О внесении изменений и дополнений в решение ХХХVI сессии областного маслихата IV созыва от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 28 марта 2012 года № 19-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 апреля 2012 года № 2611. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 350 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012–2014 годы", областной маслихат на II сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2600, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "120 860 799" заменить цифрами "131 124 482";
цифры "52 873 111" заменить цифрами "59 009 188";
цифры "67 868 457" заменить цифрами "71 996 063";
цифры "119 140 261" заменить цифрами "129 900 115";
цифры "1 632 520" заменить цифрами "1 770 971";
цифры "2 009 020" заменить цифрами "2 147 471";
цифры "1 782 464" заменить цифрами "1 276 854";
цифры "1 787 464" заменить цифрами "1 281 854";
цифры "-1 694 446" заменить цифрами "-1 823 458";
цифры "1 694 446" заменить цифрами "1 823 458";
в пункте 2:
абзац "по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам, городу Атырау – 50%;
собственно-областному бюджету – 100%."
изложить в следующей редакции:
"Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому и Жылыойскому районам – 50%;
городу Атырау – 60%;
собственно-областному бюджету – 100%."
в пункте 8:

IV шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 28 наурыздағы № 19-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 сәуірде № 2611 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 350 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат II сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 рет санымен тіркелген 2012 жылғы 12 қаңтарда "Атырау" газетінде № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"120 860 799" деген сандар "131 124 482" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 873 111" деген сандар "59 009 188" деген сандармен ауыстырылсын;
"67 868 457" деген сандар "71 996 063" деген сандармен ауыстырылсын;
"119 140 261" деген сандар "129 900 115" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 632 520" деген сандар "1 770 971" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 009 020" деген сандар "2 147 471" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 782 464" деген сандар "1 276 854" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 787 464" деген сандар "1 281 854" деген сандармен ауыстырылсын;
"-1 694 446" деген сандар "-1 823 458" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 694 446" деген сандар "1 823 458" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;
меншікті облыстық бюджетке - 100%."
деген абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет және Жылыой аудандарына – 50%;
Атырау қаласына – 60%;
меншікті облыстық бюджетке - 100%."
8-тармақта:

цифры "151 344" заменить цифрами "127 306";
цифры "439 652" заменить цифрами "441 641";
цифры "1 246 477" заменить цифрами "1 226 412";
цифры "18 671" заменить цифрами "46 091";
цифры "1 501 807" заменить цифрами "1 607 939";
цифры "610 841" заменить цифрами "444 620";
дополнить строками следующего содержания:
"210 389 тысяч тенге - на решение вопросов обустройства моногородов;
75 000 тысяч тенге – на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования;
62 786 тысяч тенге - на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;"
в пункте 9:
цифры "30 795" заменить цифрами "44 496";
цифры "64 114" заменить цифрами "83 220";
цифры "283 400" заменить цифрами "390 300";
абзац "целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:" дополнить строками следующего содержания:
"376 138 тысяч тенге - на капитальный ремонт социальных объектов в рамках "Программы занятости 2020";
абзац "целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:" дополнить строками следующего содержания:
"29 900 тысяч тенге - в рамках содействия развитию предпринимательства на селе на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры;"
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" предусмотрены:
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в сумме 37 311 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие инженерной инфраструктуры в сумме 1 000 000 тысяч тенге."
в пункте 12:
цифры "28 600" заменить цифрами "31 018";
цифры "145 620" заменить цифрами "177 171";
в пункте 13:
цифры "4 595 177" заменить цифрами "3 785 530";
в пункте 14:
цифры "4 104 000" заменить цифрами "7 326 598";
цифры "529 000" заменить цифрами "3 101 598";
цифры "3 575 000" заменить цифрами "4 225 000";
в пункте 16:
цифры "1 266 335" заменить цифрами "942 759";
дополнить строками следующего содержания:
"6 560 тысяч тенге – на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
3 100 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;

"151 344" деген сандар "127 306" деген сандармен ауыстырылсын;
"439 652" деген сандар "441 641" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 246 477" деген сандар "1 226 412" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 671" деген сандар "46 091" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 501 807" деген сандар "1 607 939" деген сандармен ауыстырылсын;
"610 841" деген сандар "444 620" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"шағын қалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге - 210 389 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтауға – 75 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру және жүргізу үшін – 62 786 мың теңге;"
9-тармақта:
"30 795" деген сандар "44 496" деген сандармен ауыстырылсын;
"64 114" деген сандар "83 220" деген сандармен ауыстырылсын;
"283 400" деген сандар "390 300" деген сандармен ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер;" деген абзац келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік объектілерді күрделі жөндеуге - 376 138 мың теңге;
"республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері;" деген абзац келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 29 900 мың теңге;"
10-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен:
ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге 37 311 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер;
инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 1 000 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамуға ықпал ету шараларын іске асыруға көзделгені ескерілсін."
12-тармақта:
"28 600" деген сандар "31 018" деген сандармен ауыстырылсын;
"145 620" деген сандар "177 171" деген сандармен ауыстырылсын;
13-тармақта:
"4 595 177" деген сандар "3 785 530" деген сандармен ауыстырылсын;
14-тармақта:
"4 104 000" деген сандар "7 326 598" деген сандармен ауыстырылсын;
"529 000" деген сандар "3 101 598" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 575 000" деген сандар "4 225 000" деген сандармен ауыстырылсын;
16-тармақта:
"1 266 335" деген сандар "942 759" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 6 560 мың теңге;
елді мекендерде көшелерді жарықтандыру үшін – 3 100 мың теңге;

35187
261
Управление образования области
324605
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
322099
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2506
271
Управление строительства области
7951915
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3101598
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4225000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
595417
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
29900
2
Коммунальное хозяйство
12367548
271
Управление строительства области
1072616
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
1072616
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11294932
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
38413
004
Газификация населенных пунктов
3454014
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3068640
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
4410907
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
185468
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
137490
3
Благоустройство населенных пунктов
600
271
Управление строительства области
600
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
600
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

35187
261
Облыстың білім басқармасы
324605
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
322099
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2506
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7951915
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3101598
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4225000
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
072
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
595417
074
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
29900
2
Коммуналдық шаруашылық
12367548
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1072616
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
1072616
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11294932
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38413
004
Елдi мекендердi газдандыру
3454014
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3068640
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4410907
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
185468
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
137490
3
Елді-мекендерді абаттандыру
600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
600
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
600
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк