О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2011 года N 51/275 "О Есильском районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 3/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 марта 2012 года N 13-6-189. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 44104106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 51/275 «О Есильском районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2012 года № 13-6-184, опубликовано в районных газетах «Есіл таны» 24 февраля 2012 года № 10(305), «Ишим» 2 марта 2012 года № 11(8590), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 418 354 тыс. тенге;
в том числе:
налоговые поступления - 253 399 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 3 770 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4 449 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 2 156 736 тыс. тенге;
2) затраты - 2 445 878,3 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 38 853,4 тыс. тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 41 522,4 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 669 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - -135 тыс.тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых
активов государства - 135 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -66 242,7 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета: - 66 242,7 тыс. тенге;
поступление займов: - 41 259 тыс. тенге;
погашение займов: - 2 669 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 27 652,7 тыс. тенге.».
пункт 7 дополнить подпунктом 14) в следующего содержания:
«14) 55 340 тыс. тенге - на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы 2020.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"2012-2014 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы" Есіл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 51/275 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы N 3/10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 наурызда N 13-6-189 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 44104106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына, 27-бабы 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы» Есіл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 51/275 шешіміне (2012 жылдың 20 қаңтарында мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-6-184 тіркелген, 2012 жылғы 24 ақпандағы № 10(305), 2012 жылғы 2 наурыздағы № 11(8590) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға аудандық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 418 354 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 253 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 770 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 4 449 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 156 736 мың теңге;
2) шығындар – 2 445 878,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 38 853,4 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 522,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 669 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – -135 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен қаржылық активтерді сатып алу – 135 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) – - 66 242,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру – 66 242,7 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 41 259 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 669 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары - 27 652,7 мың теңге;
7-тармақ 14) тармақшамен келесі редакцияда мазмұндалсын:
«14) 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы шеңберінде тұрғын-үй құрылысына және (немесе) сатып алуға және инженерлік-қатынас инфрақұрылымын дамытуға - 55 340 мың теңге.»;
8-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

«8. Предусмотреть в бюджете района распределение бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов на 2012 год в сумме 41522,4 тыс. тенге.»;
подпункт 3) пункта 9 изложить в следующей редакции:
«3) 12214 тыс. тенге на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Установить в расходах бюджета района на 2012 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в размере 2-х МРП на одного получателя.»;
пункт 17 изложить в следующей редакции:
«17. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 900 тыс. тенге.»;
дополнить пунктами 17-1, 17-2, 17-3 следующего содержания:
«17-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 15316 тыс. тенге, согласно приложению 10.
17-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат неиспользованных в течение 2011 финансового года целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 2805 тыс. тенге, областного бюджета в сумме 4,8 тыс. тенге по бюджетной программе 452006000 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» в сумме 2809,8 тыс. тенге, согласно приложению 11.
17-3. Использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2011 году, с соблюдением их целевого назначения, за счет остатков бюджетных средств на начало финансового года по целевым трансфертам согласно приложению 12.»;
указанное решение дополнить приложениями 10, 11, 12 согласно приложениям 456 к настоящему решению;
приложения 146, к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        П. Гольцер
Секретарь
районного маслихата                        Т. Мукашев

«8. 2012 жылға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 41522,4 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді бөлу қарастырылсын.»;
9-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3) 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы шеңберінде тұрғын-үй құрылысына және (немесе) сатып алуға және инженерлік-қатынас инфрақұрылымын дамытуға - 12214 мың теңге;»;
10-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«10. 2012 жылға аудан бюджетінің шығыстарында селолық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына, бір алушыға шаққанда 2 АТК мөлшерінде қатты отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсетуге төлемдер қарастырылсын.»;
17-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«17. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 900 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
келесі мазмұндағы 17-1, 17-2, 17-3 тармақтарымен толықтырылсын:
«17-1. Аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында қалыптасқан қаражаттардың бос қалдықтары есебінен 15316 мың теңге сомасында шығыстар 10-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
17-2. «Қолданылмаған (аяғына дейін қолданылмаған) мақсатты трансферттерді қайтару» 452006000 бюджеттік бағдарламасы бойынша республикалық бюджеттен 2805 мың теңге бөлінген 2809,8 мың теңге, облыстық бюджеттен 4,8 мың теңге құрайтын, 2011 қаржылық жыл ішінде қолданылмаған мақсатты трансферттердің қайтарылуы аудандық бюджеттің шығыстарында 11 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
«17-3. Мақсатты трансферттер бойынша қаржылық жылдың басында бюджеттік қаражаттардың қалдықтары есебінен 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің қолданылмаған (аяғына дейін қолданылмаған) сомаларын олардың мақсатты тағайындалуын сақтай отырып 12 қосымшаға сәйкес қолданылсын (аяғына дейін қолданылсын).»;
аталған шешім 10, 11, 12-қосымшалармен осы шешімге 45,  6-қосымшаларғасәйкес толықтырылсын;
аталған шешімге 146-қосымшалар осы шешімнің 123-қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       П. Гольцер
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Мұқашев
КЕЛІСІЛДІ:
«СҚО Есіл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі» ММ бастығы     Г. Стороженко
Аудандық мәслихаттың

10377
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
252
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
522
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
30
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 724
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10 724
2
Оборона
7 178
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 178
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 546
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
432
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
878
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
878
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
878
4
Образование
1 782 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула ( села), аульного (сельского) округа
2 188
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 188
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения) района (города областного значения)
1 779 923
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
80 078
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 505
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
5 800
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
250
004
Общеобразовательное обучение
1 600 664
005
Дополнительное образование для детей и юношества
45 022
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета

10 377
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
252
004
Біржолғы талондарды тарату бойынша жұмыстарды ұйымдастыру және біржолғы талондардың түскен сомасын толық жинауды қамтамасыз ету
522
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті іске асыру, бағалау, сақтау және есепке алу
30
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 724
001
Экономикалық саясаттың, ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік жоспарлау және басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту облысында мемлекеттік саясатты орындау қызметтері
10 724
2
Қорғаныс
7 178
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 178
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 546
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымында төтенше жағдайларды ескерту және жою
200
007
Аудандық (қалалық) масштабтардағы егістік алқаптарының өрттерін, сонымен қатар өртке қарсы мемлекеттік қызметтері жоқ елді мекендердің өрттерін сөндіру және алдын алу бойынша іс-шаралары
432
3
Қоғамды тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сотты, қылмыстық-атқару қызметі
878
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
878
021
Елді мекендерде жол жүру қауіпсіздігін қамтамасыз ету
878
4
Бiлiм беру
1 782 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты
2 188
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 188
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
1 779 923
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
80 078
020
Қамқоршыларға (қамқорларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығысыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ай сайын ақшалай қаражаттар төлеу
11 505
023
Үйде оқитын мүгедек балаларды құралдармен, бағдарламалық жабдықтармен қамтамасыз ету
5 800
025
Мектептердің мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне білікті санаты үшін қосымша төлеу мөлшерін ұлғайту
250
004
Жалпы білім беру
1 600 664
005
Балалар мен бозбалаларға қосымша білім беру
45 022
063
Республикалық бюджет трансферттері есебінен «Назарбаев ойшылдық мектептері»ААҚ оқу бағдарламасы бойынша біліктіліктерін арттыруды өткен ұстаздардың еңбекақыларын арттыру
1 104
064
Республикалық бюджет трансферттері есебінен ұстаздардың біліктілік санаттарына үстемеақы көлемін арттыру

21 746
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 496
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 258
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
150 475
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 680
002
Программа занятости
39 259
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 809
005
Государственная адресная социальная помощь
7621
006
Оказание жилищной помощи
4000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
13 568
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 683
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
18 123
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 449
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 168
471
Отдел образования,физической культуры и спорта района (города областного значения)
780
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов.
780
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 281
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
851
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
883
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
93 209
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
285
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминимума
285
467
Отдел строительства района (города областного значения)
79 094,5
019
Строительство жилья
8 863,5
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы 2020
69 790
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
441
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

21 746
008
Ауданның мемлекеттік білім мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
5 496
009
Ауданның (облыстық маңыздағы қалалар)мемлекеттік білім мекемелеріне оқу-әдістемелік кешендерін, оқулықтарды сатып алу және жеткізу
8 258
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
150 475
451
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 680
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 259
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
4 809
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 621
006
Тұрғын-үй көмегін көрсету
4 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 568
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
27 683
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18 123
017
Мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
4 449
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 168
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
780
012
Жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша қоғам көлігінде (таксиден басқа) жол жүру жеңілдігі түрінде білім ұйымдарында күндізгі оқу түріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерге әлеуметтік қолдау
780
451
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 015
001
Халық үшін әлеуметтік бағдарламалардың жұмыс бастылығын қамтамасыз ету облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
18 281
011
Жәрдемақы мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтердің төлем ақысы
851
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитың мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз ету
883
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
93209
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
285
031
Кондоминимум нысандарына техникалық төлқұжаттарды әзірлеу
285
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79094,5
019
Тұрғын-үй құрылысы
8863,5
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын-үй сатып алу және (немесе) салу, инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
69790
006
Сумен жабдықтау және су тарту жүйелерін дамыту
441
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық ) округ әкімінің аппараты

11 624
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 087
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 224
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов(сел), аульных (сельских) округов
1 313
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 143
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7 143
12
Транспорт и коммуникации. Автомобильный транспорт
19 866
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 866
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19 866
13
Прочие
30 706
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 757
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 605
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 605
452
Отдел финансов района (города областного значения)
900
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 908
471
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 536
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
11 536
15
Трансферты
4 941,8
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4 941,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2 809,8
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
2 132
III.Чистое бюджетное кредитование
38853,4
Бюджетные кредиты
41522,4
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41522,4

11 624
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
9 087
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық жабдықтау
1 224
006
Аудандық мағынадағы қалалардың, қалалардағы аудандардың, ауылдардың поселкаларының, ауылдық(селолық) округтердің шекараларын анықтаған кезде өткізілетін қоныстандырушылық
1 313
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы, құрылыс қызметі
7 143
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 143
001
Құрылыс облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
7 143
12
Көлiк және коммуникация
19 866
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 866
023
Автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз ету
19 866
13
Өзгелер
30 706
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 757
001
Кәсіпкерлік және өнеркәсіптің дамуы облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
6 757
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл,(село), ауылдық (селолық ) округ әкімінің аппараты
3 605
040
Республикалық бюджеттен мақсатты трансферттері есебінен «Аймақты дамыту» Бағдарламасы шеңберінде аймақтардың экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды жүзеге асыруға ауылдық (селолық) округтерді көркейту сұрағын шешу үшін іс-шараларды жүзеге асыру
3 605
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
900
012
Ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 908
001
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
7 908
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 536
001
Білім, дене шынықтыру және спорт қызметін қамтамасыз ету қызметі
11 536
15
Трансферттер
4941,8
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
4941,8
006
Қолданылмаған (аяғына дейін қолданбаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2 810
024
Мемлекеттік басқарудың төменгі деңгейінен жоғарғы деңгейіне мемлекеттік органдардың қызметін беруге байланысты жоғарғы бюджеттегі ағымдағы мақсатты трансферттер
2 132
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
38853,4
Бюджеттік кредиттер
41522,4
функционалды топ
Сомасы
(мың
теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41522,4

467
Отдел строительства района (города областного значения)
79 053,5
019
Строительство жилья
8 863,5
Завершение строительства 6 жилых домов в рамках Программы занятости 2020
8 863,5
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
69 790
Завершение строительства 6 жилых домов в рамках Программы занятости 2020
7 800
Строительство жилья
44140
Строительство 5 жилых домов в рамках программы занятости 2020 в селе Явленка Есильского района
27587
Строительство 3 жилых домов в рамках программы занятости 2020 в селе Ильинка Есильского района
16553
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках программы 2020 пяти жилых домов в селе Явленка Есильского района

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79 053,5
019
Тұрғын-үй құрылысы
8863,5
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 6 тұрғын үй құрылысының аяқталуы
8863,3
022
2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен тұрғын-
үйді салу және (немесе) сатып алу
69 790
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 6 тұрғын үй құрылысының аяқталуы
7 800
Тұрғын үй құрылысы
44140
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде Есіл ауданының Явленка селосындағы 5 тұрғын үй құрылысы
27587
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде Есіл ауданының Ильинка селосындағы 3 тұрғын үй құрылысы
16553
Есіл ауданының Явленка селосында бес тұрғын үй құрылысына 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-қатынас инфрақұрылымын дамыту