О внесении изменений и дополнения в решение Акжарского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 39-1 "О бюджете Акжарского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2012 года N 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 ноября 2012 года N 1969
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Акжарского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 13-4-134 от 18 января 2012 года и опубликованное от 4 февраля 2012 года в газете «Дала дидары» за № 6, и от 4 февраля 2012 года в газете «Акжар-хабар» за № 6) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 094 159 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 235 260 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 192 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 15 342 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 829 365 тысяч тенге, в том числе;
субвенция, передаваемая из областного бюджета – 1 403 437 тысяч тенге;
2) затраты – 2 084 031,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 976,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 144,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов –2 168 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства –0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 32 848,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 32 848,6 тысяч тенге в том числе:
поступление займов-29 124 тысяч тенге;
погашение займов - 2 168 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств- 5 892,6 тысяч тенге;
в пункте 8:
подпункт 10) исключить;
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
13) 988 тысяч тенге – на приобретение учебных пособий организациям образования;
пункт 10 исключить.
Приложение 1479 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1234 и 5 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата             А. Тажмиева
Секретарь
Акжарского районного маслихата             М. Жумабаев

"2012-2014 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджеті туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 39-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 қарашадағы N 6-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қарашада N 1969 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 39-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-4-134 2012 жылғы 18 қаңтарда тіркелген және 2012 жылғы 4 ақпанда «Дала-дидары» № 6 газетінде, және 2012 жылғы 4 ақпанда «Ақжар-хабар» № 6 газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 2 094 159 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 235 260 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 192 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 15 342 мың теңге; трансферттердің түсуі – 1 829 365 мың теңге, оның ішінде;
облыстық бюджеттен берілетін субвенция – 1 403 437 мың теңге;
2) шығындар – 2 084 031,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 976,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 144,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 2 168 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 16000 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 16000 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге
5) бюджет тапшылығы – -32 848,6 мың тенге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 32 848,6 мың тенге
қарыздар түсімі –29 124 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 2 168 мың тенге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 5 892,6 мың тенге;
8-тармақта:
10) тармақшасы алынып тасталсын;
13) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:
«13) Білім беру ұйымдарына оқу құралдарын сатып алуға - 988 мың теңге»;
10-тармақ алынып тасталсын.
Көрсетілген шешімінің 1479 және 10-қосымшалары осы шешімінің 1234 және 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса тіркелген).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Тәжмиева
Ақжар аудандық
мәслихаттың хатшысы                        М. Жұмабаев