О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 335-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15 октября 2012 года № 49-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 октября 2012 года № 2631. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 87-V
Сноска. Утратил силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 87-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев предложение районного акимата о внесении изменений в районный бюджет на 2012-2014 годы, районный маслихат пятого созыва на VІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 335-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-6-124 от 12 января 2012 года, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Дендер" № 4) следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 089 458" заменить цифрами "2 863 549";
цифры "3 466 146" заменить цифрами "2 240 237";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 089 526" заменить цифрами "2 863 617".
2. Приложения № 1, № 7 изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 7 к настоящему решению.
3. Перенести кассовые расходы бюджетных программ у администраторов бюджетных программ, в том числе:
1) кассовые расходы в сумме - 35 500 тенге по специфике 139 программы 112001000 на специфику 139 программы 112003000 в сумме - 35 500 тенге;
2) кассовые расходы в сумме - 729 600 тенге по специфике 139 программы 122001000 на специфику 139 программы 122003000 в сумме – 729 600 тенге;
3) кассовые расходы в сумме – 771 030 тенге по специфике 139 программы 123001000 на специфику 139 программы 123022000 в сумме – 771 030 тенге;
4) кассовые расходы в сумме – 82 120 тенге по специфике 139 программы 451001000 на специфику 139 программы 451021000 в сумме – 82 120 тенге;
5) кассовые расходы в сумме – 146 500 тенге по специфике 139 программы 452001000 на специфику 139 программы 452018000 в сумме – 146 500 тенге;

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 335-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қазандағы № 49-V шешімі, Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қазанда № 2631 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 87-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 87-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетке өзгерістер енгізу туралы аудан әкімдігінің ұсынысын қарап, бесінші сайланған аудандық мәслихат VІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 335-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 12 қаңтарында № 4-6-124 санды реестріне енгізілген, "Дендер" газетінің 2012 жылғы 26 қаңтарындағы № 4 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 089 458" деген сандар "2 863 549" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 466 146" деген сандар "2 240 237" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 089 526" деген сандар "2 863 617" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Шешімнің № 1, № 7 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік бағдарламаларының кассалық шығындары, оның ішінде:
1) 112001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 35 500 теңге сомасы 112003000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 35 500 теңге сомасы көлемінде;
2) 122001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 729 600 теңге сомасы 122003000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 729 600 теңге сомасы көлемінде;
3) 123001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 771 030 теңге сомасы 123022000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 771 030 теңге сомасы көлемінде;
4) 451001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 82 120 теңге сомасы 451021000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 82 120 теңге сомасы көлемінде;
5) 452001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 146 500 теңге сомасы 452018000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 146 500 теңге сомасы көлемінде;

6) кассовые расходы в сумме - 285 000 тенге по специфике 139 программы 476001000 на специфику 139 программы 476003000 в сумме – 285 000 тенге;
7) кассовые расходы в сумме - 301 100 тенге по специфике 139 программы 458001000 на специфику 139 программы 458013000 в сумме – 301 100 тенге;
8) кассовые расходы в сумме - 37 800 тенге по специфике 139 программы 463001000 на специфику 139 программы 463007000 в сумме – 37 800 тенге;
9) кассовые расходы в сумме - 219 300 тенге по специфике 139 программы 472001000 на специфику 139 программы 472015000 в сумме – 219 300 тенге;
10) кассовые расходы в сумме - 48 600 тенге по специфике 139 программы 474001000 на специфику 139 программы 474003000 в сумме – 48 600 тенге;
11) кассовые расходы в сумме - 134 000 тенге по специфике 139 программы 478007000 на специфику 139 программы 478032000 в сумме – 134 000 тенге;
12) кассовые расходы в сумме – 2 080 575 тенге по специфике 139 программы 471004000 на специфику 139 программы 471067000 в сумме – 2 080 575 тенге.
4. Вычитать из программы "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", в том числе:
1) в связи с незавершением работ из выделенных средств на продолжение строительство водоочистного сооружения и внутри сельских водопроводных линий от объектов в селе Аккала – 74 984 000 тенге, в селе Ынтымак–66 305 000 тенге, в селе Курылыс – 70 771 000 тенге;
2) в связи с незавершением работ из выделенных средств на продолжение строительства водопроводных линий по поселку Индерборский – 20 306 000 тенге, по селу Елтай – 26 102 000 тенге;
3) в связи с незавершением работ из выделенных средств на продолжение строительства водопроводных линий по селу Есбол – 23 725 000 тенге, по селу Орлик – 16 618 000 тенге, по селу Коктогай – 15 466 000 тенге, по аулу Жарсуат – 13 470 000 тенге, по аулу Бухар – 18 587 000 тенге;
4) из средств выделенных на строительство водоочистного сооружения в селах Елтай, Орлик, Коктогай, Будене, Жарсуат и на реконструкцию І - ІІ подъема – 960 000 тенге.
5. В связи с незавершением работ вычитать из программы "Развитие коммунального хозяйства" строительство автономного котла в селе Орлик – 2 880 000 тенге.
6. Учесть, что по программе 472003015 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" на разработку проектно-сметной документации для строительства жилья в 2012-2013 году запланировано выделить – 3 600 000 тенге, из них в 2012 году выделено – 360 000 тенге, в 2013 году будет выделено – 3 240 000 тенге.

6) 476001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 285 000 теңге сомасы 476003000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 285 000 теңге сомасы көлемінде;
7) 458001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 301 100 теңге сомасы 458013000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 301 100 теңге сомасы көлемінде;
8) 463001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 37 800 теңге сомасы 463007000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 37 800 теңге сома көлемінде;
9) 472001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 219 300 теңге сомасы 472015000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 219 300 теңге сомасы көлемінде;
10) 474001000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 48 600 теңге сомасы 474003000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 48 600 теңге сомасы көлемінде;
11) 478007000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 134 000 теңге сомасы 478032000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 134 000 теңге сомасы көлемінде;
12) 471004000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 2 080 575 теңге сомасы 471067000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 2 080 575 теңге сомасы көлемінде алмастырылсын.
4. "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасынан, оның ішінде:
1) су тазарту қондырғысы мен ауылішілік су желілерінің құрылысын жалғастыруға бөлінген қаражаттан жұмыстардың аяқталмауына байланысты Аққала ауылындағы нысаннан – 74 984 000 теңге, Ынтымақ ауылындағы нысаннан – 66 305 000 мың теңге, Құрылыс ауылындағы нысаннан – 70 771 000 теңге;
2) су жүйелерінің құрылысына бөлінген қаражаттан жұмыстардың аяқталмауына байланысты, Индербор кенті бойынша – 20 306 000 теңге, Елтай селосы бойынша – 26 102 теңге;
3) су желілерінің құрылысы мен қайта жаңғырту жұмыстарына бөлінген қаражаттан жұмыстардың аяқталмауына байланысты, Есбол селосы бойынша – 23 725 000 теңге, Өрлік селосы бойынша – 16 618 000 теңге, Көктоғай селосы бойынша – 15 466 теңге, Жарсуат ауылы бойынша – 13 474 000 теңге, Бұхар ауылы бойынша – 18 587 000 теңге;
4) Елтай, Өрлік, Көктоғай, Бөдене, Жарсуат ауылындағы су тазарту қондырғысы мен І-ІІ көтерілімін қайта жаңғырту жұмыстарына бөлінген қаражаттан – 960 000 теңге шегерілсін.
5. "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасынан Өрлік селосындағы дербес жылу қазандығының құрылысы аяқталмауына байланысты – 2 880 000 теңге шегерілсін.
6. 472003015 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 2012-2013 жылдарға тұрғын үй салу үшін жобалық-сметалық құжаттарын жасақтауға – 3 600 000 теңге бөлу жоспарланған, оның ішінде 2012 жылға – 360 000 теңге бөлінгені, 2013 жылға – 3 240 000 теңге бөлінетіндігі ескерілсін.

7. Учесть, что в 2013 году в целях проведения капитального и текущего ремонта детских садов района по программе 123004000 на разработку проектно-сметной документации на 2012 – 2013 годы запланировано выделить - 496 000 тенге, из них в 2012 году выделено – 300 000 тенге, в 2013 году будет выделено –196 000 тенге.
8. Кассовые расходы в сумме – 9 708 000 тенге по специфике 512 программы 476004000 переносится на специфику 519 программы 476004000 в сумме – 9 708 000 тенге.
9. Вышеперечисленные 3, 4, 5, 6, 7, 8 пункты изложить в новой редакции;

7. 2013 жылы балабақшаларды күрделі және ағымдағы жөндеуден өткізу мақсатында 123004000 бағдарламасына жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға 2012-2013 жылдарға – 496 000 теңге бөлу жоспарланған, оның ішінде 2012 жылға – 300 000 теңге бөлінгені, 2013 жылға – 196 000 теңге бөлінетіндігі ескерілсін.
8. 476004000 бағдарламасының 512 ерекшелігі бойынша кассалық шығындарындағы – 9 708 000 теңге сомасы 476004000 бағдарламасының 519 ерекшелігіне – 9 708 000 теңге сомасы көлемінде алмастырылады.
9. Жоғарыда көрсетілген 3, 4, 5, 6, 7, 8 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын.

10. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства и экологии.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VIІ сессии
районного  маслихата                       А. Умиткалиев
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение № 1 к решению
№ 335-IV внеочередной XXXVIII
cессии районного маслихата

10. Шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
11. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың VІІ
сессиясының төрағасы                       А. Үмітқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың

1 410 158
004
Общеобразовательное обучение
1 345 733
005
Дополнительное образование для детей и юношества
38 429
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 996
09
Прочие услуги в области образования
53 202
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
30 738
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 932
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8 406
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 400
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
22 464
037
Строительство и реконструкция объектов образования
22 464
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
185 565
02
Социальная помощь
160 431
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 924
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 924
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146 507
002
Программа занятости
55 989
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 060
005
Государственная адресная социальная помощь
12 414
006
Оказание жилищной помощи
1 717
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 310
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 318
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
39 566
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 322
023
Обеспечение деятельности центров занятости

1 410 158
004
Жалпы білім беру
1 345 733
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
38 429
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 000
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
23 996
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
53 202
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
30 738
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 932
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 406
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 400
472
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22 464
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
22 464
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
185 565
02
Әлеуметтiк көмек
160 431
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 924
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
13 924
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146 507
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
55 989
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 060
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 414
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1 717
007
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 310
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 318
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39 566
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 322
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету