О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 2011года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 30 января 2012 года № 1-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 01 марта 2012 года N 4-2-168
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на I сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-165, опубликовано в газете "Кен Жылой" № 6 от 9 февраля 2012 года) следующие  изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "12 489 992" заменить цифрами  "12 631 816";
цифры "902 813" заменить цифрами "907 263";
цифры "12 489 992" заменить цифрами  "12 656 271";
в строке дефицит (профицит) бюджета цифру "-0" заменить цифрами  "- 24 455";
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "24 455";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "24 455"
2) в пункте 4:
цифры "35 968" заменить цифрами "31 418";
3) в пункте 7:
цифры "350 850" заменить цифрами "359 850";
Дополнить строками следующего содержания:
Учесть, что за счет средств районного бюджета предусмотрены средства в сумме 8 472 тысячи тенге - для оплаты задолженностей обучающимся студентам в высших и средних учебных заведениях на период 2011-2012 годы;
в сумме 1 795 тысяч тенге - для оплаты единовременной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, лицам приравненным к инвалидам и участникам Великой Отечественной войны;
в сумме 14 000 тысяч тенге - для обеспечения жильем детей-сирот, полусирот.
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласноприложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель I сессии
районного маслихата:                       Жакашев У.
Секретарь районного маслихата:             Кенганов М.
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 30 января 2012 года № 1-5
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 12 декабря 2011 года
№ 31-3 "О районном бюджете

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 1-5 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2012 жылғы 01 наурызда № 4-2-168 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаттың I сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 4-2-165 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"12 489 992" деген сандар "12 631 816" деген сандармен ауыстырылсын;
"902 813" деген сандар "907 263" деген сандармен ауыстырылсын; "12 489 992" деген сандар "12 656 271" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "-0" деген сан "- 24 455" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" деген сан "24 455" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан " 24 455" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
"35 968" деген сандар "31 418 " деген сандармен ауыстырылсын;
3) 7-тармақта:
"350 850" деген сандар "359 850 " деген сандармен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Аудандық бюджет есебінен 2011-2012 оқу жылына жоғарғы және орта оқу орындарында оқып жатырған студенттердің оқу ақысының берешегін төлеуге- 8 472 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына, Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына теңестірілген адамдарға бір жолғы жәрдемақы төлеуге - 1 795 мың теңге;
Жетім, жартылай жетім балаларды тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 14 000 мың теңге қаражат қаралғаны ескерілсін.
2. Көрсетілген шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
I сессиясының төрағасы:                    Ү. Жақашев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 М. Кенғанов
Аудандық маслихаттың
2012 жылғы 30 қаңтардағы
№ 1-5 шешіміне 1 қосымша

105 774
022
Капитальные расходы государственного органа
400
452
Отдел финансов района
19521
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района
15300
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
711
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
2530
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
800
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
180
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района
14256
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства
13796
003
Капитальные расходы государственного органа
460
02
Оборона
3373
122
Аппарат акима района
3373
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3373
04
Образование
2583048
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
414807
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
411807
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
3000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
2084489
004
Общеобразовательное обучение
1932570
005
Дополнительное образование для детей и юношества
121501
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
28418
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
69818
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
32174
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
23588
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

105774
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
400
452
Ауданның қаржы бөлiмi
19521
001
Ауданның бюджетін орындау және ауданның коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15300
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
711
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
2530
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
800
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
180
476
Ауданның экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсіпкерлік бөлiмi
14256
001
Аудан басқармасының экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттің атқарылуы, коммуналдық меншікті басқару, кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту жүйесін қалыптастыру және дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13796
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
460
02
Қорғаныс
3373
122
Аудан әкiмiнiң аппараты
3373
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
3373
04
Бiлiм беру
2583048
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
414807
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
411807
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3000
471
Ауданның бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
2084489
004
Жалпы бiлiм беру
1932570
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
121501
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
28418
471
Ауданның бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
69818
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32174
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
23588
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету