Об утверждении перечня работодателей, создавших социальные рабочие места для трудоустройства лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, на 2012 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 24 января 2012 года N 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 февраля 2012 года N 13-12-145. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21 мая 2012 года N 139
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21.05.2012 N 139
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» (далее – Программа), подпунктом 2) пункта 29 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень работодателей, создавших социальные рабочие места для трудоустройства участников Программы, имевших профессиональное образование на момент включения в Программу, либо завершивших профессиональное обучение, для трудоустройства лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, на 2012 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Макенову Ж.Е., начальника государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» Косубаева Е.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2012 года.
Аким района                                К. Касенов
Утвержден
постановлением акимата
Тимирязевского района
от 24 января 2012 года № 17
Перечень работодателей, создавших социальные рабочие места для трудоустройства участников Программы, имевших профессиональное образование на момент включения в Программу, либо завершивших профессиональное обучение, для трудоустройства лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, на 2012 год
п/
п
Наимено
вание
работо
дателя
Профес
сия
(долж
ность),
по ко
торой
органи
зовано
социаль
ное ра
бочее
место
Ко
ли
чес
тво
ор
га
ни
зуе
мых
со
ци
аль
ных
ра
бо
чих
ме
ст
Размер
месяч
ной за
работ
ной
платы,
тенге
Про
дол
жи
те
ль
нос
ть
ра
бо
ты
в
ме
ся
цах
Условия
субсидиро
вания за
работной
платы го
сударством
в течение
до 12 месяцев
Компенса
ция части затрат рабо
тодателя
на оплату
труда
работников,
трудоустро
енных по
направлению
Центра
занятости
населения
(тенге)
1
Индиви
дуальный
предпри
ниматель
«Мужике
нов Т.К.» (по сог
ласова
нию)
Подсоб
ный рабочий
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов, последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца - 7 500
2
Индивиду
альный предпри
ниматель
«Жолдо
яков
Рустам
Сайлау
ович» (по со
гласова
нию)
Техник-
механик
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000,
последующие три месяца - 15 000,
последние три месяца - 7500
3
Фермер
ское
хозяй
ство в
форме
простого
товари
щества
«Омаров
Ж.З.» (по со
гласова
нию)
Тракто
рист
1
30 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов, последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев -15 000,
последующие три месяца - 9 000,
последние три месяца -
4 500
Сле
сарь-ре
монтник
1
30 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов

2012 жылы жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын тұлғаларды жұмыспен қамту үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырған жұмыс берушілердің тізімін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы N 17 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 ақпанда N 13-12-144 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы N 139 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012.05.21 N 139 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту бағдарламасын бекіту туралы» (ары қарай – Бағдарлама) қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы» қаулының 29-тармағы 2) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012-ге дейін жылы жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын тұлғаларды жұмыспен қамту үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырған жұмыс берушілердің тізімін бекіту туралы жұмыс берушілердің қоса берілген тізімі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Е. Мәкеноваға, «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы Е.Қ. Қосубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012-ге дейін жылдың 1 ақпанында пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Қ. Қасенов
2012-ге дейін жылғы 24 қаңтардағы № 17
Тимирязев ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
2012-ге дейін жылы жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын тұлғаларды жұмыспен қамту үшін бағдарламаға енгiзу сәтiнде кәсiптiк бiлiмi болған немесе кәсiптiк оқуды аяқтаған Бағдарламаға қатысушыларды жұмысқа орналастыру үшiн әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырған жұмыс берушілердің тізімі
р/
н
Жұмыс
берушінің
атауы
Әлеумет
тік жұ
мыс ор
нын ұй
ымдасты
ру бо
йынша
маман
дық
(қыз
меті)
Ұйым
дас
ты
рыл
ған
әлеу
мет
тік
жұ
мыс
орын
дары
ның
саны
Айлық
еңбек
ақы
мөл
шері,
теңге
Ай
лар
да
жұ
мыс
іс
теу
дің
ұза
қты
ғы
Он екi
ай бойы
мемле
кетпен
енбек
ақыны субсиди
ялау
шарты
Халықты
жұмыспен
қамту ор
талығының
жолдамасы
бойынша
жұмысқа
орналасты
рылған жұ
мысшылар
дың еңбек
ақысына
жұмыс бе
рушінің
шығын бө
лігінің
өтемақы
сы, теңге
1
«Т.К.Мүжіке
нов» жеке
кәсіпкер
(келісім бойынша)
Көмекшi
жұмысшы
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы алты айда – жалақы
ның елу пайызы
нан
асырмай,
кейiнгi үш айда – жала
қының отыз пайызы
нан
асырмай, соңғы үш айда – жалақы
ның он бес
пайызы
нан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7 500
2
Рустам Сайлауұлы Жолдояқов жеке кәсіпкер (келісім бойынша)
Техник-
механик
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы алты айда – жалақы
ның елу пайызы
нан асырмай,
кейiнгi үш айда – жала
қының отыз па
йызынан асырмай,соңғы үш айда – жалақы
ның он бес па
йызынан асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7 500
3
«Ж.З. Омаров» Жай серіктестік түріндегі фермерлік шаруашылық (келісім бойынша)
Трактор
шы
1
30 000
12-
ге
де
йін
алғашқы алты айда – жалақы
ның елу пайызы
нан асырмай,
кейiнгi үш айда – жалақы
ның отыз пайызы
нан асырмай, соңғы үш айда – жалақы
ның он бес па
йызынан асырмай

в первые шесть месяцев -15 000, последующие три месяца - 9 000, последние три месяца – 4 500
4
Крестьян
ское хо
зяйство
«Жадыра»
(по
согласо
ванию)
Сле
сарь-ре
монтник
2
52 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 26 000, последующие три месяца - 15 600, последние три месяца - 7 800
Механи
затор
1
52 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 26 000, последующие три месяца - 15 600, последние три месяца - 7 800
5
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Акпамба
ев А.Т.»
(по со
гласов
анию)
Подсоб
ный
рабочий
1
40 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 20 000, последующие три месяца – до 12 000, последние три месяца – 6 000
6
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «Ми
чурин
ский»
(по со
гласова
нию)
Рабочий
по стир
ке и
ремонту
спецо
дежды
1
40 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 20 000, последующие три месяца - до 12 000, последние три месяца – 6 000
Подсоб
ный рабочий
1
40 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов, последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 20 000, последующие три месяца - до 12 000 последние три месяца – 6 000
Повар
2
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов, последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца - 7 500
Пекарь
2
40 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов, последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 20 000, последующие три месяца - до 12 000 последние три месяца – 6 000
7
Фермер
ское хо
зяйство
«Куаныш и К» (по
согласо
ванию)
Повар
1
25 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов, последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - до 12 500, последующие три месяца - 7500, последние три месяца – 3 750
8
Крестьян
ское хо
зяйство
«Балсеи
тов
С.Б.»
(по со
гласова
нию)
Охран
ник
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца – 7500
Забой
щик
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца – 7500
9
Товари
щество с
ограни
ченной
ответ
ственнос
тью «УАК
и К» (по согласо
ванию)
Механи
затор
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов, последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца – 7500
Рабочий
по ухо
ду за
живот
ными
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов, последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца – 7500
10
Крестьян
ское хо
зяйство
«Кравчен
ко И.В.»
(по со
гласов
анию)
Подсоб
ный
рабочий
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца – 7500
11
Простое
товари
щество «Кашин
А.В. и
К» (по
согласо
ванию)
Охран
ник
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца - 7500
12
Простое
товари
щество
«Омир»
(по со
гласова
нию)
Рабочий
по ухо
ду за
животны
ми
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца – 7500
13
Крестьян
ское хо
зяйство
«Азамат»
(по со
гласова
нию)
Рабочий
по ухо
ду за животны
ми
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца – 7500
14
Крестьян
ское хо
зяйство
«Бегенов
К.У.»
(по со
гласова
нию)
Сле
сарь-ре
монтник
1
50 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев - 25 000, последующие три месяца - 15 000, последние три месяца – 7500
15
Крестьян
ское хо
зяйство
«Куаны
шев
Базар
Дентае
вич» (по согласо
ванию)
Рабочий
по ухо
ду за
животны
ми
3

алғашқы алты айда - 15 000, кейiнгi үш айда - 9 000, соңғы үш айда - 4 500
Темір
ұстасы-
жөндеу
ші
1
30 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 15 000,
кейiнгi үш айда - 9 000,
соңғы үш айда - 4 500
4
«Жадыра» шаруа қожалығы (келісім бойынша)
Темір
ұстасы-
жөндеу
ші
2
52 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 26 000,
кейiнгi үш айда – 15 600,
соңғы үш айда – 7 800
Механи
затор
1
52 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 26 000,
кейiнгi үш айда – 15 600,
соңғы үш айда – 7 800
5
«А.Т.Ақпамбаев» жеке кәсіпкер (келісім бойынша)
Көмекшi жұмысшы
1
40 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 20 000, кейiнгi үш айда –  12-ге дейін600, соңғы үш айда – 6 000
6
«Мичурин
ский» жауап
кершілігі шектеулі серіктестік
(келісім бойынша)
Арнайы
киімдер
ді жөн
деу жә
не жуу
бойынша
жұмысшы
1
40 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 20 000,
кейiнгi үш айда –  12-ге дейін600,
соңғы үш айда – 6 000
Көмекшi жұмысшы
1
40 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 20 000,
кейiнгi үш айда –  12-ге дейін600,
соңғы үш айда – 6 000
Аспазшы
2
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000,
кейiнгi үш айда - 15 000,
соңғы үш айда - 7500
Нан пі
сіруші
2
40 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 20 000,
кейiнгi үш айда –  12-ге дейін600,
соңғы үш айда – 6 000
7
«Куаныш және К» фермерлік шаруашылық (келісім бойынша)
Аспазшы
1
25 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 12-ге дейін 500,
кейiнгi үш айда – 7 500,
соңғы үш айда – 3 750
8
«С.Б.Балсеи
тов» шаруа қожалығы (келісім бойынша)
Күзетші
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000,
кейiнгi үш айда - 15 000,
соңғы үш айда - 7500
Қасапшы
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000,
кейiнгi үш айда - 15 000,
соңғы үш айда - 7500
9
«УАК и К»
жауапкерші
лігі шектеулі серіктестік (келісім бойынша)
Механизатор
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7500
Жануар
ларды
баптау
бойынша
жұмысшы
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7500
10
«И.В.Кравченко» шаруа қожалығы (келісім бойынша)
Көмекшi жұмысшы
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7500
11
«А.В. Кашин және К» (келісім бойынша)
Күзетші
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7500
12
«Өмір» жай серіктестік (келісім бойынша)
Жануар
ларды баптау бойынша жұмысшы
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7500
13
«Азамат» шаруа қожалығы (келісім бойынша)
Жануар
ларды баптау бойынша жұмысшы
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7500
14
«Қ.У.Беге
нов» шаруа қожалығы (келісім бойынша)
Темір ұстасы-
жөндеу
ші
1
50 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда - 25 000, кейiнгi үш айда - 15 000, соңғы үш айда - 7500
15
«Базар Дентайұлы Қуанышев» шаруа қожалығы (келісім бойынша)
Жануар
ларды баптау бойынша жұмысшы
1

49 000
до 12
в первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов, последую
щие три месяца - не более тридцати процентов,последние три месяца - не более пятнадцати процентов
в первые шесть месяцев -24 500, последующие три месяца – 14 700, последние три месяца – 7 350

49 000
12-
ге
де
йін
алғашқы
алты
айда –
жалақы
ның елу
пайызы
нан асыр
май,ке
йiнгi үш
айда –
жалақы
ның отыз
пайызы
нан асыр
май,
соңғы үш
айда –
жалақы
ның он
бес па
йызынан
асырмай
алғашқы алты айда – 24 500, кейiнгi үш айда – 14 700, соңғы үш айда – 7 350