О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 января 2012 года № 8-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 февраля 2012 года № 4-4-195. Утратило силу - постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 7 февраля 2013 года
Сноска. Утратило силу - постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 07.02.2013.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 26 января 2012 года № 17 "О внесении изменений и дополнения в постановление районного акимата от 14 декабря 2011 года № 210 "О районном бюджете на 2012-2014 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на  2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-193, опубликованное 9 февраля 2012 года № 6 в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "2 504 309" заменить цифрами "2 619 258";
цифры "809 428" заменить цифрами "818 528";
цифры "1 684 296" заменить цифрами "1 790 145";
цифры "2 504 309" заменить цифрами "2 619 662";
цифры "-21 843" заменить цифрами "-22 247";
цифры "21 843" заменить цифрами "22 247".
2) в пункте 4:
цифры "30 132" заменить цифрами "22 070";
3) в пункте 8:
цифры "107 676" заменить цифрами "101 676";
дополнить строкой следующего содержания:
17 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
395 тысяч тенге – на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан.
4) в пункте 9:
цифры "154 724" заменить цифрами "186 110";
дополнить строкой следующего содержания:
71 130 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы.
2. Приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель І сессии
районного маслихата:                       С. Кабделов
Секретарь районного маслихата:             Ж.Кадимов
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихат

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 8-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 ақпанда № 4-4-195 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 101-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013.02.07 № 101-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, аудан әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 17 ""Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 210 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV санды "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-193 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 504 309" деген сандар "2 619 258" деген сандармен ауыстырылсын;
"809 428" деген сандар "818 528" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 684 296" деген сандар "1 790 145" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 504 309" деген сандар "2 619 662" деген сандармен ауыстырылсын;
"-21 843" деген сандар "-22 247" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 843" деген сандар "22 247" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
"30 132" деген сандар "22 070" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 8-тармақта:
"107 676" деген сандар "101 676" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 17 000 мың теңге;
азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек беруге – 395 мың теңге.
4) 9-тармақта:
"154 724" деген сандар "186 110" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 71 130 мың теңге.
2. Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
І сессиясының төрағасы:                    С. Қабделов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
"Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 300-ІV "2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджет туралы"
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
аудандық мәслихаттың 2012 жылғы

44625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10033
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
15537
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1555
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
126588
02
Социальная помощь
113389
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14917
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98472
002
Программа занятости
43517
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4200
005
Государственная адресная социальная помощь
4000
006
Жилищная помощь
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15046
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
900
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
18500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2400
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8409
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13199
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11899
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
592076
01
Жилищное хозяйство
17000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
17000
02
Коммунальное хозяйство
557349
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

44625
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10033
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15537
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1555
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
126588
02
Әлеуметтік көмек
113389
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14917
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98472
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
43517
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4200
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4000
006
Тұрғын үй көмегі
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына  әлеуметтік көмек
15046
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
900
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2400
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8409
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13199
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13199
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11899
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
592076
01
Тұрғын үй шаруашылығы
17000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
17000
02
Коммуналдық шаруашылық
557349
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты