О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 335-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области № 57-V от 5 декабря 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2012 года № 2658. Утратил силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 87-V
Сноска. Утратил силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 87-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Индерский районный маслихат на VІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 335-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-6-124, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Дендер" № 4) следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "2 863 549" заменить цифрами "2 752 211";
цифры "2 240 237" заменить цифрами "2 128 899";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "2 863 617" заменить цифрами "2 752 279".
3) пункты 2, 3, 4, 5, 6 в решении изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Перенести кассовые расходы бюджетных программ у администраторов бюджетных программ, в том числе:
1) кассовые расходы в сумме - 33 000 тенге по специфике 139 программы 123022000 на специфику 139 программы 123001000 в сумме - 33 000 тенге;
3. Вычесть из программы "Развитие системы водрснабжения и водоотведения" всего – 85 568,0 тысяч тенге, в том числе:
1) в связи с незавершением работ из выделенных средств на строительство тонкослойного отстойника "Влага 2400" и реконструкцию водоочисного резервуара в поселке Индербор – 38 150,0 тысяч тенге;
2) в связи с незавершением работ из выделенных средств на продолжение строительство систем водоснабжения в поселке Индербор – 12 451,0 тысяч тенге, строительство систем водоснабжения в селе Елтай – 949,0 тысяч тенге, строительство систем водоснабжения в селе Бухар – 21 494,0 тысяч тенге;
3) строительство и реконструкция систем водоснабжения в селе Есбол – 12 524,0 тысяч тенге и все выше перечисленные средства перенести на 2013 год;

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 335-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 57-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2658 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 87-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 87-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты VІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 335-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне(нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-6-124 санды реестріне енгізілген, "Дендер" газетінің 2012 жылғы 26 қаңтарындағы № 4 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"2 863 549" деген сандар "2 752 211" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 240 237" деген сандар "2 128 899" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
"2 863 617" деген сандар "2 752 279" деген сандармен ауыстырылсын;
3) шешімдегі 2, 3, 4, 5, 6 тармақтар келесідей жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2.Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік бағдарламаларының кассалық шығындары, оның ішінде:
123022000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 33 000 теңге сомасы 123001000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 33 000 теңге сомасы көлемінде жылжытылсын.
3. "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасы бойынша барлығы - 85 568,0 мың теңге, оның ішінде:
1) Индербор поселкесіндегі "Влага 2400" жіңішке қабатты тұндырғыш құрылысы және су тазартқыш резервуарын қайта жаңғыртуға бөлінген - 38 150,0 мың теңге қаражаттың жұмыстың аяқталмауына байланысты;
2) Индербор поселкесіндегі сумен қамту жүйелерінің құрылысына – 12 451,0 мың теңге, Елтай селосындағы сумен қамту жүйелерінің құрылысына – 949,0 мың теңге, Бұхар ауылындағы сумен қамту жүйелерінің құрылысына бөлінген – 21 494,0 мың теңге жұмыстардың аяқталмауына байланысты;
3) Есбол селосындағы сумен қамту жүйелерінің құрылысы мен қайта жаңғырту жұмыстарына бөлінген – 12 524,0 мың теңге жұмыстардың аяқталмауына байланысты шегерілсін және жоғарыда көрсетілген қаржылардың барлығы 2013 жылға ығыстырылсын.

4. В связи с незавершением работ из программы "Развитие коммунального хозяйства" вычесть из выделенных средств на строительство и реконструкции напорного канализационного коллектора в поселке Индербор – 853,0 тысяч тенге и перенести на 2013 год.
5. В связи с незавершением работ по программе "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" вычитать из выделенных средств на капитальный ремонт здании образования, в том числе средней школы имени М. Ауезова – 7 950,0 тысяч тенге, средней школы имени К. Абаханова – 4 056,0 тысяч тенге и перенести на 2013 год.
6. В связи с незавершением работ вычесть из выделенных средств по программе "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на капитальный ремонт напорного канализационного коллектора в поселке Индербор – 5 556,0 тысяч тенге и перенести на 2013 год".

4. "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасы бойынша Индербор поселкесіндегі жоғарғы қысымды кәріз суларын тазарту коллекторының құрылысы мен қайта жасақтау жұмыстарына бөлінген – 853,0 мың теңге жұмыстың аяқталмауына байланысты шегерілсін және 2013 жылға ығыстырылсын.
5. "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдардың күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша жыл басында білім беру нысандарын күрделі жөндеуден өткізуге, оның ішінде М. Әуезов атындағы орта мектебінен -7 950,0 мың теңге, Қ. Абаханов атындағы орта мектебінен - 4056,0 мың теңге қаражат жұмыстың аяқталмауына байланысты шегерілсін және 2013 жылға ығыстырылсын.
6. "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасы бойынша Индербор кентіндегі жоғарғы қысымды кәріз коллекторын күрделі жөндеуден өткізуге бөлінген – 5 556,0 мың теңге жұмыстың аяқталмауына байланысты шегерілсін және 2013 жылға ығыстырылсын".

2. Приложения № 1, № 7 изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VIІІ сессии
районного маслихата                        О. Дилмукашева
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение № 1 к решению
№ 335-IV внеочередной XXXVIII
cессии районного маслихата

2. Шешімнің № 1, № 7 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың VІІІ
сессиясының төрағасы                       О. Ділмұқашева
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың

1 402 910
004
Общеобразовательное обучение
1 344 028
005
Дополнительное образование для детей и юношества
37 359
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
527
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 996
09
Прочие услуги в области образования
52 754
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
30 290
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 932
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 958
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 400
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
22 464
037
Строительство и реконструкция объектов образования
22 464
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
181 382
02
Социальная помощь
156 568
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 706
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 706
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 862
002
Программа занятости
56 043
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 960
005
Государственная адресная социальная помощь
12 361
006
Оказание жилищной помощи
1 341
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 710
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 293
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 711
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 632
023
Обеспечение деятельности центров занятости

1 402 910
004
Жалпы бiлiм беру
1 344 028
005
Балалар мен жеткiншектерге қосымша бiлiм беру
37 359
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен "Назарбаев зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
527
064
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
20 996
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
52 754
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
30 290
009
Ауданның мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
18 932
020
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерi
7 958
023
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 400
472
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
22 464
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
22 464
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
181 382
02
Әлеуметтiк көмек
156 568
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты
13 706
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
13 706
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
142 862
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
56 043
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
4 960
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
12 361
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
1 341
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
15 710
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 293
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
38 711
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
3 632
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету