О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХIV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № ІV-1 от 15 июня 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июня 2012 года № 4-5-162. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на ІV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-156, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 26 января 2012 года № 4 (562)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "3 026 267" заменить цифрами "3 526 267";
цифры "2 341 143" заменить цифрами "2 841 143".
2) в пункте 7:
цифры "53 940" заменить цифрами "553 940".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ІV сессии
районного маслихата                        А. Аккайнанов
Секретарь районного маслихата              Т. Бейскали
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 15 июня 2012 года № ІV-1
"О внесении изменений и дополнений

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХIV-2 "2012-2014 жылдардағы арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 маусымдағы № ІV-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 маусымда № 4-5-162 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тамағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ІV сессиясында ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХIV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-156 тіркелген, 2012 жылы 26 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 4 (562) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"3 026 267" деген сандар "3 526 267" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 341 143" деген сандар "2 841 143" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 7-тармақта:
"53 940" деген сандар  "553 940" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
ІV сессиясының төрағасы                    А. Аққайнанов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 15 маусымдағы