Об утверждении перечня работодателей, организующих социальные рабочие места в 2012 году
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 февраля 2012 года N 13-7-170. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 15 мая 2012 года N 154
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 15.05.2012 N 154
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31, пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», пунктом 6 главы 2 Правил организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 2) пункта 29 Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» (далее -Программа занятости 2020), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда в 2012 году будут организованы социальные рабочие места на территории Жамбылского района для трудоустройства безработных из целевых групп населения;
2) Перечень работодателей, создавших социальные рабочие места, для трудоустройства участников Программы занятости 2020, имеющих профессиональное образование на момент включения в Программу занятости 2020, либо завершивших профессиональное обучение.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района                    С. Ибраев
Утвержден
постановлением акимата района

2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 50 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда N 13-7-170 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы N 154 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012.05.15 N 154 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, 37-бабы 1-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасына18-1-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Қағидасының 2-бөлімінің 6-тармағына, «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 29-тармағының 2) тармақшасына, «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына (бұдан әрі-Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы) сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес халықтың нысаналы топтарына жататын жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін Жамбыл ауданының аумағында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің Тізбесі;
2) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына кіргізу сәтінде кәсіптік білімі бар немесе кәсіптік оқуды аяқтаған Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құрған жұмыс берушілердің Тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі                     С. Ыбыраев
Аудан әкімдігінің

от 30 января 2012 года № 50
Перечень работодателей, создавших социальные рабочие места, для трудоустройства участников Программы занятости 2020, имеющих профессиональное образование на момент включения в Программу занятости 2020, либо завершивших профессиональное обучение
№ п/п
Наименование
работодателя
Профес
сия
(долж
ность)
органи
зуемого
социаль
ного ра
бочего
места
Ко
ли
чес
тво
ор
га
ни
зуе
мых
со
ци
аль
ных
ра
бо
чих
мес
т
Про
дол
жи
тель
нос
ть
рабо
ты в
меся
цах
Раз
мер
месяч
ной
зара
бот
ной
пла
ты в
тенге
Условия
субсиди
рования
государ
ством за
работной
платы в
течений
12 меся
цев
Компенса
ция час
ти зат
рат на
оплату
труда
работни
ков, тру
доустро
енных по
направле
ниям
Центра
занятос
ти насе
ления, в
тенге
1
Товарищество с ограниченной ответственнос
тью «Пресновское АТП» (по согласованию)
Техник-
строи
тель
4
до 12
36000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев – 18 000, пос
ледующие три месяца – 10 800, послед
ние три месяца – 5 400.
2.
Товарищество с ограниченной ответственнос
тью «Богдановка» (по согласованию)
Сварщик
1
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца -6 000.
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца -6 000
Води
тель ав
томоби
лей
1
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца -6 000
3.
Товарищество с ограниченной ответственнос
тью «Пресновское ХПП» (по согласованию)
Аппаратчик об
работки зерна
10
до 12
36000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев – 18 000, пос
ледующие три месяца – 10 800, послед
ние три месяца – 5 400.
4.
Фермерское хозяйство «Гузиенко С.Н.» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
тракто
ристы
4
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
5.
Фермерское хозяйство «Роман» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
3
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
6
Фермерское хозяйство «ProfitGrain» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
4
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
7
Крестьянское хозяйство «Руслан» (по согласованию)
Води
тель ав
томоби
лей
1
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
8.
Крестьянское хозяйство «Турнова В.П.» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
5
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
9.
Крестьянское хозяйство «Норд» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
Техник-
механик
3
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
10.
Крестьянское хозяйство «Лисицкий В.А» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
11
Крестьянское хозяйство «Степанов А.Г» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
4
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
12
Крестьянское хозяйство «Акан» (по согласованию)
Техник-
механик
5
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
5
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
13.
Индивидуальный предпринима
тель «Шайкин Н.Е» (по согласованию)
Техник-
строи
тель
5
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
14.
Индивидуальный предпринима
тель «Берников В.А» (по согласованию)
Техник-
строи
тель
5
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
15
Индивидуальный предпринима
тель «Кусаинов Р.Ж» (по согласованию)
Повар
1
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
16
Товарищество с ограниченной ответственнос
тью «Жусупов» (по согласованию)
Техник-
механик
6
до 12
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
17
Крестьянское хозяйство «Алма» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
5
до 12
40000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 20 000, пос
ледующие три месяца - 12 000, послед
ние три месяца - 6 000
18
Фермерское хозяйство «Фаисханов» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
5
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
19
Крестьянское хозяйство «Есперлы» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
5
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
20
Фермерское хозяйство «Аида» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
4
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
21
Крестьянское хозяйство «Асылбек» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
4
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
22
Крестьянское хозяйство «Аксючитц» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
23
Крестьянское хозяйство «Кузнецов Н.И.» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
4
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
24
Крестьянское хозяйство «Азат.» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
25
Товарищество с ограниченной ответственнос
тью « Асык Табол» (по согласованию)
Техник-
механик
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
26.
Товарищество с ограниченной ответственностью « Атамекен Агро» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
охранни
ки
5
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
27.
Товарищество с ограниченной ответственнос
тью «Шатило и К» (по согласованию)
Води
тель ав
томоби
ля
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
28.
Индивидуальный предпринима
тель «Нургалиев Т.С» (по согласованию)
Плот
ник-сто
ляр
5
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
29
Индивидуальный предпринима
тель «Винера» (по согласованию)
Повар
4
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
30
Фермерское хозяйство «Беккожин» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
4
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
31
Фермерское хозяйство «Кристина» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
32
Крестьянское хозяйство «Ильяс.» (по согласованию
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
33
Крестьянское хозяйство «Рустам.» (по согласованию
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
34
Крестьянское хозяйство «Колос.» (по согласованию
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
35
Крестьянское хозяйство «Дубель.» (по согласованию
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
36
Фермерское хозяйство «Ганзин» (по согласованию)
Техник-
механик
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
37
Фермерское хозяйство «Есмиев» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
3
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
38
Фермерское хозяйство «Гутевич В.Ф.» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
2
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
39
Фермерское хозяйство «Морщинин В.А.» (по согласованию)
Тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
3
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800
40
ТОО «Ауыл арайы-Сельская новь» (по согласованию
Делопро
изводи
тель
1
до 12
52000
в первые 6 меся
цев не
более
50%, в
последую
щие 3
месяца
не более
30%, пос
ледние
3 месяца
не более
15%.
в первые шесть месяцев - 26 000, пос
ледующие три месяца - 15 600, послед
ние три месяца - 7 800

2012 жылдың 30 қаңтарындағы № 50
қаулысымен Бекітілген
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына кіргізу сәтінде кәсіптік білімі бар немесе кәсіптік оқуды аяқтаған Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құрған жұмыс берушілердің Тізбесі
р/
р
Жұмыс
берушілер
дің атауы
Мамандығы
(ұйымдасты
ратын әлеу
меттік жұ
мыс орны
ның лауазы
мы)
Ұйым
дас
тыры
ла
тын
әлеу
мет
тік
жұ
мыс
орын
дары
ның
саны
Жұмыс
тың
айлық
ұзақ
тығы
Айлық
жала
қы
мөлше
рі,
тенге
Мемлекет
тің ең
бекақыны
12 ай
бойы қар
жыланды
ру шарты
Халықты
жұмыспен
қамту ор
талығы
ның ба
ғыттары
бойынша
жұмысқа
орналас
қан жұ
мысшылар
дың ең
бекақысы
на жұмыс
беруші
лердің
шығында
рының
жартысын
төлеу
1
«Пресновка АКК» жауап
кершілігі шектеулі серіктес
тігі (келісім бойынша)
Техник-
құрылыс
шы
4
12-ге дейін
36000
Алғашқы 6 айда 50 % асырмай, кейінгі 3 айда жалақы
ның 30% асырмай соңғы 3 айда жа
лақының 15% пайы
зынан асырмай
Алғашқы алты айда - 18000, келесі үш айда – 10800, соңғы үш айда – 5400.
2
«Богданов
ка» жауап
кершілігі шектеулі серіктесті
гі (келі
сім бойынша)
Металл пісіруші
1
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
Автомобильжүргізуші
1
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
3
«Преснов
ское АҚП» жауапкерші
лігі шек
теулі се
ріктестігі
(келісім бойынша)
Бидай өңдеудің аппаратшы
сы
10
12-ге дейін
36000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 18000, келесі үш айда – 10800, соңғы үш айда – 5400.
4
«Гузиенко С.Н.» фермерлік шаруашылы
ғы (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
4
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
5
«Роман» фермерлік шаруашылы
ғы (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
3
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
6
«Profit Grain» фермерлік шаруашылы
ғы (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
4
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
7
«Руслан» шаруашылық қожалығы (келісім бойынша)
Автомобильжүргізуші
1
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
8
«Турнова В.П.» шаруашылық қожалығы (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
5
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
9
«Норд» шаруашылық қожалығы (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
1
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
Техник-
механик
3
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
10
«Лисицкий В.А.» шаруашылық қожалығы (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
11
«Степанов А.Г.» шаруашылық қожалығы (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
4
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
12
«Ақан» шаруашылық қожалығы (келісім бойынша)
Техник-
механик
5
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
5
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
13
«Шайкин Н.Е.» жеке кәсіпкер
лігі (келісім бойынша)
Техник-
құрылысшы
5
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
14
«В.А.Берников» жеке кәсіпкер
лігі (келісім бойынша)
Техник-
құрылысшы
5
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
15
«Құсайынов Р.Ж.» жеке кәсіпкер (келісім бойынша)
Аспазшы
1
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
16
ЖШС «Жусу
пов» (келісім бойынша)
Техник-
механик
6
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
17
ШҚ «Алма» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
5
12-ге дейін
40000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 20 000, келесі үш айда – 12000, соңғы үш айда – 6000.
18
ФШ «Файсха
нов» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
5
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
19
ШҚ «Есперлы» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
5
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
20
ФШ «Аида» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
4
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
21
ШҚ «Асылбек» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
4
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
22
ШҚ «Аксючитс» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
23
ШҚ «Кузнецов Н.И.» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
4
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
24
ШҚ «Азат» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
25
ЖШС «Асык табол» (келісім бойынша)
Техник-
механик
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
26
ЖШС «Атамекен-
Агро» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист, күзетші
5
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
27
ЖШС «Шатило и К» (келісім бойынша)
Автомобиль жүргізуші
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
28
ЖК «Нургалиев Т.С.» (келісім бойынша)
ағаш ұстасы
5
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
29
ЖК «Винера» (келісім бойынша)
азпазшы
4
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
30
ШҚ «Беккожин» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
4
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
31
ШҚ «Кристина» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
32
ШҚ «Ильяс» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
33
ШҚ «Рустам» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
34
ШҚ «Колос» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
35
ШҚ «Дубель» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
36
ФҚ «Ганзин» (келісім бойынша)
Техник-
механик
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
37
ФҚ «Есмиев» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
3
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
38
ФҚ «Гутевич В.Ф» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
2
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
39
ФҚ «Морщи
нин В.А.» (келісім бойынша)
Ауыл шаруа
шылық өнді
рістегі
тракторшы-
машинист
3
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.
40
ЖШС «Ауыл арайы-Сель
ская новь» (келісім бойынша)
Іс жүргізу
ші
1
12-ге дейін
52000
Алғашқы
6 айда
50 %
асырмай,
кейінгі
3 айда
жалақы
ның 30%
асырмай
соңғы 3
айда жа
лақының
15% пайы
зынан
асырмай
Алғашқы алты айда - 26 000, келесі үш айда – 15600, соңғы үш айда – 7800.