О внесении изменения в решение Петропавловского городского маслихата от 3 августа 2012 года N 4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Петропавловска"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2012 года N 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 января 2013 года N 2053. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года N 6
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.12.2013 N 6
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Петропавловска» от 3 августа 2012 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1824 от 6 сентября 2012 года, опубликовано 14 сентября 2012 года в газетах «Қызылжар нұры» № 37, 14 сентября 2012 года «Проспект СК» № 37) следующее изменение:
подпункт 7) пункта 1 изложить в новой редакции:
«7) ежеквартальная социальная помощь детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, состоящим в очереди на получение жилья из государственного жилого фонда, в размере 12 месячных расчетных показателей;».
2.jНастоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь Петропавловского
городского маслихата                       Л. Жолмуханова
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач Коммунального
государственного казенного
предприятия «Областной
противотуберкулезный диспансер»
акимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан»                      П. Соболевский
14 декабря 2012 год
Директор Северо-Казахстанского
областного филиала Республиканского
государственного казенного
предприятия «Государственный центр
по выплате пенсий» Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан»                      К. Амрин
14 декабря 2012 год

"Петропавл қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 тамыздағы N 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда N 2053 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандагы N 6 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 27.12.2013 N 6 шешімімен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Петропавл қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 тамыздағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 6 қыркүйектегі № 1824 тіркелген, 2012 жылғы 14 қыркүйектегі «Қызылжар нұры» № 37, 2012 жылғы 14 қыркүйектегі «Проспект СК» № 37 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«7) мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй алуға кезекте тұрған жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға 12 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек;».
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы                           Л. Жолмұқанова
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы
денсаулық сақтау министрлігі
Солтістік Қазақстан облысы
әкімдігінің «Облыстық туберкулезге
қарсы күрес диспансері»
коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері        П. Соболевский
14 желтоқсан 2012 жыл
«Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің «Зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталығы»
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облыстық
филиалының директоры                       Қ. Әмрин
14 желтоқсан 2012 жыл