О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХIV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № IX-1 от 7 декабря 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2012 года № 2653. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статеи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на ІХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХІV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-156, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 26 января 2012 года № 4 (562)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "2 973 739" заменить цифрами "2 903 072";
цифры "2 288 615" заменить цифрами "2 217 948".
2) в пункте 5:
цифры "4 775" заменить цифрами "4 977";
цифры "27 728" заменить цифрами "24 469";
цифры "8 194" заменить цифрами "8 188";
цифры "7 347" заменить цифрами "7 087";
цифры "2 000" заменить цифрами "833".
3) в пункте 6:
исключить строку следующего содержания:
"3) на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения "Тайсойган-Коныстану-Коскулак" – 45 467 тысяч тенге."
цифры "135 000" заменить цифрами "134 914";
цифры "16 526" заменить цифрами "14 945";
цифры "19 715" заменить цифрами "10 998";
цифры "13 420" заменить цифрами "7 058";
цифры "3 983" заменить цифрами "2 415".

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХІV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № IX-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда № 2653 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабынының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ІХ сессиясында ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХIV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-156 тіркелген, 2012 жылы 26 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 4 (562) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 973 739" деген сандар "2 903 072" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 288 615" деген сандар "2 217 948" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 5-тармақта:
"4 775" деген сандар "4 977" деген сандармен ауыстырылсын;
"27 728" деген сандар "24 469" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 194" деген сандар "8 188" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 347" деген сандар "7 087" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 000" деген сандар "833" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 6-тармақта:
келесі мазмұндағы жол алынып тасталсын:
"3) "Тайсойған-Қоныстану-Қосқұлақ" сумен жабдықтау және су бұру жүйесіне күрделі жөндеу жүргізуге – 45 467 мың теңге."
"135 000" деген сандар "134 914" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 526" деген сандар "14 945" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 715" деген сандар "10 998" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 420" деген сандар "7 058" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 983" деген сандар "2 415" деген сандармен ауыстырылсын.

833
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
21961
464
Отдел образования района
197990
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16856
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования район
17625
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного масштаба
1470
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7087
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
152952
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
194682
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5595
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5595
451
Отдел занятости и социальных программ района
169857
002
Программа занятости
81586
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6190
005
Государственная адресная социальная помощь
8419
006
Жилищная помощь
680
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20871
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1738
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
39070
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2036
023
Обеспечение деятельности центров занятости
9267
451
Отдел занятости и социальных программ района
19230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16986
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

833
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарының: мектептер, мектеп-интернаттар: (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін ұйымдардың ) мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
21961
464
Ауданның білім беру бөлімі
197990
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16856
005
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17625
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1470
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7087
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
152952
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
194682
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5595
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5595
451
Ауданның. жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
169857
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
81586
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6190
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8419
006
Тұрғын үй көмегі
680
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20871
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1738
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39070
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2036
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9267
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16986
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу