О внесении изменений и дополнения в решение Кызылкогинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХIV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № ІІІ-3 от 10 апреля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 апреля 2012 года № 4-5-161. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктoм 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на ІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-156, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 26 января 2012 года № 4 (562)) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "3 020 586" заменить цифрами "3 026 267";
цифры "2 348 091" заменить цифрами "2 341 143".
дополнить строкой следующего содержания:
"свободные остатки бюджетных средств – 344 тысяч тенге."
2) в пункте 5:
цифры "4 442" заменить цифрами "4 775";
цифры "16 989" заменить цифрами "24 270";
цифры "15 448" заменить цифрами "7 347";

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХІV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № ІІІ-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 сәуірде № 4-5-161 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына  сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХIV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-156 тіркелген, 2012 жылы 26 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 4 (562) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"3 020 586" деген сандар "3 026 267" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 348 091" деген сандар "2 341 143" деген сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының бос қалдықтары – 344 мың теңге."
2) 5-тармақта:
"4 442" деген сандар "4 775" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 989" деген сандар "24 270" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 448" деген сандар "7 347" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "6 586" заменить цифрами "7 406";
2. Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ІІІ сессии
районного маслихата                        Т. Губайдуллин
Секретарь районного маслихата              Т. Бейскали
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 10 апреля 2012 года № ІІІ-3
"О внесении изменений и дополнений
в решение от 15 декабря 2011 года
№ ХХХIV-2 "О районном

"6 586" деген сандар "7 406" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 15-қосымшалар осы шешімнің қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың ІІІ
сессиясының төрағасы:                      Т. Губайдуллин
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 сәуірдегі
"2011 жылғы 15 желтоқсандағы