 6 (23921) «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 88 291 216,9 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10 180 395,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 588 140,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 522 680,7 мың теңге;
2) шығындар – 89 481 221,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 059 297,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 819 766 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 760 465,9 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 716 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 717 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 3 966 202,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 966 202,7 мың теңге.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың және Петропавл қаласының бюджеттеріне 3 018 167 мың теңге сомадағы нысаналы трансферттер және кредиттер көзделсін.
Аталған сомаларды бөлу облыс әкімдігінің 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы мәслихат шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.»;
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«12. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2012 год в сумме 4 499,1 тысячи тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VIII сессии                  Секретарь
Северо-Казахстанского                     Северо-Казахстанского
областного маслихата                      областного маслихата
К. Мусырман                               К. Едресов
Приложение 1
к решению областного маслихата

«12. 2012 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органының резерві 4 499,1 мың теңге сомада бекітілсін.»;
көрсетілген шешімге 15-қосымшалар осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан                        Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихат                          облыстық мәслихат
VIII сессиясының төрағасы                  хатшысы
К.Мұсырман                                 Қ.Едіресов
Облыс мәслихаты

113 316,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
106 655,3
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
915,7
013
Капитальные расходы государственного органа
1 375
020
Погашение кредиторской задолженности ликвидированного Управления государственного архитектурно-строительного контроля
4 370,6
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
118 276
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
108 707
005
Капитальные расходы государственного органа
9 569
282
Ревизионная комиссия области
174 838
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии области
146 638
003
Капитальные расходы государственного органа
28 200
2
Оборона
87 885
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
87 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
25 235
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 595
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
42 055
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 640 377
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3 640 377
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 268 052
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1 111
006
Капитальные расходы государственного органа
167 413
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
8 028
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
41 090
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
17 031
015
Организация содержания служебных животных
58 230
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
74 308
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

113 316,6
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 655,3
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
915,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 375
020
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасының таратылатын банктің кредиторлық берешегін өтеу
4 370,6
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
118 276
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 707
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 569
282
Облыстың ревизиялық комиссиясы
174 838
001
Облыстың ревизиялық комиссиясы қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
146 638
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
28 200
2
Қорғаныс
87 885
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, апаттар мен зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
87 885
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, апаттар мен зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 235
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 595
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
42 055
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 640 377
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3 640 377
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 268 052
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1 111
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
167 413
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 028
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
41 090
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
17 031
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
58 230
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
74 308
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау

2 389
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 725
4
Образование
9 994 608,4
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
39 465
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
39 465
253
Управление здравоохранения области
123 338
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 945
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
67 607
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
52 786
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 015 040,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
828 616,3
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
186 424,2
261
Управление образования области
7 827 413,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
92 628
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 129 042,3
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
42 289,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
20 038
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
469 263,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
111 204
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
124 240,4
013
Капитальные расходы государственного органа
840
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
13 951
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 415 816,1
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 267 031
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
176 000
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования

2 389
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілеріне қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
2 725
4
Бiлiм беру
9 994 608,4
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
39 465
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
39 465
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
123 338
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
2 945
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
67 607
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
52 786
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 015 040,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
828 616,3
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
186 424,2
261
Облыстың білім басқармасы
7 827 413,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 628
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 129 042,3
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
42 289,6
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
20 038
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
469 263,3
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
111 204
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
124 240,4
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
840
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
13 951
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 415 816,1
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 267 031
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 000
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау

125 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
55 000
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
461 702
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
52 862
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
200 753
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
528 059
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
21 196
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
551
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
137 101,7
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
10 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
372 845
271
Управление строительства области
989 351,5
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
234 037
037
Строительство и реконструкция объектов образования
755 314,5
5
Здравоохранение
18 316 351
253
Управление здравоохранения области
16 304 346
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
100 663
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
373 899
006
Услуги по охране материнства и детства
135 593
007
Пропаганда здорового образа жизни
85 067
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

125 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 000
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
461 702
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 862
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 753
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
528 059
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін нысаналы трансферттер
21 196
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
551
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
137 101,7
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
10 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
372 845
271
Облыстың құрылыс басқармасы
989 351,5
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
234 037
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
755 314,5
5
Денсаулық сақтау
18 316 351
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 304 346
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 663
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
373 899
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
135 593
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
85 067
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

23 473
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 668 290
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 399 830
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
747 264
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан
2 623
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
43 668
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
503 919
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
12 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
959
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
30 639
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
131 089
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
420 084
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
82 736
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
224 360
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
379 065
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
566 462
029
Областные базы спецмедснабжения
29 498
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 094
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 408 170
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 758
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
238 362
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 675 781
271
Управление строительства области
2 012 005
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

23 473
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 668 290
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
6 399 830
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
747 264
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
2 623
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
43 668
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
503 919
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
12 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
959
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
30 639
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
131 089
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
420 084
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
82 736
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
224 360
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
379 065
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
566 462
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 498
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 094
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 408 170
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 758
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
238 362
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 675 781
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 012 005
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

2 012 005
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 268 461,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 483 440
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86 482
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
346 644
003
Социальная поддержка инвалидов
153 727
007
Капитальные расходы государственного органа
2 220
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
45 045
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
802 081
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
30 510
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
185 485
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
23 594
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 524
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
457 987
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 741
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
301 400
261
Управление образования области
763 111,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
727 104,2
037
Социальная реабилитация
36 007,4
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 910
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 910
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 283 512
253
Управление здравоохранения области
39 556
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
39 556
256
Управление координации занятости и социальных программ области
70 009
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи

2 012 005
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 268 461,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 483 440
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 482
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
346 644
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
153 727
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 220
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 045
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
802 081
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
30 510
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
185 485
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 594
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 524
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
457 987
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44 741
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
301 400
261
Облыстың білім басқармасы
763 111,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
727 104,2
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 007,4
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 910
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 910
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 283 512
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
39 556
047
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
39 556
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
70 009
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер

35 187
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
34 822
261
Управление образования области
206 384
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы занятости 2020.
206 384
262
Управление культуры области
164 700
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020.
164 700
271
Управление строительства области
6 363 470
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 688 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
379 553
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 290 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
25 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100 000
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 646 008
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
147 286
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 037 623
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
50 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

35 187
043
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту щеңберінде объектілерді жөндеу
34 822
261
Облыстың білім басқармасы
206 384
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
206 384
262
Облыстың мәдениет басқармасы
164 700
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
164 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 363 470
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 688 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
379 553
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 290 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
25 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 646 008
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
147 286
072
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 037 623
074
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

3 046 512
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
144 030
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 755
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
64 617
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
58 295
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
87 099
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
112 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
623 384
036
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
623 384
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 033 861
032
Субсидировние стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 033 861
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
478 553
271
Управление строительства области
456 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
45 030
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
411 950
272
Управление архитектуры и градостроительства области
21 573
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 516
004
Капитальные расходы государственного органа
1 057
12
Транспорт и коммуникации
2 890 089
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 890 089
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 944
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 092 486
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 715 659
005
Субсидировние пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
24 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9 000
13
Прочие
2 046 367,1
257
Управление финансов области
4 499,1
012
Резерв местного исполнительного органа области

3 046 512
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 030
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
1 755
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
64 617
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
58 295
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 099
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
112 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
623 384
036
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
623 384
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 033 861
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 033 861
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
478 553
271
Облыстың құрылыс басқармасы
456 980
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 030
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
411 950
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
21 573
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 516
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 057
12
Көлiк және коммуникация
2 890 089
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 890 089
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 944
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 092 486
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 715 659
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
24 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 000
13
Басқалар
2 046 367,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 499,1
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi

4 499,1
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
45 886
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
45 886
265
Управление предпринимательства и промышленности области
586 455
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
59 304
002
Капитальные расходы государственного органа
4 001
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
5 000
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
9 072
011
Поддержка предпринимательской деятельности
8 711
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
448 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
21 482
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
30 885
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 409 527
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
449 527
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
960 000
14
Обслуживание долга
486,6
257
Управление финансов области
486,6
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
486,6
15
Трансферты
27 401 867
257
Управление финансов области
27 401 867
007
Субвенции
25 166 095
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 484 506
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
651 266
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100 000
3) Чистое бюджетное кредитование
2 059 297,8
Бюджетные кредиты
2 819 766
7
Жилищно-коммунальное хозяйство

4 499,1
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
45 886
020
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
45 886
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
586 455
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 304
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 001
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
5 000
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
9 072
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
8 711
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
448 000
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
21 482
016
«Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
30 885
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 409 527
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
449 527
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
960 000
14
Борышқа қызмет көрсету
486,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
486,6
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
486,6
15
Трансферттер
27 401 867
257
Облыстың қаржы басқармасы
27 401 867
007
Субвенциялар
25 166 095
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1 484 506
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
651 266
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
3) Таза бюджеттік кредиттеу
2 059 297,8
Бюджеттік кредиттер
2 819 766
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық