О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 21 декабря 2011 года N 32-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 марта 2012 года N 13-5-145. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 10-7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20.12.2012 N 10-7 (вводится в действие с 01.01.2013)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии маслихата района имени Габита Мусрепова от 21 декабря 2011 года № 32-1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации 12 января 2012 года № 13-5-141, опубликовано в газетах «Есіл өнірі» от 23 января 2012 года, «Новости Приишимья» от 23 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3 340 696,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 671 327 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям – 1 688 тысяч тенге,
поступления от продажи основного капитала – 21 747,1 тысяч тенге,
поступления трансфертов – 2 645 934 тысячи тенге;
2) затраты – 3 330 217,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –76 281,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79 010,2 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 2 729 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 184 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65 986,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 65 986,8 тысяч тенге».
Пункт 7 дополнить подпунктом 12):
«12) 83 010 тыс.тенге - на строительство жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры по Программе Занятость – 2020»;
Пункт 9 дополнить подпунктом 13):
«13) 6 621 тыс.тенге - на строительство жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры по Программе Занятость – 2020»;
Дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года возврат целевых трансфертов неиспользованных в 2011 году, согласно приложению 6»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 32-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 6 наурыздағы N 2-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 наурызда N 13-5-145 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10-7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 10-7 Шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңынның 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-1 шешіміне (2012 жылғы 12 қантардағы № 13-5-141 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 23 қаңтардағы «Есіл Өңірі», 2012 жылғы 23 қаңтардағы «Новости Приишимья» газеттерінде жарияланған) мына өзгеріс мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1) табыстар - 3 340 696,1 мың теңге,
соның ішінде: салық түсімдерінен - 671 327 мың теңге;
салық емес түсімдерден - 1 688 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім - 21747,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдерінен - 2 645 934 мың теңге;
2) шығындар - 3 330 217,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу- 76 281,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу - 79 010,2 мың теңге,
бюджеттік несиені өтеу - 2 729 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо- 184 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - –65 986,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)- 65986,8 мың теңге».
7-тармақ 12) тармақшасымен толықтырылсын:
«12) 83 010 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй құрылысына және инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымның дамуына»;
9-тармақ 13) тармақшасы мен толықтырылсын:
«13) 6621 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй құрылысына және инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымның дамуына»;
Келесі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
«10-1. 6 қосымшаға сәйкес қаржылық жылдың басына құралған 2011 жылы пайдаланбаған нысаналы трансферттерді қайтару, аудан бюджет шығыстарын бюджет қаражатының бос қалдықтары арқылы алдын алу»;