О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV" Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области № 3/20-V от 3 апреля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 9 апреля 2012 года № 2074. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано 23 декабря 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 156) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «301 117 000» заменить цифрами «308 737 489»;
цифры «287 034 184» заменить цифрами «294 654 673»;
в подпункте 2) цифры «300 859 115» заменить цифрами «308 974 433»;
в подпункте 3):
цифры «2 593 262» заменить цифрами «2 602 970»;
цифры «3 332 499» заменить цифрами «3 342 207»;
в подпункте 5) цифры «- 3 647 877» заменить цифрами «- 4 152 414»;
в подпункте 6) цифры «3 647 877» заменить цифрами «4 152 414»;
в пункте 4:
абзац двенадцатый дополнить словами «и улиц населенных пунктов;»;
дополнить абзацами пятнадцатым и шестнадцатым следующего содержания:
«на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
на решение вопросов обустройства моногородов.»;
в пункте 6:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;»;
дополнить абзацами одиннадцатым и двенадцатым следующего содержания:
«на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов».»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
в приложении 2 к указанному решению:
в разделе I «Доходы»:

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі N 3/20-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 сәуірде N 2074 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы 197-198 нөмірлерінде және 27 желтоқсандағы 199 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«301 117 000» деген цифрлар «308 737 489» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«287 034 184» деген цифрлар «294 654 673» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «300 859 115» деген цифрлар «308 974 433» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«2 593 262» деген цифрлар «2 602 970» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«3 332 499» деген цифрлар «3 342 207» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада «-3 647 877» деген цифрлар «- 4 152 414» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада «3 647 877» деген цифрлар «4 152 414» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
он екінші абзацтағы «(қала көшелерін)» деген сөздерден кейін «және елді-мекендердің көшелерін» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы он бесінші және он алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге»;
6-тармақта:
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін;»;
мынадай мазмұндағы он бірінші және он екінші абзацтармен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға.»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
I «Кірістер» бөлімінде:

цифры «256 473 982» заменить цифрами «258 883 585»;
в строке «Поступления трансфертов» цифры «240 181 005» заменить цифрами «242 590 608»;
в категории 4 «Поступления трансфертов»:
цифры «240 181 005» заменить цифрами «242 590 608»;
в классе 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления»:
цифры «240 080 434» заменить цифрами «242 490 037»;
в подклассе 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «240 080 434» заменить цифрами «242 490 037»;
в разделе II «Затраты»:
цифры «255 761 158» заменить цифрами «258 170 761»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
цифры «18 362 997» заменить цифрами «20 772 600»;
в функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:
цифры «15 585 997» заменить цифрами «17 995 600»;
по администратору бюджетной программы 279 «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»:
цифры «15 585 997» заменить цифрами «17 995 600»;
в программе 010 «Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения» цифры «3 245 636» заменить цифрами «5 655 239»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 1 «Автомобильный транспорт»:
по администратору бюджетной программы 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
наименование бюджетной программы 008 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)» дополнить словами «и улиц населенных пунктов»;
в приложении 3 к указанному решению:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 1 «Автомобильный транспорт»:
по администратору бюджетной программы 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
наименование бюджетной программы 008 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)» дополнить словами «и улиц населенных пунктов».

«256 473 982» деген цифрлар «258 883 585» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» деген қатарда «240 181 005» деген цифрлар «242 590 608» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 «Трансферттердің түсімдері» санатында:
«240 181 005» деген цифрлар «242 590 608» деген цифрлармен ауыстырылсын;
02 «Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» сыныбында:
«240 080 434» деген цифрлар «242 490 037» деген цифрлармен ауыстырылсын;
1 «Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» ішкі сыныбында «240 080 434» деген цифрлар «242 490 037» деген цифрлармен ауыстырылсын;
ІІ «Шығындар» бөлігінде:
«255 761 158» деген цифрлар «258 170 761» деген цифрлармен ауыстырылсын;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
«18 362 997» деген цифрлар «20 772 600» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
«15 585 997» деген цифрлар «17 995 600» деген цифрлармен ауыстырылсын;
279 «Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«15 585 997» деген цифрлар «17 995 600» деген цифрлармен ауыстырылсын;
010 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «3 245 636» деген цифрлар «5 655 239» деген цифрлармен ауыстырылсын;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
1 «Автомобиль көлiгi» функционалдық кіші тобында:
268 «Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 «Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының атауында «бюджеттеріне аудандық» сөздерінен кейін «және елді-мекендердің көшелерін» деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасында:
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
1 «Автомобиль көлiгi» функционалдық кіші тобында:
268 «Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 «Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының атауында «бюджеттеріне аудандық» деген сөздерінен кейін «және елді-мекендердің көшелерін» деген сөздермен толықтырылсын.

208 881
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
208 881
9
Прочие государственные услуги общего характера
150 000
271
Управление строительства области
150 000
061
Развитие объектов государственных органов
150 000
02
Оборона
612 992
1
Военные нужды
38 093
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
38 093
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 843
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
9 250
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
574 899
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
574 899
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
67 239
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
20 593
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
487 067
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 377 266
1
Правоохранительная деятельность
9 377 266
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 370 766
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7 380 400
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 132
006
Капитальные расходы государственного органа
1 491 366
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
7 090
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
106 246
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
26 258
015
Организация содержания служебных животных
17 178
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
263 190
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
59 264
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

208 881
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
208 881
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
150 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
150 000
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
150 000
02
Қорғаныс
612 992
1
Әскери мұқтаждар
38 093
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
38 093
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 843
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
9 250
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
574 899
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
574 899
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 239
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
20 593
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
487 067
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 377 266
1
Құқық қорғау қызметi
9 377 266
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 370 766
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 380 400
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 132
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 491 366
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7 090
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
106 246
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
26 258
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
17 178
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
263 190
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
59 264
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау

16 642
271
Управление строительства области
6 500
003
Развитие объектов органов внутренних дел
6 500
04
Образование
48 007 555
1
Дошкольное воспитание и обучение
6 583 820
261
Управление образования области
6 583 820
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 373 259
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2 210 561
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
8 181 575
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 747 317
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 392 957
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
354 360
261
Управление образования области
5 434 258
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 282 827
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 815 754
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
48 887
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
8 275 268
253
Управление здравоохранения области
578 015
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
394 240
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
183 775
261
Управление образования области
7 697 253
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 306 022
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
166 231
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
3 206 636
253
Управление здравоохранения области

16 642
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 500
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
6 500
04
Бiлiм беру
48 007 555
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
6 583 820
261
Облыстың білім басқармасы
6 583 820
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 373 259
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 210 561
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 181 575
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 747 317
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 392 957
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
354 360
261
Облыстың білім басқармасы
5 434 258
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 282 827
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 815 754
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
48 887
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
8 275 268
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
578 015
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
394 240
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
183 775
261
Облыстың білім басқармасы
7 697 253
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 306 022
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеу
166 231
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 206 636
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

219 825
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
219 825
261
Управление образования области
2 986 811
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 986 811
9
Прочие услуги в области образования
21 760 256
253
Управление здравоохранения области
59 941
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
59 941
261
Управление образования области
5 073 333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
84 744
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 653
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 451
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
135 455
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
457 752
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
139 896
013
Капитальные расходы государственного органа
1 350
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
434 666
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
407 010
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 367 356
271
Управление строительства области
16 626 982
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 590 292
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
8 911 306
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 125 384
05
Здравоохранение
58 557 576
1
Больницы широкого профиля
540 071
253
Управление здравоохранения области
540 071
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

219 825
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
219 825
261
Облыстың білім басқармасы
2 986 811
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 986 811
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
21 760 256
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
59 941
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
59 941
261
Облыстың білім басқармасы
5 073 333
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 744
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 653
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 451
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
135 455
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
457 752
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
139 896
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
434 666
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 010
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 367 356
271
Облыстың құрылыс басқармасы
16 626 982
007
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
6 590 292
008
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
8 911 306
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 125 384
05
Денсаулық сақтау
58 557 576
1
Кең бейiндi ауруханалар
540 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
540 071
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

109 657
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
88 403
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
2 375 281
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
75 534
265
Управление предпринимательства и промышленности области
27 387
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27 387
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
34 405 577
1
Жилищное хозяйство
11 592 545
251
Управление земельных отношений области
1 833 537
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 833 537
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
347 212
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
317 419
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
29 793
262
Управление культуры области
312 423
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
312 423
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
598 953
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
598 953
271
Управление строительства области
8 288 491
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 723 968
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
475 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

109 657
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
88 403
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
2 375 281
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 534
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
27 387
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
27 387
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
34 405 577
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 592 545
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 833 537
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 833 537
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
347 212
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
317 419
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29 793
262
Облыстың мәдениет басқармасы
312 423
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
312 423
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
598 953
021
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
598 953
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 288 491
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 723 968
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
475 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

1 196 599
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
310 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 372 904
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
387 200
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 950 400
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
29 619
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
180 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
486 492
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
120 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
64 716
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
64 716
2
Водное хозяйство
4 778 264
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 408 417
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
76 400
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 332 017
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
369 847
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
369 847
3
Лесное хозяйство
744 831
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
744 831
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
731 109
006
Охрана животного мира
13 722
4
Рыбное хозяйство
27 720
255
Управление сельского хозяйства области
27 720
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
27 720
5
Охрана окружающей среды

1 196 599
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
310 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 372 904
017
Қазақстандық мақта сапасын сараптау
387 200
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 950 400
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
29 619
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
180 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
486 492
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
64 716
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 716
2
Су шаруашылығы
4 778 264
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 408 417
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
76 400
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 332 017
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
369 847
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
369 847
3
Орман шаруашылығы
744 831
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
744 831
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
731 109
006
Жануарлар дүниесін қорғау
13 722
4
Балық шаруашылығы
27 720
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
27 720
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
27 720
5
Қоршаған ортаны қорғау

3 229 363
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 229 363
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
64 622
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 373 625
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
126 046
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
665 070
13
Прочие
5 716 027
1
Регулирование экономической деятельности
91 515
265
Управление предпринимательства и промышленности области
91 515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
91 515
9
Прочие
5 624 512
257
Управление финансов области
270 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
270 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
310 641
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
100 000
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
210 641
261
Управление образования области
13 419
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
13 419
262
Управление культуры области
6 084
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
6 084
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 281 555
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
110 062
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
610 105
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
161 388
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
400 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 742 813
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
2 522 568
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»

3 229 363
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 229 363
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 622
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 373 625
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
126 046
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
665 070
13
Басқалар
5 716 027
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
91 515
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
91 515
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 515
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Басқалар
5 624 512
257
Облыстың қаржы басқармасы
270 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
270 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
310 641
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 000
020
Республикалық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210 641
261
Облыстың білім басқармасы
13 419
066
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 419
262
Облыстың мәдениет басқармасы
6 084
019
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 084
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 281 555
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
110 062
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
610 105
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
161 388
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
400 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 742 813
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 522 568
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері