Об утверждении перечня работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест по району имени Габита Мусрепова на 2012 год
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 7 марта 2012 года N 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 марта 2012 года N 13-5-144. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2012 года N 178
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.05.2012 N 178
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31, пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 2) пункта 29 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки», пункт 6 главы 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» (далее - Программа занятости 2020), акимат района имени Габита Мусрепова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить прилагаемый перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда 2012 году будут организованы социальные рабочие места для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения по району имени Габита Мусрепова согласно приложения 1.
2. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, создавших социальные рабочие места, для трудоустройства участников Программы 2020, имеющих профессиональное образование на момент включения в Программу занятости 2020, либо завершивших профессиональное обучение, согласно приложения 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мацедона Николая Васильевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Тасмаганбетов
Приложение 1
утвержден
постановлением акимата
района имени Габита Мсурепова
от 7 марта 2012 года № 79
Перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда в 2012 году будут организованы социальные рабочие места на территории района имени Габита Мусрепова для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения
п/п
Наименование
работодателей
Профессия
(должность)
организуемо
го социаль
ного рабо
чего места
Коли
чество
органи
зуемых
рабо
чих
мест
Размер
месяч
ной за
работ
ной
платы,
(тенге)
Продол
житель
ность
работы
(мес.)
Размер
месячной
заработ
ной
платы,
который
будет
компенси
рован из
средств
государ
ственно
го бюд
жета,
(тенге)
1.
Индивидуальный предприниматель «Гузева» (по согласованию)
Водитель
1
30 000
6
20 000
Технолог
1
30 000
6
20 000
2.
Индивидуальный предприниматель «Кузнецова Л.Е.» (по согласованию)
Швея
2
30 000
6
20 000
Подсобный рабочий
1
30 000
6
20 000
3.
Крестьянское хозяйство «Алиби» (по согласованию)
Бухгалтер
1
30 000
6
20 000
4.
Крестьянское хозяйство «Ткаченко М.Е.» (по согласова
нию)
Подсобный рабочий
1
30 000
6
20 000
5.
Индивидуальный предприниматель «Болдина И.М.» (по согласова
нию)
Строитель
1
30 000
6
20 000
Подсобный рабочий
1
30 000
6
20 000
6
Индивидуальный предприниматель «Петухов П.Н.» (по согласова
нию)
Повар
1
30 000
6
20 000
7
Товарищество с ограниченной ответственнос
тью «Березка» (по согласова
нию)
Подсобный рабочий
3
30 000
6
20 000
Приложение 2
утвержден
постановлением акимата
района имени Габита Мсурепова
от 7 марта 2012 года № 79

2012 жылға Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2012 жылғы 7 наурыздағы N 79 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 наурызда N 13-5-144 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2012 жылғы 24 мамырдағы N 178 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2012.05.24 N 178 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, 37-бабы 1-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасына18-1-бабына, «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысының 29-тармағы 2) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысының 2-бөлімі 6-тармағына, «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына (бұдан әрі – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы) сәйкес, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес халықтың мақсатты топтарына жататын жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің қоса берілген тізбесі 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына кіргізу сәтінде кәсіптік білімі бар немесе кәсіптік оқуды аяқтаған Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құрған жұмыс берушілердің қоса берілген тізбесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Николай Васильевич Мацедонға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Тасмағанбетов
1-қосымша
Аудан әкімдігінің 2012 жылғы
7 наурыздағы № 79 қаулысымен
бекітілген
2012 жылы өңірлік еңбек нарығы қажеттілігіне сәйкес халықтың мақсатты топтарына кіретін Қазақстан Республикасының жұмыссыз азаматтарын жұмысқа орналастыру үшін Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында әлеуметтік жұмыс орындарының ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі
р/н
Жұмыс
берушілердің
атауы
Ұйымдасты
рылған
әлеумет
тік жұмыс
орындар
дың маман
дықтары
(лауазымы)
Ұйым
дасты
рыл
ған
жұмыс
орын
дары
ның
саны
Айлық
жалақы
ның мөл
шері
(теңге)
Жұмыс
ұзақ
тығы
(ай
лар)
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
орны толты
ратын айлық
жалақының
мөлшері
(теңге)
1.
«Гузева Е.А.»
жеке кәсіпкер
(келісім бойынша)
Жүргізуші
1
30 000
6
20 000
Техник-
технолог
1
30 000
6
20 000
2.
«Кузнецова Л.Е.» жеке кәсіпкер (келісім бойынша)
Тігінші
2
30 000
6
20 000
Қосалқы жұмысшы
1
30 000
6
20 000
3.
«Әліби» шаруашылық қожалығы (келісім бойынша)
Есепші
1
30 000
6
20 000
4.
«Ткаченко М.Е.» шаруашылық қожалығы (келісім бойынша)
Қосалқы жұмысшы
1
30 000
6
20 000
5.
«Болдина И.М.» жеке кәсіпкер (келісім бойынша)
Құрылысшы
1
30 000
6
20 000
Қосалқы жұмысшы
1
30 000
6
20 000
6
«Петухов П.Н.» жеке кәсіпкер (келісім бойынша)
Аспазшы
1
30 000
6
20 000
7
«Березка» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
Қосалқы жұмысшы
3
30 000
6
20 000
2-қосымша
Аудан әкімдігінің 2012 жылғы
7 наурыздағы № 79 қаулысымен
бекітілген

50 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 25 000 последующие три месяца – 15 000 последние три месяца – 7 500
30
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью АФ
«Приишим
ский»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
31
Крестьян
ское хо
зяйство
«Бурыл-
Ат» (по
согласо
ванию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
32
Крестьян
ское хо
зяйство
«Жас
Кайрат»
(по со
гласова
нию)
Агроном
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
33
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Макарен
ко В.П.»
(по со
гласова
нию)
Прода
вец
2
до 12 мес.
34 878
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 17 439 последующие три месяца – 10 463 последние три месяца – 5 232
34
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «Тах
таброд–
Агро»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
3
до 12 мес.
34 878
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 17 439 последующие три месяца – 10 463 последние три месяца – 5 232
35
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Бейсе
нов
К.Б.»
(по со
гласова
нию)
Мастер
по экс
плуата
ции и
ремонту
машин и
механиз
мов
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
Води
тель
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
36
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «Раи
совское»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
37
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «Ша
рык–
Агро»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
38
Крестьян
ское хо
зяйство
«Игілік»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
39
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «Ар
қаның
Алтын
Астығы»
(по со
гласова
нию)
Агроном
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Ветери
нар
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Бухгал
тер
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Техник-
строи
тель
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Води
тель
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Коневод
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Лабо
рант
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
40
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «Воз
вышенка
СК» (по
согласо
ванию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
40 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 20 000 последующие три месяца – 12 000 последние три месяца – 6 000
41
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Быков
ская
В.Т.»
(по со
гласова
нию)
Води
тель
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
42
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Клюко
ва» (по
согласо
ванию)
Води
тель
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
43
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Касеи
нов
Е.Е.»
(по со
гласова
нию)
Прода
вец
2
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
44
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «Эле
ватор
Целинный
2006»
(по со
гласова
нию)
Лабо
рант
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
45
Индивиду
альный
предпри
ниматель
Пасажен
никова
А.В. (по
соглаше
нию)
Техник-
програм
мист
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Секре
тарь-ре
ферент
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
46
Индивиду
альный
предпри
ниматель
Закриено
ва Б.Ф.
(по со
глаше
нию)
Сле
сарь-ре
монтник
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
47
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «СК
Париж»
(по со
глаше
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
48
Крестьян
ское хо
зяйство
Балдиков
М.К. (по
согласо
ванию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
49
Товари
щество с
ограни
ченной ответ
ственнос
тью
«Адани–
Агро»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
50
Крестьян
ское хо
зяйство
«Жана»
(по со
гласова
нию)
Техник-
механик
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
51
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью
«Намыс»
(по со
глаше
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
52
Крестьян
ское хо
зяйство
«Арыс
тан» (по
соглаше
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
53
Индивиду
альный
предпри
ниматель
Лапано
вич А.Н.
(по со
гласова
нию)
Бухгал
тер
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
54
Крестьян
ское хо
зяйство
«Керей»
(по со
глаше
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
52 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 26 000 последующие три месяца – 15 600 последние три месяца – 7 800
Техник-
механик
1
до 12 мес.
40 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 20 000 последующие три месяца – 12 000 последние три месяца – 6 000
55
Индивиду
альный
предпри
ниматель
Титанова
Л.А. (по
соглаше
нию)
Прода
вец
3
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
56
Товари
щество с
органи
ченной
ответ
ственнос
тью
«Корель»
(по со
глаше
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
4
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
Води
тель
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
57
Индивиду
альный
предпри
ниматель
Ермагам
бетова
С.Ш. (по
соглаше
нию)
Повар
1
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400
58
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «Бе
резка»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
5
до 12 мес.
36 000
в первые
шесть
месяцев -
не более
50 % зара
ботной
платы пос
ледующие
три месяца
- не более
30 % зара
ботной
платы пос
ледние три
месяца -
не более
15 % зара
ботной платы
в первые шесть месяцев - 18 000 последующие три месяца – 10 800 последние три месяца – 5 400

50 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 25 000 келесі үш айда – 15 000 соңғы үш айда – 7 500
30
АФ "Приишим
ский" жауап
кершілігі
шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
2
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
31
"Бурыл-Ат"
шаруашылық
қожалығы
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
32
"Жас-Кайрат"
шаруашылық
қожалығы
(келісім бойынша)
Агроном
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
33
Жеке
кәсіпкер
"Макаренко
В.П."
(келісім
бойынша)
Сатушы
2
12 айға дейін
34 878
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 17 439 келесі үш айда – 10 463 соңғы үш айда – 5 232
34
"Тахтаброд-
Агро" жауап
кершілігі
шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
3
12 айға дейін
34 878
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 17 439 келесі үш айда – 10 463 соңғы үш айда – 5 232
35
Жеке
кәсіпкер
"Бейсенов
К.Б."
(келісім
бойынша)
Техник-
механик
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
Жүргізу
ші
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
36
"Раисовское"
жауапкершілі
гі шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
37
"Шарык-Агро"
жауапкершілі
гі шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
38
"Игілік"
шаруашылық
қожалығы
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
39
"Арқаның
алтын
астығы"
жауапкершілі
гі шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Агроном
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Мал дәрігері
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Есепші
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Техник-
құрылыс
шы
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Жүргізу
ші
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Жылқышы
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Лаборант
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
40
"Возвышенка
СК" жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
40 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 20 000 келесі үш айда – 12 000 соңғы үш айда – 6 000
41
Жеке
кәсіпкер
"Быковская
В.Т."
(келісім
бойынша)
Жүргізу
ші
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
42
Жеке
кәсіпкер
"Клюкова"
(келісім
бойынша)
Жүргізу
ші
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда – 15 600 соңғы үш айда – 7 800
43
Жеке
кәсіпкер
"Касеинов
Е.Е."
(келісім
бойынша)
Сатушы
2
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
44
"Элеватор
Целинный
2006" жауап
кершілігі
шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Лаборант
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
45
Жеке
кәсіпкер
"Пасаженнико
ва А.В."
(келісім
бойынша)
Техник-
бағдарла
машы
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Хатшы-
референт
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда - 15 600 соңғы үш айда - 7 800
46
Жеке
кәсіпкер
"Закриенова
Б.Ф."
(келісім
бойынша)
Ұста–
жөндеуші
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
47
"СК - Париж"
жауапкершілі
гі шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
48
"Балдиков
М.К."
шаруашылық
қожалығы
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
2
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда - 15 600 соңғы үш айда - 7 800
49
"Адани-Агро"
жауапкершілі
гі шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда - 15 600 соңғы үш айда - 7 800
50
"Жана"
шаруашылық
қожалығы
(келісім
бойынша)
техник-
механик
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда - 15 600 соңғы үш айда - 7 800
51
"Намыс"
жауапкершілі
гі шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда - 15 600 соңғы үш айда - 7 800
52
"Арыстан" шаруашылық қожалығы
(келісім бойынша)
Ауыл шаруашылық өндірісінің тракторшы-машинисты
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда - 15 600 соңғы үш айда - 7 800
53
Жеке
кәсіпкер
"Лапанович
А.Н."
(келісім
бойынша)
Есепші
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда - 15 600 соңғы үш айда - 7 800
54
"Керей"
шаруашылық
қожалығы
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
1
12 айға дейін
52 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 26 000 келесі үш айда - 15 600 соңғы үш айда - 7 800
Техник-
механик
1
12 айға дейін
40 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 20 000 келесі үш айда - 12 000 соңғы үш айда - 6 000
55
Жеке
кәсіпкер
"Титанова
Л.А."
(келісім
бойынша)
Сатушы
3
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
56
"Корель"
жауапкершілі
гі шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
4
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
Жүргізу
ші
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
57
Жеке
кәсіпкер "Ер
магамбетова
С.Ш."
(келісім
бойынша)
Аспаз
1
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400
58
"Березка"
жауапкершілі
гі шектеулі
серіктестігі
(келісім
бойынша)
Ауыл ша
руашылық
өндірісі
нің трак
торшы-ма
шинисты
5
12 айға дейін
36 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50
% артық
емес келе
сі үш
айда -
жалақының
30 % ар
тық емес
соңғы үш
айда -
жалақының
15 % ар
тық емес
бірінші алты айда - 18 000 келесі үш айда - 10 800 соңғы үш айда - 5 400