О внесении изменений в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2010 года N 404 "Об организации общественных работ"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2012 года N 530. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 января 2013 года N 2112. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2016 года N 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.05.2016 N 132 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об организации общественных работ" от 8 декабря 2010 года № 404 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 декабря 2010 года № 13-6-155, опубликованное в районных газетах от 31 декабря 2010 года "Есіл таңы" № 55 (240), от 31 декабря 2010 года "Ишим" № 56 (8518) следующее изменения:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области Бектасову Айнагул Какимжоловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Нуракаев
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района от
26 декабря 2012 года № 530
Утвержден
постановлением акимата
Есильского района
от 8 декабря 2010 года № 404
Перечень организаций, виды, объемы по видам общественных работ
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
1
Государственное коммунальное предприятие "Камкор" на праве хозяйственного ведения при акимате Есильского района
Помощь организации жилищно-
коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов.
Уборка на улицах Ленина, Коваленко, Ибраева – 350000 квадратных метров.
4
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, подрезка деревьев.

"Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы N 404 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы N 530 қаулысы Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қаңтарда N 2112 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы N 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 11.05.2016 N 132 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 404 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 13 желтоқсанда № 13-6-155 болып тіркелген, 2010 жылдың 31 желтоқсанында № 55 (240) "Есіл таңы", 2010 жылдың 31 желтоқсанында № 56 (8518) "Ишим" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айнагүл Кәкімжолқызы Бектасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Нұрақаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есiл ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 530 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есiл ауданы әкiмдiгiнiң
2010 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 404 қаулысымен
бекітілді
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi бойынша ұйымдардың, түрлерiнiң, көлемдерiнiң мөлшерлерiнiң тiзiмi
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрi
Жұмыстың көлемi
Жұмыс орындар саны
1
Есiл ауданы әкiмдiгiнiң жанындағы шаруашылықты жүргiзу құқығындағы "Қамқор" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорыны.
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендердiң аумақтарын жинауда көмек көрсету.
Ленин, Коваленко, Ибраев кошелерін жинастыру - 350000 шаршы метр.
4
2
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Алматы селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек, ағаштарды кесу.

Уборка улицы 5 километров, подрезка 20 деревьев.
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 224 двора
1
Участие в благоустройстве свалок.
Благоустройство свалок – 1000 квадратных метров.
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 260 дел.
1
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий.
Уборка улицы 20 километров, подрезка 307 деревьев, посадка 100 саженцев, разбивка 5 клумб, посадка, уход, полив
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 303 двора.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа, локальных водопроводных сетей.
Здание аппарата акима сельского округа – 100 квадратных метров, локальные водопроводные сети – 100 квадратных метров.
6
Оказание помощи в заготовке дров.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование – 30 кубических метров.
1
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий.
Уборка улицы 20 километров, подрезка 150 деревьев.
8
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 406 дворов.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа.
Здание аппарата акима 100 квадратных метров.
4
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в уборке территории.
Уборка улицы 5 километров.
1
Оказание помощи в заготовке дров.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование – 30 кубических метров.
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 289 дворов.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа.
Здание аппарата акима 100 квадратных метров.
1
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в уборке территории, подрезка деревьев.
Уборка улицы 20 километров, подрезка 20 деревьев.
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 426 дворов.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа и локальных водопроводных сетей.
Здание аппарата акима 100 квадратных метров, Локальные водопроводные сети – 100 квадратных метров.
2
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий.

Көшенi жинау 5 км., 20 ағашты кесу.
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
224 ауланы аралау.
1
Қоқыс үйiндiлерiн көркейтуге қатысу.
Қоқыс үйiндiлерiн көркейту - 1000 шаршы метр.
1
Жұмыспен қамту мәселелерi және 18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау кезiнде қажеттi құжаттарды жинау және жұмыспен қамту сұрақтары бойынша көмек көрсету.
Мемлекеттiк жәрдемақыларды тағайындауға құжаттарды жинауға көмек – 260 iс.
1
3
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Амангелдi селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету.
Көшенi жинау 20 км., 307 ағашты кесу, 100 көшет отырғызу, 5 гүлзар егіп, отырғызу, күту, суару.
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
303 ауланы аралау.
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын, локалды су құбырларының жүйесiн күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 100 шаршы метр, локалды су құбырларының жүйесi - 100 шаршы метр.
6
Отын дайындауда көмек көрсету.
Отын дайындау, аралау, жару, тасып, үю - 30 м3.
1
4
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Бесқұдық селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету.
Көшенi жинау 20 км., 150 ағашты кесу.
8
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
406 ауланы аралау.
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 100 шаршы метр.
4
5
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Бұлақ селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды жинауға көмек көрсету
Көшенi жинау 5 км.
1
Отын дайындауда көмек көрсету.
Отын дайындау, аралау, жару, тасу және үю - 30 текше метр.
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
289 ауланы аралау.
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету.
Әкiм аппаратының ғимараты - 100 шаршы метр.
1
6
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Волошинка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек, ағаштарды кесу.
Көшенi жинау 20 км., 20 ағашты кесу.
2
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
426 ауланы аралау.
1
Селолық округ әкімі аппараты ғимаратын, локалды су құбырларының жүйесiн күзетуде көмек көрсету.
Әкім аппараты ғимараты 100 шаршы метр, локалды су құбырларының жүйесi - 100 шаршы метр.
2
7
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Заградовка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету.

Уборка улицы 30 километров, подрезка 200 деревьев
6
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 553 дворов.
2
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий.
Подрезка деревьев – 52, уборка улицы – 20 километров, скашивание сорной растительности-12000 квадратных метров.
3
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 556 дворов, заполнение новых похозяйственных книг - 32 штуки.
2
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 89 дел.
1
Участие в подготовке спортивных мероприятий, посвященных государственным праздникам.
Оказание помощи в проведении праздника "Акбидай", зимних соревнованиях, в проведении праздника "Наурыз", "День Победы".
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа.
Здание аппарата акима 500 квадратных метров.
4
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий.
Уборка улицы, парков – 30 километров, побелка столбов – 1000, подрезка деревьев – 100.
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 663 дворов.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа, локальных водопроводных сетей.
Здание аппарата акима сельского округа - 200 квадратных метров, локальные водопроводные сети – 100 квадратных метров.
4
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одиноко проживающими престарелыми гражданами.
1
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников.
Уборка улицы – 385000 квадратных метров, разбивка цветников – 100 квадратных метров, подрезка деревьев – 100.
8
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 992 дворов.
2
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 5 одиноко проживающими престарелыми гражданами.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа и локальных водопроводных сетей.
Здание аппарата акима сельского округа - 90 квадратных метров.
Локальные водопроводные сети – 180 квадратных метров.
5
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников.

көшенi жинау 30 км. Ағашты кесу - 200.
6
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
553 ауланы аралау.
2
8
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Заречный селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету.
Ағашты кесу - 52, көшенi жинау 20 км., арам шөптерді шабу - 12000 шаршы метр.
3
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
556 ауланы аралау, жаңа шаруашылық кітабын толтыру - 32 дана.
2
Жұмыспен қамту және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік төлемдерді тағайындауға қажетті құжаттарды жинауға көмектесу.
мемлекеттік төлемдерді тағайындауға қажетті құжаттарды жинауға көмектесу - 89 іс.
1
Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттық іс-шараларға қатысу.
"Ақ бадай", қысқы жарыстарды, "Наурыз", "Жеңіс күнін" өткізуге көмектесу.
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 500 шаршы метр.
4
9
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Ильинка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету.
Көшенi, саябақтарды жинау 30 км., 1000 столбыны ағарту, 100 ағашты кесу.
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын
құрастыруға көмек көрсету.
663 ауланы аралау.
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын, локалды су құбырларының жүйесiн күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 200 шаршы метр, локалды су құбырларының жүйесi - 100 шаршы метр.
4
Жалғыз басты ауру қарт азаматтарды күту бойынша әлеуметтiк қызметкерге көмек (тамақ, дәрi-дәрмек сатып әкелу, үй iшiн жинау, ағарту, еден сырлау, кiр жуу, көкөнiс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау).
6 қарт азаматты күту.
1
10
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Корнеевка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау.
Көшенi, жинау - 385000 шаршы метр, гүлзарлар жасау - 100 шаршы, 100 ағашты кесу.
8
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
992 ауланы аралау.
2
Жалғыз басты ауру қарт азаматтарды күту бойынша әлеуметтiк қызметкерге көмек (тамақ, дәрi-дәрмек сатып әкелу, үй iшiн жинау, ағарту, еден сырлау, кiр жуу, көкөнiс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау).
5 қарт азаматты күту.
1
Селолық әкімі аппаратының ғимаратын, локалды су құбырларының жүйесiн күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты - 90 шаршы метр. Локалды су құбырларының жүйесi - 180 шаршы метр.
5
11
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Николаевка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау.

Уборка улицы – 54600 квадратных метров, разбивка цветников – 100 квадратных метров, подрезка деревьев – 660, разбивка клумб, уход, полив.
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 570 дворов.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа.
Здание аппарата акима сельского округа - 200 квадратных метров.
3
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников.
Уборка улицы – 48000 квадратных метров, разбивка цветников – 500 квадратных метров, подрезка деревьев – 100.
5
Оказание помощи в охране локальных водопроводных сетей.
Локальные водопроводные сети – 100 квадратных метров.
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 520 дворов.
1
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников.
Уборка улицы – 30 километров, разбивка цветников – 500 квадратных метров, подрезка деревьев – 100.
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 858 дворов.
2
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа.
Здание аппарата акима сельского округа - 300 квадратных метров.
4
Оказание помощи в заготовке дров.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование – 30 кубических метров.
1
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одиноко проживающими престарелыми гражданами.
4
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий.
Уборка улицы – 12000 квадратных метров, посадка 200 саженцев, разбивка 4 клумб, посадка, уход, полив, отлов 25 бродячих собак.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа. и локальных водопроводных сетей.
Здание аппарата акима сельского округа - 100 квадратных метров.Локальные водопроводные сети – 100 квадратных метров.
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 265 дворов, заполнение 13 похозяйственных книг.
1
Оказание помощи истопнику на период отопительного сезона в здание аппарата акима сельского округа.
Здание аппарата акима сельского округа - 100 квадратных метров.
1
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников.

Көшенi жинау - 54600 шаршы мерт, гүлзарлар жасау - 100 шаршы, 660 ағашты кесу, гүлзарлар жасау, күту, суару.
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
570 ауланы аралау.
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 200 шаршы метр.
3
12
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Петровка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау.
Көшенi жинау - 48000 шаршы метр, гүлзарлар жасау - 500 шаршы, 100 ағашты кесу.
5
Локалды су құбырларының жүйесiн күзетуде көмек көрсету.
Локалды су құбырларының жүйесi - 100 шаршы метр.
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
520 ауланы аралау.
1
13
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Покровка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау.
Көшенi жинау - 30 км, гүлзарлар жасау - 500 шаршы, 100 ағашты кесу.
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
858 ауланы аралау.
2
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 300 шаршы метр.
4
Қысқы отын дайындауға көмектесу.
Отын дайындау, аралау, жару, тасу, үю - 30 м3.
1
Жалғыз басты ауру қарт азаматтарды күту бойынша әлеуметтiк қызметкерге көмек (тамақ, дәрi-дәрмек сатып әкелу, үй iшiн жинау, ағарту, еден сырлау, кiр жуу, көкөнiс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау).
6 қарт азаматты күту.
4
14
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Спасовка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету.
Көшенi жинау - 12000, 200 ағашты отырғызу, 4 гүлзар жасау, отырғызу, күту, суару. 25 қаңғыбас итті құрықтау.
1
Селолық әкімі аппаратының ғимаратын, локалды су құбырларының жүйесiн күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты - 100 шаршы метр. Локалды су құбырларының жүйесi - 100 шаршы метр.
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
265 ауланы аралау.
1
Селолық округ әкімі ғимаратының қысқы жағылуына көмектесу.
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты-100 шаршы метр.
1
15
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Торанғұл селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау.

Уборка улицы – 30 километров, разбивка цветников – 100 квадратных метров, подрезка кустарника около аппарата акима сельского округа – 20, стадиона - 180.
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 276 дворов. Заполнение 14 похозяйственных книг.
1
Оказание помощи истопнику на период отопительного сезона в здание аппарата акима сельского округа.
Здание аппарата акима сельского округа – 283,4 квадратных метров.
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа и локальных водопроводных сетей.
Здание аппарата акима сельского округа – 396 квадратных метров. Локальные водопроводные сети – 100 квадратных метров.
2
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, посадка деревьев, разбивка цветников.
Уборка улицы – 30 километров, разбивка цветников – 100 квадратных метров, подрезка деревьев – 100.
4
Оказание помощи в охране локальных водопроводных сетей.
локальные водопроводные сети - 200 квадратных метров.
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 382 дворов. Заполнение 14 похозяйственных книг.
1
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам
Оказание помощи в подготовке и проведении спортивных мероприятий, проводимых на территории округа
1
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, посадка деревьев, разбивка цветников.
Уборка площади – 4500 квадратных метров, подрезка деревьев – 800, посадка 1000 саженцев, разбивка цветников – 4300 квадратных метров, ежедневная прополка и полив цветников, уборка аллей в парке 980 квадратных метра.
24
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков.
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей – 2000 штук размером 20 на 40 сантиметров. Погрузка, разгрузка
5
Участие в благоустройстве свалок и кладбищ.
Благоустройство свалок-1000 квадратных метров, 3 кладбищ. Покраска изгороди, уборка мусора и вывоз его.
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 2010 дворов.
4
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа.
Здание аппарата акима сельского округа - 500 квадратных метров, гаражей, прилегающую территорию 1000 квадратных метров.
8
Оказание помощи в делопроизвод-
стве в государственных учреждениях.
Помощь в сборе дел – 1800 дел.
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Оказание помощи в проведении подворного обхода семей, имеющих детей с целью выявления лиц, нуждающихся в адресной помощи - 720 дворов и помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 89 дел.
2
18
Государственное учреждение "Управление юстиции Есильского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан".
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Обработка документов – 1373 ежемесячно.
4
19
Отдел Есильского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области.
Оказание помощи в документации и регистрации населения по месту постоянного жительства.
Формирование дел 250 штук в месяц.
2
20
Филиал "Есильский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан".
Оказание помощи в доставке корреспонденции.
Доставка судебных повесток, извещений и иной корреспонденции - 900.
2

Көшенi жинау - 30 км, гүлзарлар жасау - 100 шаршы метр, әкімдіктің қасындағы талдарды бірдейлеп кесу - 20, стадионның жанындағы - 180 дана.
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
276 ауланы аралау, 14 шаруашылық кітабын толтыру.
1
Селолық округ әкімі ғимаратының қысқы жағылуына көмектесу.
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты - 283,4 шаршы метр.
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын, локалды су құбыры жүйесін күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты – 396, локалды су құбыры жүйесі 100 шаршы метр.
2
16
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Ясновка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, ағаш отырғызу, гүлзарлар жасау.
Көшенi жинау - 30 км., гүлзарлар жасау – 100 шаршы метр, 100 ағашты кесу.
4
Локалды су құбыры жүйесін күзетуде көмек көрсету.
Локалды су құбыры жүйесі 200 шаршы метр.
2
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
382 ауланы аралау, 14 шаруашылық кітабын толтыру.
1
Спорттық шараларды, мерейтойларды, мемлекеттiк мерекелерге арналған шараларды дайындауға қатысу.
Округ аумағында өткізілетін спорттық шараларды даярлауға және өткізуге көмек көрсету.
1
17
""Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Явленка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi.
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, ағаш егіп, гүлзарлар жасау.
Көшенi жинау 4500 шаршы метр, 800 ағашты қысқартып кесу, 1000 көшет отырғызу, гүлзарлар жасау – 4300 шаршы метр, оларды күнде суару және арам шөбiн жұлу, 980 шаршы метр парктегі аллеяларды тазалау.
24
Спорттық шараларды, мерейтойларды, мемлекеттiк мерекелерге арналған шараларды дайындауға қатысу, соның iшiнде мұз қалашықтарын салуда қосалқы жұмыстарды орындау.
Мұз кiрпiштерiнен мұз қалашықтарын салу - 2000 дана, аумағы 20 сантиметрге 40 сантиметр, оларды арту мен түсіру.
5
Қоқыс төгетін орындарды, зираттарды реттеуге қатысу.
Қоқыс төгілетін орындар - 1000 шаршы метр, 3 зират. Қоршауын сырлау, қоқысты жинап, шығарып төгу.
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету.
2010 ауланы аралап шығу.
4
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету.
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 500 шаршы метр, гараждар, қосымша аумақ 1000 шаршы метр.
8
Мемлекеттiк мекемелерде мемлекеттiк тiлдегi өтiнiштер бойынша iс жүргiзуде көмек көрсету.
Құжаттарды мемлекеттiк тiлге аудару - 1800 парақ.
1
Жұмыспен қамту және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларына мемлекеттік төлемдерді тағайындау үшін қажетті құжаттарды жинауға көмектесу.
Мемлекеттік атаулы көмекке мұқтаждықты анықтау мақсатында 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларын Үй басы жүріп аралауға көмек көрсету - 720 аула. Мемлекеттік жәрдемақы төлеуді тағайындау үшін құжаттар жинауға көмектесу - 89 іс.
2
18
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстiк
Қазақстан
облысы Әділет департаментінің Есiл ауданының әділет басқармасы" мемлекеттiк мекемесi.
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету.
Құжаттарды өңдеу – 1373 ай сайын.
4
19
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Есіл аудандық бөлімі.
Тұрақты мекен-жайы бойынша тұрғындарды тіркеуге және құжаттандыруға көмек көрсету.
Айына 250 дана істерді қалыптастыру, картотекамен жұмыс.
2
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау департаментінің Есіл аумақтық бөлімі" филиалы.
Хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету, өтініштерді тіркеу.
Сот хабарламаларын және басқа да хаттарын жеткізу – 900, өтініштерді, материалдарды тіркеу – 740 ай сайын.
2