Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача ветеринарной справки" и "Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Постановление областного акимата Южно-Казахстанской области N 188 от 13 июня 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 04 июля 2012 года N 2090. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2013 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 27.06.2013 № 157.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки» согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагаю на себя.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области      Б. Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б. Жилкишиев
Заместитель акима области                  Б. Алиев
Заместитель акима области                  А. Бектаев
Заместитель акима области                  С. Каныбеков
Заместитель акима области                  С. Туякбаев
Начальник областного управления
экономики и бюджетного планирования        Е. Садыр
Начальник областного управления финансов   Р. Исаева
Приложение 1 к
постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «13» июня 2012 года № 188
Регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте государственной услуги «Выдача ветеринарной справки» используются следующие основные понятия:
1) потребитель - юридическое и физическое лицо;
2) ветеринарная справка - документ, выдаваемый ветеринарным врачом подразделения местного исполнительного органа района (города) областного значения, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, на животное, об эпизоотической ситуации на территории соответствующей административно-территориальной единицы;
3) индивидуальный номер - индивидуальный код, присваиваемый животному, включающий в себя буквенное или цифровое обозначение, наносимое на бирку, чип или тавро.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки» (далее - Регламент) разработан в соответствии с  пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».

"Ветеринариялық анықтама беру" және "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызметтерінің регламенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 188 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 шілдеде № 2090 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 маусымдағы № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.06.2013 № 157 қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес «Ветеринариялық анықтама беру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Б. Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б. Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Б. Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә. Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С. Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары                  С. Тұяқбаев
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасының бастығы  Е. Садыр
Облыстық қаржы басқармасының бастығы       Р. Исаева
Оңтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 маусым
№ 188 қаулысына 1-қосымша
«Ветеринариялық анықтама беру» мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Ветеринариялық анықтама беру» мемлекеттік қызметі регламентінде мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы - заңды және жеке тұлға;
2) ветеринариялық анықтама - тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағындағы эпизоотиялық жағдай туралы жануарға ауданның (облыстық маңызы бар қаланың), аудандық маңызы бар қаланың әкім аппаратының, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің жергілікті атқарушы органы бөлімшесінің ветеринариялық дәрігері беретін құжат;
3) жеке нөмір – жапсырмаға, чипқа немесе таңбаға түсірілетін әріптік немесе цифрлық белгіні қамтитын, жануарға берілетін жеке код;
2. Жалпы ережелер
2. Осы «Ветеринариялық анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (бұдан әрі – Регламент) «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.

Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги - нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности государственных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) государственных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) подразделения местного исполнительного органа города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, осуществляющего деятельность в области ветеринарии (далее - МИО).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии»,  постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745» (далее - Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги потребители могут получить в уполномоченном органе по адресам указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных дней субботы, воскресенья и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
8. Информация о государственной услуге и стандарт государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: www.minagri.gov.kz, на стендах, расположенных в помещениях МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.

Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 3-бабы 3-тармағының 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет стандартының сақталуына қойылатын талаптарды белгілейтін және мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсетуінің тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысты мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының және өзге де жеке және заңды тұлғалардың әрекеттерінің (өзара әрекеттерінің) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттік қызметті ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі - ЖАО) бөлімшесінің ветеринариялық дәрігері (бұдан әрі - ветдәрігер) ұсынады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңы, «Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласында мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысы (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ветеринарлық анықтама беру (қағаз жеткізгіште) не болмаса мемлекеттік қызметті көрсетуден жазбаша түрде дәлелді бас тарту туралы жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысы бойынша ақпаратты тұтынушылар осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша уәкілетті органнан ала алады. Жұмыс кестесі: «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңымен белгіленген сенбі, жексенбі демалыс және мереке күндерінен басқа сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-00-ге дейін.
8. Мемлекеттік қызмет туралы ақпаратты, мемлекеттік қызмет көрсету стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.minagri.gov.kz интернет ресурсынан, осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша орналасқан ЖАО ғимараттарындағы қабырға стендтерінен алуға болады.

9. Государственная услуга предоставляется в сроки указанные в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги предусмотрены пунктом 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель предоставляет необходимые документы, указанные в пункте 11 Стандарта, ветврачу МИО по месту нахождения, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту;
2) ветврач МИО проверяет наличие ветеринарного паспорта и индивидуального номера животного;
3) обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги;
4) в течение дня ветврач МИО проводит ветеринарный осмотр животного и продуктов его убоя;
5) в случае соответствия требованиям, оформляет ветеринарную справку с учетом эпизоотической ситуации и выдает справку;
6) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее - объект) перемещаются из неблагополучной зоны:
обнаружение болезни заразного характера;
отсутствие индивидуального номера животного;
несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности ветврач МИО выдает ответ об отказе в письменном виде.
12. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом МИО.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя.
Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается время получения потребителем государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы и материалы согласно пункту 11 Стандарта.
15. Требований к информационной безопасности не предусмотрено.
16. В процессе оказания государственной услуги задействован только ветврач МИО.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) ветврача МИО с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.

9. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 7-тармағына сәйкес мерзімдерде беріледі.
10. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден Стандарттың 16-тармағына сәйкес бас тартылады.
11. Мемлекеттік қызмет алуға тұтынушының сұранысы қабылданған сәттен бастап мемлекеттік қызметтің нәтижесі берілген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды орналасқан жері бойынша, осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО ветдәрігеріне ұсынады;
2) ЖАО ветдәрігері малдың ветеринарлық құжаты мен жеке нөмірінің бар болуын тексереді;
3) Мемлекеттік қызметті тұтынушының өтініші жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналына ЖАО ветдәрігерімен тіркеледі, ол жерде тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі;
4) ЖАО ветдәрігері бір күн ішінде малға және оның сойылған өніміне ветеринарлық тексеру жүргізеді;
5) талапқа сәйкес болған жағдайда эпизоотиялық ахуалды есепке алып ветеринарлық анықтаманы ресімдейді және анықтама береді.
6) егер мал, мал өнімдері және малдан алынатын өнімдер (бұдан әрі - нысан) қолайсыз аймақтан орын ауыстыратын болған жағдайда:
жұқпалы сипаттағы аурудың анықталуы;
малдың жеке нөмірінің болмауы;
орын ауыстыратын (тасымалданатын) нысанның, көлік құралының ветеринариялық-санитарлық және қауіпсіздік талаптарына сай келмеген жағдайда ЖАО ветдәрігері жазбаша түрде бас тарту туралы жауап береді.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды ЖАО бір қызметкері іске асырады.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсету үдерісіндегі әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
13. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тікелей жүгінуі негізінде жүзеге асырылады.
Тұтынушының жүгінуі жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналына мал дәрігерімен тіркеледі, ол жерде тұтынушының мемлекеттік қызметті алған уақыты көрсетіледі.
14. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-қосымшасына сәйкес құжаттарды және материалдарды ұсынады.
15. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары қарастырылмаған.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне ЖАО ветдәрігері ғана қамтылған.
17. Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
18. Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.

5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач МИО.
Ветврач МИО несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Список аппаратов акимов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа расположенных ветеринарные подразделений
Наименование уполномоченных органов
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима Агыбетского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Агыбет, улица Т.Рыскулова, дом без номера

5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға ЖАО ветдәрігері болып табылады.
ЖАО ветдәрігері Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес орнатылған мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты.
«Ветеринарлық анықтама беру»
мемлекеттік қызметінің
регламентіне 1-қосымша
Ветеринарлық құрылым жайғасқан кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдіктері аппараттарының тізімі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Бәйдібек ауданы Ағыбет ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ағыбет ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, нөмірсіз үй

Толебийский район, село Момынай, улица 2, дом № 125
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-15-82
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжарского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Акжар, улица Шымкент, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
24-21-00
24-20-92
Государственное учреждение «Аппарат акима Биринши Мамырского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Биринши Мамыр, улица Д.Конаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
4-13-36
4-13-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Зертасского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Зертас, улица Еламан-Сауран, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-33-35
Государственное учреждение «Аппарат акима Жогаргы Аксуского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Мадени, улица Байшешек, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-38-89
Государственное учреждение «Аппарат акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Абай, улица Кемекалган, дом № 24 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-32-10
6-32-16
Государственное учреждение «Аппарат акима Киелитасского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Киелитас, улица Астана, дом № 2 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-72-52
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксайекского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Коксайек, улица Толеби, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-16-61
Государственное учреждение «Аппарат акима Казыгуртского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Тогыс, улица Арзымбетова, дом № 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-64-03
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратюбинского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Каратобе, улица А.Сейтулы, дом № 115
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-32-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Каскасуского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Каскасу, улица А.Куандык, дом № 110
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47

Төлеби ауданы, Момынай ауылы, 2 көше, № 125 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-15-82
«Төлеби ауданы Ақжар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ақжар ауылы, Шымкент көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 24-21-00 24-20-92
«Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылы, Д.Қонаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 4-13-36 4-13-39
«Төлеби ауданы Зертас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Зертас ауылы, Еламан-Сауран көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-33-35
«Төлеби ауданы Жоғарғы Ақсу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Мәдени ауылы, Бәйшешек көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-38-89
«Төлеби ауданы Кемеқалған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Абай ауылы, Кемеқалған көшесі, № 24 А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-32-10 6-32-16
«Төлеби ауданы Киелітас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Киелітас ауылы, Астана көшесі, № 2А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-72-52
«Төлеби ауданы Көксәйек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-16-61
«Төлеби ауданы Қазығұрт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Тоғыс ауылы, Арзымбетова көшесі, № 30 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-64-03
«Төлеби ауданы Қаратөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылы, А.Сейтұлы көшесі, № 115 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-32-39
«Төлеби ауданы Қасқасу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Қасқасу ауылы, А.Қуандық көшесі, № 110 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47

5-28-41
Государственное учреждение «Аппарат акима Когалинского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Узынарык, улица Бейбитшилик, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-25-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасарыкского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Тасарык, улица М.Ауезова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-28-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбикского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кулан, улица Бейбитшилик, дом № 82
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
5-41-35
53-666
Государственное учреждение «Аппарат акима Арысского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Керейт, улица Асилбекулы, дом № 54
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
58-140
58-335
Государственное учреждение «Аппарат акима Балыктинского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Балыкты, улица Айдагараева, дом № 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
70-207
59-103
59-121
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаскешуского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Жаскешу, улица Нурмаханбет ата, дом № 93
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
55-179
55-148
Государственное учреждение «Аппарат акима Рыскуловского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Азаттык, улица Новои, дом № 103
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
71-979
56-300
5-64-66
Государственное учреждение «Аппарат акима Жабаглинского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Жабаглы, улица Абая, дом № 58
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
55-667
52-995
Государственное учреждение «Аппарат акима Келтемашатского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кершетас, улица Сатпаева, дом № 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
45-110
4-11-12
Государственное учреждение «Аппарат акима Кемербастауского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кемербастау, улица Л.Курманулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
61-336
54-540
54-583
Государственное учреждение «Аппарат акима Майлыкентского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Рыскулов, улица Абирова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
50-950
50-946
51-732
Государственное учреждение «Аппарат акима Машатского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Машат, улица Жамбула, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
42-351
4-23-16
70-839
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Майтюбе, улица Гагарина, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
50-114
50-353
50-271
Государственное учреждение «Аппарат акима Тастумского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Тастумсык, улица Ленина, дом № 69
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
5-61-16
56-152
5-61-17
Государственное учреждение «Аппарат акима Тюлькубасского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Тюлькубас, улица Байсерекова, дом № 37
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
50-701
43-496
Государственное учреждение «Аппарат акима Састюбинского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Састбюе, улица Турысбекова, дом № 35
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
45-001
58-731
58-784
Государственное учреждение «Аппарат акима Шакпакского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Шакпак баба, улица Бреусова, дом № 80
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
5-71-17
57-105
Государственное учреждение «Аппарат акима Алатау батырского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Алатау батыр, улица Айдарова, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-35
47-4-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Акшенгелдинского сельского округа Шардаринского района»

