О внесении изменений и дополнений в решение 45 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 декабря 2011 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 марта 2012 года N 13-1-213
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II, статьи 21 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2012-2014 годы» от 14 декабря 2011 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-210 от 16 января 2012 года, опубликовано 27 января 2012 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 4, «Проспект СК» № 4), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 12185684 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6271942 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 52704 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 439600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5421438 тысяч тенге;
2) затраты – 13930183 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 500000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 500000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -2244499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2244499 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1710000 тысяч тенге;
погашение займов – 254000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 788499 тысяч тенге.»;
пункт 1 дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
«1-1. Направить свободные остатки городского бюджета, сложившиеся на 1 января 2012 года на расходы по бюджетным программам согласно приложению 9. Указанное решение дополнить приложением 9 согласно приложению 3 к указанному решению».
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть в бюджете города на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 7 в следующих размерах:

"2012-2014 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 45 сессиясының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 наурызда N 13-1-213 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңы 6-бабына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 21-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2012 жылғы 16 қаңтардағы № 13-1-210 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 4 «Қызылжар-Нұры», № 4 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12185684 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6271942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52704 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 439600 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 5421438 мың теңге;
2) шығындар – 13930183 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 500000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 500000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2244499 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру –
2244499 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 1710000 мың теңге;
қарыздарды өтеу– 254000 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 788499 мың теңге.»;
1-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
«1-1. 2012 жылғы 1 қаңтарға сәйкес мерзімге қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтары бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 9-қосымшаға сәйкес жіберілсін. Аталған шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 9-қосымшамен толықтырылсын».
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«10. 2012 жылға арналған қала бюджетінде 7 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер мынадай көлемдерде ескерілсін:

1) 100000 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Береке»;
2) 199553 тысяч тенге – на строительство двух 95-ти квартирных жилых дома в микрорайоне «Береке»;
3) 22016 тысяч тенге – на реконструкцию сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города;
4) 50708 тысяч тенге – на реконструкцию канализационных очистных сооружений (2 и 3 очередь);
5) 93383 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на завершение модернизации существующих технологических схем очистных сооружений канализации (4 этап);
6) 24400 тысяч тенге – на разработку Плана развития схемы теплоснабжения города Петропавловска до 2030 года;
7) 37280 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»;
8) 500 тысяч тенге – на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуги по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
9) 859 тысяч тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
10) 5733 тысяч тенге – на внедрение электронных учебников в организациях образования;
11) 5500 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
12) 12000 тысяч тенге – на составление классификатора целевого назначения земель города;
13) 140000 тысяч тенге - на приобретение зданий для размещения детских садов;
14) 282679 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт улиц города;
15) 22160 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию самотечного коллектора "Южный";
16) 28000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию напорного коллектора "Южный";
17) 5606 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода по улице Алтынсарина от водопроводно-очистных сооружений до улицы Конституции Казахстана;
18) 3864 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водовода по улице Универсальной от улицы Осипенко до улицы 2-ая Универсальная;
19) 11449 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водовода от насосной станции 1-го подъема до водоочистных сооружений (1-я нитка) 1-я очередь;
20) 40000 тысяч тенге - на приобретение специализированной техники для государственного коммунального предприятия "Очистные, водоотводные и водопропускные сооружения";

1) 100000 мың теңге – «Береке» шағын ауданына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
2) 199553 мың теңге – «Береке» шағын ауданына екі 95 пәтерлі тұрғын үйді салуға;
3) 22016 мың теңге – қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін реконструкциялауға;
4) 50708 мың теңге – кәріз-тазарту имараттарын реконструкциялауға (2 және 3 кезек);
5) 93383 мың теңге – кәріз-тазарту имараттарының бар технологиялық сызбаларын жетілдіруді аяқтауға жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеуге (4 кезең);
6) 24400 мың теңге – 2030 жылға дейін Петропавл қаласының жылумен қамтамасыз ету сызбасын дамыту Жоспарын әзірлеуге;
7) 37280 мың теңге – «Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеуге;
8) 500 мың теңге – білім беру объектілері үшін өртке қарсы дабылдаманы орнату, өрт сөндіру құралдарын, ағаш жабылғыларды (құрылыстарды) өңдеу бойынша қызметті сатып алуға;
9) 859 мың теңге – білім беру ұйымдарында бейнебақылау үшін аппаратураларды сатып алуға және орнатуға;
10) 5733 мың теңге – білім беру ұйымдарында электрондық оқулықтарды енгізуге;
11) 5500 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
12) 12000 мың теңге – қаланың мақсатты сипаттағы жерлерін топтастыруды құруға;
13) 140000 мың теңге – балабақшалар орналастыру үшін ғимараттар сатып алуға;
14) 282679 мың теңге – қаланың көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
15) 22160 мың теңге – "Южный" ағынды коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
16) 28000 мың теңге – "Южный" қысым коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
17) 5606 мың теңге – Алтынсарин көшесінің бойындағы, су құбыры-тазартқыш имараттарынан Қазақстан Конституциясы көшесіне дейін, су құбырын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
18) 3864 мың теңге – Универсальная көшесінің бойындағы, Осипенко көшесінен 2-ші Универсальная көшесіне дейін сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
19) 11449 мың теңге – 1-ші көтерімдегі сорғы станциясынан су тазартқыш имаратына дейін (1-ші жібі) 1-ші кезегі сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
20) 40000 мың теңге – "Тазартқыш, су тартқыш және су өткізгіш имараттары" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны үшін арнайы техника сатып алуға;

21) 20000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство жилья;
22) 10000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на инженерно-коммуникационную инфраструктуру.»;
приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
А. Фомин                                   Л. Жолмуханова
Приложение 1
к решению 4 сессии городского маслихата V созыва № 1
от 6 марта 2012 года
Приложение 1
к решению 45 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 14 декабря 2011 года
Бюджет города Петропавловска на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

21) 20000 мың теңге – тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
22) 10000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге.»;
аталған шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат                           Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
А. Фомин                                   Л. Жолмұқанова
Қалалық мәслихаттың V шақырылған 4 сессиясының
2012 жылғы 6 наурыздағы № 1 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 4 сессиясының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

31 074
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
8 557
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15 319
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14 859
004
Капитальные расходы государственного органа
460
2
Оборона
24 193
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24 193
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
24 193
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность
52 264
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Администратор
Программа
Наименование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52 264
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
52 264
4
Образование
6 123 603
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 122 803
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 730
003
Общеобразовательное обучение
4 078 398
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 565
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43 121
006
Дополнительное образование для детей
281 163
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1 472 640
012
Капитальные расходы государственного органа
100
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
88 069
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 500
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
8 642
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 208
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
115 667
467
Отдел строительства района (города областного значения)
800
037
Строительство и реконструкция объектов образования

31 074
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
8 557
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15 319
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 859
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
2
Қорғаныс
24 193
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
24 193
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
24 193
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
52 264
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52 264
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
52 264
4
Бiлiм беру
6 123 603
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 122 803
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 730
003
Жалпы білім беру
4 078 398
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 565
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 121
006
Балаларға қосымша білім беру
281 163
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1 472 640
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
88 069
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10 500
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
8 642
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 208
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
115 667
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
800
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

1 115 690
4
Образование
152 592
464
Отдел образования района (города областного значения)
152 592
003
Общеобразовательное обучение
6 859
в том числе:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5 500
на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования
859
на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования
500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5 733
в том числе:
на внедрение электронных учебников в организациях образования
5 733
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
140 000
в том числе:
на приобретение зданий для размещения детских садов
140 000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
37 280
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37 280
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 280
в том числе:
на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
37 280
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
591 139
467
Отдел строительства района (города областного значения)
329 553
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
219 553
в том числе:
строительство двух 95-ти квартирных жилых дома в микрорайоне «Береке»
199 553
разработка проектно-сметной документации на строительство жилья
20 000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
110 000
в том числе:
развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
100 000
разработка проектно-сметной документации на инженерно-
коммуникационную инфраструктуру
10 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
261 586
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
24 400
в том числе:
на разработку Плана развития схемы теплоснабжения города Петропавловска до 2030 года
24 400
028
Развитие коммунального хозяйства
72 176
в том числе:
реконструкция сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города
22 016
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию самотечного коллектора "Южный"

1 115 690
4
Бiлiм беру
152 592
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
152 592
003
Жалпы бiлiм беру
6 859
оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға
5 500
білім беру ұйымдарында бейнебақылау үшін аппаратураларды сатып алуға және орнату
859
білім беру объектілері үшін өртке қарсы дабылдаманы орнату, өрт сөндіру құралдарын, ағаш жабылғыларды (құрылыстарды) өңдеу бойынша қызметті сатып алу
500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5 733
оның ішінде:
білім беру ұйымдарында электрондық оқулықтарды енгізу
5 733
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
140 000
оның ішінде:
балабақшалар орналастыру үшін ғимараттар сатып алу
140 000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
37 280
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
37 280
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 280
оның ішінде:
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
37 280
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
591 139
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
329 553
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
219 553
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 95 пәтерлі 2 тұрғын үй салу
199 553
тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
110 000
оның ішінде:
«Береке» шағын ауданына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
100 000
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
261 586
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
24 400
оның ішінде:
2030 жылға дейін Петропавл қаласының жылумен қамтамасыз ету сызбасын дамыту Жоспарын әзірлеу
24 400
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
72 176
оның ішінде:
қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін реконструкциялау
22 016
"Южный" ағынды коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу