от 4 июня 2012 года № 165
Регламент государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право частной собственности на земельный участок»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Оформление и выдача актов на право частной собственности на земельный участок» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое или юридическое лицо;
2) уполномоченный орган - структурное подразделение местного исполнительного органа области, района (города областного значения), осуществляющее функции в области земельных отношений;
3) заинтересованный орган - дочернее государственное предприятие республиканского государственного предприятия «Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства (ГосНПЦзем) «Южно-Казахстанский государственный институт по землеустройству».
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Регламент государственной услуги - нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности государственных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) государственных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом или через Центры обслуживания населения (далее - Центр) с участием заинтересованного органа по месту нахождения земельного участка.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» и постановления Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 102 «Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» (далее - Стандарт).
6. Результатом оказания государственной услуги является выдача акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) (далее - акт) или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) (далее - дубликат акта), или мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.

2012 жылғы 4 маусымдағы № 165 қаулысына
4-қосымша
«Уақытша өтеусiз жер пайдалану құқығына актiлер ресiмдеу және беру» мемлекеттік қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Уақытша өтеусiз жер пайдалану құқығына актiлер ресiмдеу және беру» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке немесе заңды тұлға;
2) уәкілетті орган - облыстың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органдарының жер қатынастары саласындағы құрылымдық бөлімшесі;
3) мүдделі орган - «Жер ресурстарының және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік орталығы (МемлҒӨОжер) «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік жерге орналастыру институты» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет регламенті - мемлекеттік қызмет стандартының сақталуына қойылатын талаптарды белгілейтін және мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсетуінің тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет регламенті мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының және өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттік қызмет жер телімінің орналасу орны бойынша уәкілетті органдармен немесе Халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі - Орталық) арқылы мүдделі органдардың қатысуымен көрсетіледі.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексі«Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және «Мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 102 (бұдан әрі - Стандарт) қаулылары негізінде жүзеге асырылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің қорытындысы, жер учаскесiне жеке меншiк құқығына актiлердi (бұдан әрі - акт) немесе жер учаскесiне жеке меншiк құқығына актінің телнұсқасын (бұдан әрі - акт телнұсқасы) немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қағаз тасығышта беру болып табылады.

7. В процессе оказания государственной услуги участвует заинтересованный орган. Перечень заинтересованных органов указаны в приложении 1 настоящего Регламента. Степень участия заинтересованных органов описан в пунктах 9 и 12 настоящего Регламента.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса которых указаны в приложениях 2 и 3 к настоящему Регламенту (график работы согласно пункту 9 Стандарта).
9. Административные процедуры в разрезе заинтересованных органов:
в заинтересованном органе проводится изготовление акта (дубликата акта);
результаты рассмотрения запроса направляются в виде акта (дубликата акта) в уполномоченный орган.
10. Сроки оказания государственной услуги предусмотрены пунктом 7 Стандарта.
11. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является непредставление потребителем соответствующих документов, указанных в пункте 15 настоящего Регламента.
Основанием для приостановления оказания государственной услуги является:
1) наличие вступивших в силу судебных решений по данному земельному участку либо наличие уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) наличие акта прокурорского надзора, до устранения нарушения норм законодательства;
3) наличие нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление о выдаче акта (дубликата акта) в Центр или уполномоченный орган;
2) в случае обращения через Центр инспектор Центра проводит регистрацию заявления, инспектор накопительного отдела Центра передает документы в уполномоченный орган.
Факт отправки пакета документов из Центра в уполномоченный орган фиксируется в информационной системе Центра (далее - ИС ЦОН) при помощи сканера штрихкода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги;
3) канцелярия уполномоченного органа фиксирует в ИС ЦОН-а (в случае отсутствия в уполномоченном органе собственной информационной системы) и проводит регистрацию полученных документов;
При подаче заявления напрямую в уполномоченный орган канцелярия уполномоченного органа осуществляет регистрацию заявления от потребителя, и передает полученные документы руководству;

7. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде, мүдделі орган қатысады. Мүдделі орган тізбесі осы Регламенттің 1-қосымшасында, қатысу деңгейлері 9 және 12-тармақтарында көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі ақпаратты Орталықта немесе уәкiлеттi органда алуға болады, олардың мекенжайлары осы Регламенттің 2 және 3-қосымшаларында көрсетілген (жұмыс кестелері Стандарттың 9-тармағына сәйкес).
9. Мүдделi органдар бөлiгiндегi әкiмшiлiк рәсiмдер:
мүдделі органда акт (акт телнұсқасы) дайындалады;
сұранысты қарау қорытындылары уәкiлеттi органға акт (акт телнұсқасы) түрінде бағытталады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері Стандарттың 7-тармағымен қарастырылған.
11. Тұтынушы осы Регламенттің 15-тармағында көрсетілген тиісті құжаттарды тапсырмаса, ол уәкiлеттi органға мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз болады.
Мемлекеттiк қызмет көрсетуді тоқтату үшін:
1) аталған жер учаскесi бойынша сот шешiмдерiнiң болуы немесе сот қарауы жүрiп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) заңнама нормаларының бұзылуы жойылғанға дейiн прокурорлық қадағалау актiсiнiң болуы;
3) бiр учаскеге құқықты ресiмдеуге қатысты бiрнеше өтiнiштiң болуы немесе құқықты ресiмдеу үрдiсiнде осы жер учаскесiнiң басқа да пайдаланушылары анықталуы негіз болып табылады.
12. Тұтынушыдан мемлекеттiк қызмет көрсетудi алу үшiн өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) Орталыққа немесе уәкілетті органға актіні (актінің телнұсқасын) беру туралы тұтынушы өтініш ұсынады;
2) Орталыққа өтініш ұсынылған жағдайда Орталықтың инспекторы өтінішті тіркейді, Орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы құжаттарды уәкілетті органға жолдайды;
Орталықтан уәкілетті органға жолданған құжаттар пакетінің жөнелтілуі, мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі құжаттар қозғалысын бақылауға мүмкіндік беретін штрихкодты сканердің көмегімен Орталықтың ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – ХҚКО АЖ) белгіленеді;
3) уәкілетті органның кеңсесі ХҚКО АЖ-де (егер уәкілетті органның өз ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) құжаттарды тіркейді және қолма-қол келген құжаттарды тіркеп, басшылыққа ұсынады;
Өтінішті тікелей уәкілетті органға ұсынған жағдайда уәкілетті органның кеңсесі тұтынушыдан келген құжаттарды тіркеп, басшылыққа ұсынады;

4) руководство уполномоченного органа определяет структурное подразделение для рассмотрения документов;
5) начальник структурного подразделения уполномоченного органа определяет ответственного исполнителя и передает для рассмотрения документов;
6) ответственный исполнитель структурного подразделения уполномоченного органа осуществляет проверку полноты документов, подготавливает проект мотивированного отказа либо письменного уведомления о приостановлении оказания государственной услуги, или подготавливает документы для направления в заинтересованный орган;
7) руководство уполномоченного органа подписывает, а канцелярия направляет мотивированный отказ, либо письменное уведомление о приостановлении оказания государственной услуги или направляет документы в заинтересованный орган;
8) канцелярия заинтересованного органа осуществляет регистрацию представленных документов и передает руководству;
9) руководство заинтересованного органа определяет группу приема и выдачи;
10) группа приема и выдачи заинтересованного органа направляет документы в производственное подразделение заинтересованного органа для изготовления акта (дубликата акта);
11) производственное подразделение заинтересованного органа изготавливает акт (дубликат акта) и направляет руководству;
12) руководство заинтересованного органа подписывает акт (дубликат акта);
13) группа приема и выдачи заинтересованного органа заверяет гербовой печатью и регистрирует акт (дубликат акта);
14) канцелярия заинтересованного органа направляет изготовленный акт (дубликат акта) в уполномоченный орган;
15) ответственный исполнитель структурного подразделения уполномоченного органа проверяет изготовленный акт (дубликат акта) и направляет руководству;
16) руководство уполномоченного органа подписывает, ответственный исполнитель структурного подразделения заверяет акт (дубликат акта) гербовой печатью и регистрирует в книге выдачи актов;
17) канцелярия уполномоченного органа направляет результат оказания государственной услуги в Центр, при этом фиксируя в ИС ЦОН-а в случае отсутствия в уполномоченном органе собственной информационной системы, или выдает потребителю, в случае обращения в уполномоченный орган;
18) инспектор накопительного центра принимает акт (дубликат акта) и направляет инспектору для выдачи потребителю, при этом фиксируются поступившие документы при помощи сканера штрихкода;
19) инспектор Центра выдает потребителю готовый результат государственной услуги либо мотивированный отказ, либо письменное уведомление о приостановлении оказания государственной услуги.

4) уәкілетті органның басшылығы құжаттарды қарау үшін органның құрылымдық бөлімшесін анықтайды;
5) уәкілетті органның құрылымдық бөлімшесінің бастығы құжаттарды қарау үшін бөлімшенің жауапты орындаушысын анықтайды;
6) уәкілетті органның құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтылығын тексеріп, дәлелді бас тарту, мемлекеттiк қызмет көрсетуді тоқтату туралы жазбаша хабарламаның жобасын немесе құжаттарды мүдделі органға жолдауға дайындайды;
7) уәкілетті органның басшылығы дәлелді бас тарту, мемлекеттiк қызмет көрсетуді тоқтату туралы жазбаша хабарламаға қол қояды немесе құжаттарды мүдделі органға жолдауды мақұлдайды, ал кеңсе оларды жолдайды;
8) мүдделі органның кеңсесі келіп түскен құжаттарды тіркеп, басшылыққа ұсынады;
9) мүдделі органның басшылығы қабылдап алу және тапсыру тобын анықтайды;
10) мүдделі органның қабылдап алу және тапсыру тобы құжаттарды актіні (акт телнұсқасын) дайындау үшін өндірістік бөлімшеге жолдайды;
11) мүдделі органның өндірістік бөлімшесі актіні (акт телнұсқасын) дайындап, басшылыққа ұсынады;
12) мүдделі органның басшылығы актіге (акт телңұсқасына) қол қояды;
13) мүдделі органның қабылдап алу және тапсыру тобы актіні (акт телнұсқасын) елтаңбалы мөрімен куәландырады және тіркейді;
14) мүдделі органның кеңсесі дайындалған актіні (акт телнұсқасын) уәкілетті органға жолдайды;
15) уәкілетті органның құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы дайындалған актіні тексереді және басшылыққа ұсынады;
16) уәкілетті органның басшылығы актіге (акт телнұсқасына) қол қояды, құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы елтаңбалы мөрімен куәландырады және актілерді беру кітабында тіркейді;
17) уәкілетті органның кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсетудің қорытындысын тұтынушыға береді (тікелей өтініш берген жағдайда) немесе Орталыққа жолдайды және жолданғаны жөнінде уәкілетті органның кеңсесі Орталықтың ақпараттық жүйесінде (егер уәкілетті органның өз ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) белгі соғады;
18) орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы актіні (акт телнұсқасын) қабылдап штрихкодты сканердің көмегімен түскен құжаттарға ХҚКО АЖ-де белгі соғады және инспекторға құжаттарды тұтынушыға беру үшін ұсынады;
19) орталықтың инспекторы актіні (акт телнұсқасын) немесе дәлелді бас тарту, мемлекеттiк қызмет көрсетуді тоқтату туралы жазбаша хабарламаны береді.

13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
14. Прием документов в Центре осуществляется посредством «окон», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра по адресам согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного сотрудника уполномоченного органа по месту нахождения согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в Центр или уполномоченный орган, потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, либо сотрудника уполномоченного органа, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
15. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет в Центр или уполномоченный орган документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) канцелярия уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа;
5) начальник структурного подразделения уполномоченного органа;
6) ответственный исполнитель структурного подразделения уполномоченного органа;
7) канцелярия заинтересованного органа;
8) руководство заинтересованного органа;
9) группа приема и выдачи заинтересованного органа;
10) производственное подразделение заинтересованного органа.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 4 к настоящему Регламенту.
18. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 5 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель Центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право
частной собственности на земельный участок»
Перечень заинтересованных органов
по оказанию государственной услуги
Наименование
заинтересованного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Арысский городской земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
город Арыс, улица Ергобека, дом без номера

13. Орталықта және уәкiлеттi органда мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар саны ең аз дегенде бiр қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үрдiсiндегi әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртiбiн сипаттау
14. Орталықта құжаттарды қабылдау «терезелер» арқылы жүзеге асырылады, онда «терезелердiң» мақсаты және орындайтын функциялары туралы ақпарат орналастырылады, сонымен қатар осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес Орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты мен лауазымы көрсетiледi.
Уәкілетті органда құжаттардың қабылдануы осы Регламенттің 5-қосымшасына сәйкес, мекенжайлар бойынша уәкілетті органның жауапты қызметкері арқылы жүзеге асырылады.
Тұтынушы Орталыққа немесе уәкiлеттi органға құжаттарды тапсырғаннан кейiн тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы:
сұраудың нөмiрi және қабылданған күнi;
сұралынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күнi, уақыты мен орны;
мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтiнiш қабылдаған Орталық инспекторының не уәкiлеттi орган қызметкерiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты мен лауазымы көрсетiлiп, қолхат берiледi.
15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Орталыққа немесе уәкiлеттi органға Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
16. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісiнде мынадай құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) тартылған:
1) Орталықтың инспекторы;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлiмінiң инспекторы;
3) уәкiлеттi органның кеңсесi;
4) уәкiлеттi органның басшылығы;
5) уәкiлеттi органның құрылымдық бөлiмшесінiң бастығы;
6) уәкiлеттi органның құрылымдық бөлiмшесінiң жауапты орындаушысы;
7) мүдделi органның кеңсесі;
8) мүдделi органның басшылығы;
9) мүдделi органның қабылдап алу және тапсыру тобы;
10) мүдделi органның өндірістік бөлімшесі.
17. Әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттердің (рәсiмдердiң) орындалу мерзiмiн тестiлiк кесте сипатында көрсеткен әкiмшiлiк әрекеттері (рәсiмдер) дәйектiлiгiнiң сипаттамасы және өзара әрекеттер осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісiндегi әкiмшiлiк әрекеттердің қисынды сабақтастығы мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн кестелер осы Регламенттiң 5-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Уәкілетті органның басшысы және орталықтың басшысы Мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрі - лауазымды тұлғалар).
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттiк қызмет көрсетуді жүзеге асыру үшін жауап береді.
«Уақытша өтеусiз жер пайдалану
құқығына актiлердi ресiмдеу және беру»
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну бойынша мүдделі органдардын тізбесі
Мүдделі органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефондары
Оңтүстік Қазақстан жер ҒӨО Арыс қаласының жер-кадастр филиалы
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, нөмірсіз үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72540) 2-22-54
Кентауский городской земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
город Кентау, улица Панфилова, дом № 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72536) 3-07-86
Туркестанский городской земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
город Туркестан, улица Байдибек батыра, дом № 18
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72533) 3-32-60
Байдибекский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
село Шаян, улица Спатаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72548) 2-22-31
Казыгуртский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
село Казыгурт, улица Тогаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72539) 2-26-69
Мактааральский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
город Жетысай, улица Яссави, дом № 69
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72534) 6-32-08
Ордабасинский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
село Темирлан, улица Абая, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72530) 2-22-82
Отырарский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
село Шаульдер, улица Алтынбекова, дом № 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72544) 2-24-45 2-24-50ф
Сайрамский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
село Аксукент, улица Кыстаубаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72531) 2-01-77
Сарыагашский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
город Сарыагаш, улица Дүйсебайулы, дом № 4а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72537) 2-53-06
Сузакский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
село Шолаккорган, улица Жибек жолы, дом № 69
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72546) 4-27-54
Толебийский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
город Ленгер, улица Кунаева, дом № 2

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72540) 2-22-54
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Кентау қаласының жер-кадастр филиалы
Кентау қаласы, Панфилов көшесі, № 11 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72536) 3-07-86
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Түркістан қаласының жер-кадастр филиалы
Түркістан қаласы, Бәйдібек батыр көшесі, № 18 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72533) 3-32-60
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Бәйдібек аудандық жер-кадастр филиалы
Шаян ауылы, Спатаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72548) 2-22-31
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Қазығұрт аудандық жер-кадастр филиалы
Қазығұрт ауылы, Тоғаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72539) 2-26-69
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Мақтаарал аудандық жер-кадастр филиалы
Жетісай қаласы, Яссауи көшесі, № 69 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72534) 6-32-08
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Ордабасы аудандық жер-кадастр филиалы
Темірлан елді мекені, Абай көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72530) 2-22-82
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Отырар аудандық жер-кадастр филиалы
Шәуілдір ауылы, Алтынбеков көшесі, № 3 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72544) 2-24-45
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Сайрам аудандық жер-кадастр филиалы
Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72531) 2-01-77
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Сарыағаш аудандық жер-кадастр филиалы
Сарыағаш қаласы, Дүйсебайұлы көшесі, № 4а үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72537) 2-53-06
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Созақ аудандық жер-кадастр филиалы
Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, № 69 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72546) 4-27-54
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Төлеби аудандық жер-кадастр филиалы
Ленгір қаласы, Қонаев көшесі, № 2 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72547) 6-12-61
Тюлькубасский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
село Т. Рыскулов, улица Т. Рыскулова, дом № 200
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72538) 5-15-89
Шардаринский районный земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
город Шардара, улица Темирбекова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(72535) 2-17-26
Шымкентский городской земельно-кадастровый филиал Южно-Казахстанского НПЦзем
город Шымкент, улица М.Дулати, дом № 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 выходной-суббота и воскресенье
8(7252) 55-00-35
Расшифровка аббревиатур:
Южно-Казахстанский НПЦзем - Дочернее государственное предприятие республиканского государственного предприятия «Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства (ГосНПЦзем) «Южно-Казахстанский государственный институт по землеустройству»
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право
частной собственности на земельный участок»
Перечень Центров обслуживания населения
по оказанию государственной услуги
Полное название ЦОН
Юридический
адрес
Контактные данные
1.
Центр обслуживания населения по Южно- Казахстанской области
город Шымкент, улица Мадели кожа, дом без номера
(7252) 30-06-79 прием
(7252) 21-09-00
(701) 743-85-68
2.
Городской отдел № 1 города Шымкента
город Шымкент, улица Мадели кожа, дом без номера
(7252) 30-06-79 прием
(7252) 21-09-00
(701) 889-63-90
3.
Городской отдел № 2 города Шымкента
город Шымкент, улица Мадели кожа, дом без номера
8-7252- 30-08-38
8-777-7393363
4.
Городской отдел № 3 города Шымкента
город Шымкент, улица Оспанова, дом № 61
8-7252-30-0135
8-701-777-57-96
5.
Городской отдел № 4 города Шымкента
город Шымкент, улица Сайрамская, дом без номера
8-7252-48-1338
8-701-922-87-07
6.
Городской отдел № 5 города Шымкента
город Шымкент, проспект Республики, дом № 15
8-7252-56-49-42
8-701-738-23-76
7.
Арысский городской отдел
город Арыс, улица Ергобек, дом без номера
8-72-540-23-118
8-702-258-8338
8.
Байдибекский районный отдел
Байдибекский район, село Шаян, улица Мынбулак, дом без номера
8-72-548-22-502
8-775-609-4737
9.
Кентауский городской отдел
город Кентау, улица Абылай хана, дом № 10
8-72-536-336-34
8-701-556-80-80
10.
Казыгуртский районный отдел
Казыгуртский район, село Казыгурт, улица Конаева, дом без номера

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72547) 6-12-61
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Түлкібас аудандық жер-кадастр филиалы
Т. Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, № 200 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72538) 5-15-89
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Шардара аудандық жер-кадастр филиалы
Шардара қаласы, Темірбеков көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(72535) 2-17-26
Оңтүстік Қазақстан жерҒӨО Шымкент қаласының жер-кадастр филиалы
Шымкент қаласы, М.Дулати көшесі, № 3 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8(7252) 55-00-35
Қысқарылған сөздердің толық жазылуы:
Оңтүстік ҚазақстанжерҒӨО - «Жер ресурстарының және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік орталығы (МемҒӨОжер) «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік жерге орналастыру институты» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорны
«Уақытша өтеусiз жер пайдалану
құқығына актiлердi ресiмдеу және беру»
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізбесі
Халыққа қызмет көрсету орталығының атауы
Заңды мекен - жайы
Байланыс
телефоны
1
Оңтүстік Қазақстан облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй
(7252) 30-06-79 қабылдау бөлмесі (7252) 21-09-00 (701) 743-85-68
2
Шымкент қаласының № 1 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй
(7252) 30-06-79 қабылдау бөлмесі (7252) 21-09-00 (701) 889-63-90
3
Шымкент қаласының № 2 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй
8-7252- 30-08-38 8-777-7393363
4
Шымкент қаласының № 3 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Оспанов көшесі, № 61 үй
8-7252-30-0135 8-701-777-57-96
5
Шымкент қаласының № 4 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі, нөмірсіз үй
8-7252-48-1338 8-701-922-87-07
6
Шымкент қаласының № 5 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Республика даңғылы, № 15 үй
8-7252-56-49-42 8-701-738-23-76
7
Арыс қалалық бөлімі
Арыс қаласы, Еркөбек көшесі, нөмірсіз үй
8-72-540-23-118 8-702-258-8338
8
Бәйдібек аудандық бөлімі
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Мыңбұлақ көшесі, нөмірсіз үй
8-72-548-22-502 8-775-609-4737
9
Кентау қалалық бөлімі
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі, № 10 үй
8-72-536-336-34 8-701-556-80-80
10
Қазығұрт аудандық бөлімі
Қазығұрт ауданы,
Қазығұрт ауылы,
Қонаев көшесі, нөмірсіз үй