О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 328-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 7 декабря 2012 года № 71-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2012 года № 2654. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 марта 2013 года № 105-V
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13.03.2013 № 105-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІІ очередной сессии районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 328-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-139, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 477 933" заменить цифрами "2 462 521";
цифры "1 288 533" заменить цифрами "1 275 031".
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 328-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 71-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 2654 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 наурыздағы № 105-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013.03.13 № 105-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы БюджетКодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы кезекті ХХХVІІІ сессиясының № 328-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-7-139 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың: 1) тармақшасындағы:
"2 477 933" деген сандар "2 462 521" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 288 533" деген сандар "1 275 031" деген сандармен ауыстырылсын.
тармақшасындағы:

цифры "2 477 933" заменить цифрами "2 462 521".
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаевой).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1января 2012 года.
Председатель очередной VІІІ
сессии районного маслихата                 К. Алдияров
Секретарь районного маслихата              Т. Жолмагамбетов
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата

"2 477 933" деген сандар "2 462 521" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау, бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д.Алтаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
VІІІ сессиясының төрағасы:                 Қ. Алдияров
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Жолмағамбетов

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
791
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
791
4
Образование
1575396
01
Дошкольное воспитание и обучение
285777
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
282402
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
215828
025
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2808
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
63766
464
Отдел образования района (города областного значения)
3375
021
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
0
040
Реализация государственного образовательного заказа
в дошкольных организациях образования
3375
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1114819
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1031
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1031
464
Отдел образования района (города областного значения)
1113788
003
Общеобразовательное обучение
1044201
006
Дополнительное образование для детей
53802
010
Внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1067
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
14718
09
Прочие услуги в области образования
174800
464
Отдел образования района (города областного значения)
174800
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7364
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
791
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
791
4
Білім беру
1575396
01
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
285777
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
282402
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
215828
025
Мектеп мұғалімдеріне және білім беру мекемелерінің мектеп алды дайындық тәрбиешілерінің біліктілік талаптарының өсуіне байланысты қосымша ақы төлеу
2808
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
63766
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3375
021
Мектеп мұғалімдеріне және білім беру мекемелерінің мектеп алды дайындық тәрбиешілерінің біліктілік талаптарының өсуіне байланысты қосымша ақы төлеу
0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
3375
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1114819
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1031
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1031
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1113788
003
Жалпы білім беру
1044201
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
53802
010
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізу
0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1067
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған  ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
14718
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
174800
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
174800
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7364
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу