Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории села
Решение Макашского аульного округа Курмангазинского района Атырауской области от 2 мая 2012 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июня 2012 года № 4-8-226. Утратило силу решением акима Макашского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 02 июля 2012 № 20
Сноска. Утратило силу решением акима Макашского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 02.07.2012 № 20.
Руководствуясь пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курмангазинского района Атырауской области за № 01 от 3 апреля 2012 года РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бешенства крупного рогатого скота на территории села "Иманов" Макашского аульного округа установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за сабой.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, и распространяется на отношения возникшие с 3 апреля 2012 года.
Аким округа К. Тукенов

Мақаш ауылдық округіндегі "Иманов" селосы аумағына карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 2 мамырдағы № 17 шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 маусымда № 4-8-226 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округі әкімінің 02.07.2012 № 20 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағын, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа алып, Атырау облысы Құрманғазы ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 01 ұсынысы негізінде ШЕШЕМІН:
1. Мақаш ауылдық округі "Иманов" селосы аумағына мүйізді ірі қара малының құтыруының эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 3 сәуірінен пайда болған қатынастарға қолданылады.
Округ әкімі К. Тукенов