О внесении изменений в решение городского Маслихата от 13 декабря 2011 года № 316 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 18 июля 2012 года № 50. Зарегистрировано департаментом Юстиции Атырауской области 20 августа 2012 года № 4-1-169. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 13 декабря 2011 года № 316 "О бюджете города на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-152, опубликовано 19 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "70 356 367" заменить цифрами "66 214 091";
цифры "71 701 816" заменить цифрами "67 559 540".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налогов и бюджета (С. Ерубаев).

Қалалық Мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 316 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі № 50 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 тамызда № 4-1-169 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 316 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-152 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"70 356 367" цифрасы "66 214 091" цифрасымен ауыстырылсын;
"71 701 816" цифрасы "67 559 540" цифрасымен ауыстырылсын.
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына жүктелсiн (С. Ерубаев).

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель V сессии,
секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение к решению сессии
Атырауского городского Маслихата
"О внесении изменений в решение
Атырауского городского Маслихата
"О бюджете города на 2012-2014 годы"
от 18 июля 2012 года № 50
Приложение к решению сессии
Атырауского городского Маслихата
"О бюджете города на 2012-2014 годы"

4. Осы шешiм Атырау облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
V сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
"2012-2014 жылдарға арналған
қала бюджеті туралы"
Атырау қалалық Мәслихаттың
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
2012 жылғы 18 шілдедегі № 50
шешіміне қосымша
"2012-2014 жылдарға арналған
қала бюджеті туралы"
Атырау қалалық Мәслихаттың

39 288
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
152 294
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 175
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
44 294
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 339
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 248
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 765
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22 356
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 020
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 020
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 559
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 316
021
Капитальные расходы государственных органов
3 145
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 004 906
1
Жилищное хозяйство
14 429 731
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114 559
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
24 500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
70 950
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
19 109
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 315 172
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
6 470 552
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 976 440
019
Строительство жилья
1 080 000
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие(или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
767 380
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
20 800
2
Коммунальное хозяйство
2 368 707
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
738 305
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
694 305

39 288
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
152 294
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 175
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
44 294
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 339
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 248
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
51 765
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 356
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 020
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 020
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 559
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 316
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 145
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 004 906
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 429 731
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114 559
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығару
24 500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
70 950
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
19 109
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 315 172
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
6 470 552
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
5 976 440
019
Тұрғын үй салу
1 080 000
072
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
767 380
074
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
20 800
2
Коммуналдық шаруашылық
2 368 707
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
738 305
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
694 305