О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 21 декабря 2011 года N 44/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 мая 2012 года N 13-14-152. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2013 года N 13/11
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26.02.2013 N 13/11
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 44/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-144 от 16 января 2012 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 27 января 2012 года № 5 и районной газете «Новатор» от 27 января 2012 года № 5), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012–2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2201388,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 215871,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18861,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 67851,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1898805,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2230891,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6790,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7281,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 491,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8000,0 тысяч тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 8000,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – –44293,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 44293,8 тысяч тенге;
поступление займов – 7281,8 тысяч тенге;
погашение займов – 491,0 тысяч тенге.»;
в пункте 9 подпункт 9) изложить в новой редакции:
«9) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 131720,0 тысяч тенге, в том числе:
текущие целевые трансферты – всего 50545,0 тысяч тенге, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 6800,0 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 810 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 44/1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 мамырда N 13-14-152 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы N 13/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 13/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/1 шешіміне (2012 жылғы 16 қаңтардағы 13-14-144 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 5 «Парыз» аудандық газетінде және 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 5 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған» келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа басылымда баяндалсын:
«1. 123-қосымшаларға сәйкес 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде:
1) кірістер – 2201388,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдерге – 215871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерге – 18861,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдерге – 67851,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1898805,0 мың теңге;
2) шығындар – 2230891,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 6790,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 7281,8 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 491,0 мың теңге;»;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8000,0 мың теңге, оның ішінде;
қаржылық активтерді сатып алу – 8000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – –44293,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 44293,8 мың теңге;
займдардың түсімі – 7281,8 мың теңге;
займдарды өтеу – 491,0 мың теңге;»;
9-тармақтағы 9) тармақша жаңа басылымда баяндалсын:
«9) Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясында іс шараларды іске асыру үшін - 131720,0 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы мақсатты трансферттер – барлығы 50545,0 мың теңге, оның ішінде:
еңбекақыны бөлшектеп қайтарымсыз қаржыландыру – 6800,0 мың теңге;
көшіп–қонуға қайтарымсыз қаржы ұсыну үшін – 810 мың теңге;

обеспечение деятельности центров занятости населения – 9710,0 тысяч тенге;
молодежная практика – 4088,0 тысяч тенге;
ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 – 29137,0 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 81175,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и (или) приобретение жилья – 55175,0 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов – 14000,0 тысяч тенге;
развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 12000,0 тысяч тенге;»;
приложения 159 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель III сессии                    Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Д. Жаркинбаев                              Н.Г Дятлов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного и
планирования района Шал акына»             Е. Андреева
Приложение 1
к решению III сессии маслихата района Шал акына
от 16 апреля 2012 года № 3/3
Приложение 1
к решению XLIV сессии маслихата района Шал акына
от 21 декабря 2011 года № 44/1
Бюджет района Шал акына на 2012 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма тыс. тенге
1
2
3
5
8
Доходы:

халықты жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету үшін – 9710,0 мың теңге;
жастар тәжірибесі – 4088,0 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту аясында нысандарды жөндеу – 29137,0 мың теңге;
дамуға мақсатты трансферттер үшін – 81175,0 мың теңге, оның ішінде:
құрылысқа және (немесе) үй сатып алуға – 55175,0 мың теңге;
еңбек ресурстарының мобилділігін арттыру аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту үшін – 14000,0 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 12000,0 мың теңге;»;
осы шешімге 123-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндау көрсетілген шешімге 159-қосымшалар (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
III сессиясының төрағасы                   хатшысы
Д.Т. Жарқынбаев                            Н.Г. Дятлов
КЕЛІСІЛДІ:
«Шал ақын ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е. Андреева
Шал ақын ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі
III сессиясының 3/3 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы
XLIV сессиясының 44/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Iшкi
сыны
бы
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
5
8
I. Кірістер