О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 314 "О районном бюджете на 2012-2014 годы Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области № 11 от 10 февраля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 05 марта 2012 года № 4-3-168. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 314 "О районном бюджете на 2012-2014 годы Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-3-167 от 10 января 2012 года, опубликовано 2 февраля 2012 года в районной газете "Жайык шугыласы" за № 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 084 875" заменить цифрами "4 153 185";
цифры "39 415" заменить цифрами "51 092";
цифры "2 716 861" заменить цифрами "2 773 494";
в подпункте 2):
цифры "4 084 875" заменить цифрами "4 155 129";
в подпункте 4):
цифры "- 29 124" заменить цифрами "- 31 068";
подпункт 5) изложить в следующей редакций:
"5) финансирование дефицита бюджета – 31 068 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 29 124 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 944 тысяча тенге.".
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "2 019 038" заменить цифрами "2 075 671";
в абзаце третьем цифры "35 466" заменить цифрами "26 080";
абзац шестнадцатый изложить в следующий редакции:
"42 254 тысячи тенге – на целевые текущие трансферты учреждениям образования";
в абзаце девятнадцатом цифры "1 804 406" земенить цифрами "1 841 756";
дополнить абзацами двадцатым, двадцать первым следующего содержания:
"1 575 тысяч тенге – на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан";
"22 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категорий граждан".
4) приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Махамбет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 314 "Махамбет ауданының 2012-2014 жылдарғы арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 наурызда № 4-3-168 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 314 "Махамбет ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 10 қаңтарда № 4-3-167 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар  енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"4 084 875" деген сандар "4 153 185" деген сандармен ауыстырылсын;
"39 415" саны "51 092" санымен ауыстырылсын;
"2 716 861" деген сандар "2 773 494" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 084 875" деген сандар "4 155 129" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-29 124" деген сандар "-31 068" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 31 068 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 124 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы – 1 944 мың теңге.".
2) 3-тармақта:
бірінші абзацтағы "2 019 038" деген сандар "2 075 671"  деген  сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "35 466" деген сандар "26 080" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"білім беру мекемелеріне ағымдағы нысаналы трансферттерге – 42 254 мың теңге;";
он тоғызыншы абзацтағы "1 804 406" деген сандар "1 841 756" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жиырмасыншы, жиырма бірінші абзацтармен толықтырлысын:
"азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 1 575 мың теңге;";
"азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 22 000 мың теңге.".
3) көрсетілген шешімге 1 және 4–қосымшалар осы шешімнің 1 және2–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
43 480
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
43 480
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
120 816
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119 916
022
Капитальные расходы государственного органа
900
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17 885
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16 021
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
308
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
784
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
650
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
018
Капитальные расходы государственного органа
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 056
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
9 056
004
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
1 673
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 673
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 673
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1 648 240
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
346 764
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
343 792
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из  республиканского бюджета

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
43 480
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
43 480
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
120 816
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
119 916
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17 885
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 021
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
308
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
784
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
650
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
122
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 056
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 056
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
1 673
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 673
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 673
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
04
Білім беру
1648240
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
346 764
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
343 792
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

2 972
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 301 476
003
Общеобразовательное обучение
1 206 765
006
Дополнительное образование для детей
30 618
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 108
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 839
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 151
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 378
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города обюластного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 782
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
166 922
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21 225
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 225
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145 697
002
Программа занятости
44 102
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
3 184
006
Жилищная помощь

2 972
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 301 476
003
Жалпы білім беру
1 206 765
006
Балаларға қосымша білім беру
30 618
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 000
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
23 108
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 839
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17 235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 378
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 782
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
166 922
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21 225
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21 225
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145 697
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
44 102
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 184
006
Тұрғын үй көмегі

2 519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 523
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 306
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8 663
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 943 580
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 650
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
22 000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Строительство жилья
020
Приобретение жилья
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 007
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1 007
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 157
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
31 666
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10 491
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 844 301
005
Развитие коммунального хозяйства

2 519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
19 523
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 082
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4 999
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 306
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 663
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
1 943 580
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 650
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдық (селолық), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
14 650
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 000
004
Азаматтердың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
22 000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
020
Тұрғын үй сатып алу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 007
014
Елді мекендерде сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1 007
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 157
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
31 666
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10 491
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 844 301
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту

468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 706
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 706
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
004
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1 112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 112
13
Прочие
15 183
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 934
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 934
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 109
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 109
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
007
Расходы на новые инициативы
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 140
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 140
013
Капитальные расходы государственного органа
15
Трансферты
5 173
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5 173
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5 173
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс
тенге
Администратор
Программа
III. Чистое бюджетное кредитование
29 124
Бюджетные кредиты
29 124
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29 124
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылыс бөлімі
6 706
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 706
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
1 112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 112
13
Басқалар
15 183
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 934
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
5 934
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 109
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 109
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
007
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 140
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 140
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15
Трансферттер
5 173
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5 173
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
5 173
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
IІІ. Таза бюджеттік кредит беру
29 124
Бюджеттік кредиттер
29 124
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29 124
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі