О внесении дополнений в решение Мамлютского районного маслихата от 8 февраля 2011 года N 30/6 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 6 августа 2012 года N 5/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 сентября 2012 года N 1827. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 марта 2014 года № 27/6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27.03.2014 № 27/6
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года, пунктом 11 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» от 7 апреля 2011 года № 394, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мамлютского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 8 февраля 2011 года № 30/6 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года № 13-10-131, опубликовано 11 марта 2011 года в районных газетах № 11 «Солтүстік Жұлдызы» и «Знамя труда» следующие дополнения:
дополнить пунктами 2-1, 2-2 следующего содержания:
«2-1. Определить перечень необходимых документов для назначения социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» согласно приложения к настоящему решению»;
«2-2. Финансирование расходов на оказание социальной помощи производить за счет средств местного бюджета, предусмотренных на эти цели в финансовом году по программе 451.007.000 «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Кошанов
Секретарь
районного маслихата                        Р. Нурмуканова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных программ
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области»              В. Артимович
6 августа 2012 года
Приложение
к решению районного маслихата
от 6 августа 2012 года № 5/5
Перечень
необходимых документов для назначения социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Мамлютского района

"Жеке санаттарға жататын мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек беру туралы" Мамлют аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 8 ақпандағы N 30/6 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы N 5/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қыркүйекте N 1827 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының 2014 жылғы 27 наурыздағы N 27/6 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының 2014.03.27 N 27/6 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурызындағы «Нормативтік-құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген «Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекті төлеу және тағайындау» мемлекеттік қызмет Стандартының 11-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Жеке санаттарға жататын мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек беру туралы» Мамлют аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 8 ақпандағы № 30/6 шешіміне (2011 жылғы 28 ақпандағы № 13-10-131 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылдың 11 наурызындағы № 11 «Солтүстік жұлдызы» және «Знамя труда» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Келесі мазмұндағы 2-1, 2-2 тармақтарымен толықтырылсын:
«2-1. Қосымшаға сәйкес «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау үшін қажетті құжаттардың тізбесін анықтау»;
«2-2. Әлеуметтік көмек көрсетуге қаржылық шығындар жергілікті бюджеттен 451 007 000 «жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсету» бағдарламасы есебінен бөлінсін».
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                        А.Қошанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                     Р.Нұрмұқанова
КЕЛІСІЛГЕН
«Солтүстік Қазақстан Облысының
Мамлют ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы             В.Артимович
6 тамыз 2012 ж
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 6 тамыздағы
№ 5/5 шешіміне қосымша
Мамлют ауданындағы жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек тағайындау үшін қажетті құжаттардың тізбесі

1. Документы, необходимые для назначения социальной помощи:
заявление лица, обратившегося за социальной помощью (далее -заявитель);
копия документа, удостоверяющего личность заявителя;
копия удостоверения инвалида, участника Великой Отечественной войны или лица, приравненного к ним, многодетной матери награжденной подвеской «Алтын алқа», «Кұміс алқа», награжденной орденами «Материнская слава» I, II степени, получившей звания «Мать-героиня»;
копия документа лица реабилитированного в соответствии с Законом Республики Казахстан от 14 апреля 1993 года «О реабилитации жертв массовых политических репрессий»;
копия лицевого счета заявителя;
копия документа, подтверждающего регистрацию места жительства заявителя;
при оказании социальной помощи на зубопротезирование счет–фактура от медицинской организации о стоимости оказания услуг;
санаторно-курортная карта о необходимости в санаторно-курортном лечении;
справка из государственного центра по выплате пенсии о подтверждении статуса получателя специального государственного пособия;
2. В день приема полного пакета документов оригиналы после сверки возвращаются заявителю, а копии документов заверяются и формируются в дело.

1. Әлеуметтік көмекті тағайындау үшін қажетті құжаттар:
әлеуметтік көмекке өтініш беруші тұлғаның өтініші (бұдан әрі өтініш беруші);
өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
Ұлы Отан соғысына қатысушы, мүгедегі немесе оларға теңестірілген тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған және «Ардақты ана» атағын алдында алғандарға, сондай-ақ І және ІІ дәрежелі «Ана даңқы» ордендерімен марапатталған көпбалалы аналарға куәлігінің көшірмесі;
«Бұқаралық саяси қуғын-сүргін құрбандарын ақтау туралы» 1993 жылғы 14 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ақталған тұлғаның құжатының көшірмесі;
өтініш берушінің дербес шотының көшірмесі;
өтініш берушінің тұрғылықты мекен жайын растайтын құжаттың көшірмесі;
тіс протездеуге әлеуметтік көмек көрсеткен жағдайда,медициналық ұйымның қызмет көрсету құны көрсетілген шот-фактурасы;
санаторлық-курорттық емделуге мұқтаждылығы туралы санаторлы-курорттық карта;
зейнетақы төлеу орталығынан арнайы мемлекеттік жәрдемақы алуын растайтын анықтама;
2. Құжаттардың толық пакетін қабылдау күнінде түпнұсқалар салыстырыла тексеруден кейін өтініш берушіге қайтарылып, құжаттардың көшірмелері куәландырылып, іске тігіледі.