5-28-41
«Төлеби ауданы Қоғалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ұзынарық ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-25-40
«Төлеби ауданы Тасарық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Тасарық ауылы, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-28-40
«Түлкібас ауданы Ақбиік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Құлан ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 82 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 5-41-35 53-666
«Түлкібас ауданы Арыс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Керейт ауылы, Әсілбекұлы көшесі, № 54 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 58-140 58-335
«Түлкібас ауданы Балықты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Балықты ауылы, Айдағараев көшесі, № 14 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 70-207 59-103 59-121
«Түлкібас ауданы Жаскешу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Жаскешу ауылы, Нұрмаханбет-ата көшесі, № 93 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 55-179 55-148
«Түлкібас ауданы Рысқұлов ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Азаттық ауылы, Новои көшесі, № 103 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 71-979 56-300 5-64-66
«Түлкібас ауданы Жабағылы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Жабағылы ауылы, Абай көшесі, № 58 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 55-667 52-995
«Түлкібас ауданы Келтемашат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Кершетас ауылы, Сатбаев көшесі, № 16 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 45-110 4-11-12
«Түлкібас ауданы Кемербастау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Кемербастау ауылы, Л.Құрманов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 61-336 54-540 54-583
«Түлкібас ауданы Майлыкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылы, Абиров көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 50-950 50-946 51-732
«Түлкібас ауданы Машат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Машат ауылы, Жамбыл көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 42-351 4-23-16 70-839
«Түлкібас ауданы Мичурин ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Майтөбе ауылы, Гагарин көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 50-114 50-353 50-271
«Түлкібас ауданы Тастұмсық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Тастұмсық ауылы, Ленин көшесі, № 69 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 5-61-16 56-152 5-61-17
«Түлкібас ауданы Түлкібас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Түлкібас кенті, Байсереков көшесі, № 37 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 50-701 43-496
«Түлкібас ауданы Састөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Састөбе кенті, Тұрысбеков көшесі, № 35 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 45-001 58-731 58-784
«Түлкібас ауданы Шақпақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Шақпақ баба ауылы, Бреусов көшесі, № 80 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 5-71-17 57-105
«Шардара ауданы Алатау батыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Алатау батыр ауылы, Айдаров көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-35 47-4-40
«Шардара ауданы Ақшеңгелді ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

Шардаринский район, село Акалтын, улица Б.Майлина, дом № 5/2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
75-1-62
Государственное учреждение «Аппарат акима Достыкского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Достык, улица М.Маметовой, дом № 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
45-3-94
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаушыкумского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Жаушыком, улица Жаушыкумский, дом № 4/3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
41-3-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксуского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Коксу, улица К.Сатпаева, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
46-3-68
Государственное учреждение «Аппарат акима Коссейитского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Коссейит, улица Н.Анаркулова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
42-2-36
Государственное учреждение «Аппарат акима К.Турысбекова сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село К.Турысбеков, улица Омарова, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
43-2-95
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылкумского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Кызылкум, улица А.Молдагуловой, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
48-2-96
Государственное учреждение «Аппарат акима Суткентского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Суткент, улица Токсанбаева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
75-2-24
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынатинского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Узыната, улица Н.Сапарова, № 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
44-3-16
Государственное учреждение «Аппарат акима Акдалинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Акдала, улица Амангелди, № 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
26-6-43
Государственное учреждение «Аппарат акима Дерменинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Дермене, улица С.Сейфуллина, № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
25-4-10
25-4-27
Государственное учреждение «Аппарат акима Задаринского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Сырдария, улица Шукирбекова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
2-93-13
2-92-55
Государственное учреждение «Аппарат акима Монтайтасского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Монтайтас, улица Келдибекулы, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
28-2-72
Государственное учреждение «Аппарат акима Байыркумского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Байыркум, улица Жумабекулы, дом № 38
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
24-3-17
Государственное учреждение «Аппарат акима Жиделинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Жидели, улица Орталык, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
27-1-74
Государственное учреждение «Аппарат акима Ащысайского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Ащысай, улица Жангельдина, дом № 29
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 (72543) 4-00-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Байылдырского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Байылдыр, улица Володарский, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-22-21
Государственное учреждение «Аппарат акима Карнакского сельского округа города Кентау»

Шардара ауданы, Ақалтын ауылы, Б.Майлин көшесі, № 5/2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 75-1-62
«Шардара ауданы Достық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Достық ауылы, М.Маметова көшесі, № 23 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 45-3-94
«Шардара ауданы Жаушықұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Жаушықұм ауылы, Жаушықұм көшесі, № 4/3 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 41-3-00
«Шардара ауданы Көксу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Көксу ауылы, Қ.Сатбаев көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 46-3-68
«Шардара ауданы Қоссейіт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қоссейіт ауылы, Н.Анарқұлов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 42-2-36
«Шардара ауданы Қ.Тұрысбеков ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қ.Тұрысбеков ауылы, Омаров көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 43-2-95
«Шардара ауданы Қызылқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қызылқұм ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 48-2-96
«Шардара ауданы Сүткент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Сүткент ауылы, Тоқсанбаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 75-2-24
«Шардара ауданы Ұзыната ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Ұзыната ауылы, Н.Сапаров көшесі, № 19
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 44-3-16
«Арыс қаласы Ақдала ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Ақдала ауылы, Амангелді көшесі, № 16 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 26-6-43
«Арыс қаласы Дермене ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Дермене ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 25-4-10 25-4-27
«Арыс қаласы Задария ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Сырдария ауылы, Шүкірбеков көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 2-93-13 2-92-55
«Арыс қаласы Монтайтас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Монтайтас ауылы, Келдібекұлы көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 28-2-72
«Арыс қаласы Байырқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Байырқұм ауылы, Жұмабекұлы көшесі, № 38 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 24-3-17
«Арыс қаласы Жиделі ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Жиделі ауылы, Орталық көшесі, № 2
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 27-1-74
«Кентау қаласы Ащысай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Жангельдин көшесі, № 29 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7(72543) 4-00-40
«Кентау қаласы Байылдыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Володарский көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-22-21
«Кентау қаласы Қарнақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

город Кентау, село Карнак, улица 60 лет Октябрю, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-22-21
Государственное учреждение «Аппарат акима Хантагинского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Хантагы, улица Рыскулбекова, дом № 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-84-46
4-81-96,
4-84-46
Государственное учреждение «Аппарат акима Бабайкорганского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Бабайкорган, улица Бабай батыра, дом № 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-75-42
Государственное учреждение «Аппарат акима Ески Иканского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ески Икан, улица Д.Кунаева, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-42-09
Государственное учреждение «Аппарат акима Жана Иканского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ибата, улица Ибадулла ата, дом № 7а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-72-60
Государственное учреждение «Аппарат акима Жуйнекского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Жуйнек, улица Туркестанская, дом № 104
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
6-20-75
Государственное учреждение «Аппарат акима Жибекжолинского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Сауран, улица Жибек жолы, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
6-80-15
Государственное учреждение «Аппарат акима Иассинского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Енбекши дихан, улица Шобанак, дом № 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-55-25
Государственное учреждение «Аппарат акима Карашикского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Карашык, улица С.Жамалова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-86-09
Государственное учреждение «Аппарат акима Орангайского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Орангай, улица Мектеп, дом № 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-53-48
Государственное учреждение «Аппарат акима Сауранского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ынталы, улица Д.Кунаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
6-51-08
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкайыкского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Теке, шоссе Туркестан-Балтакуль, дом № 25
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-92-91
Государственное учреждение «Аппарат акима Шагинского сельского округа города Туркестан»

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Октябрьдың 60 жылдығы көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-22-21
«Кентау қаласы Хантағы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, № 24 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-84-46 4-81-96, 4-84-46
Түркістан қаласы Бабайқорған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылы, Бабай батыр көшесі, № 20
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-75-42
Түркістан қаласы Ескі Иқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-42-09
Түркістан қаласы Жаңа Иқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ибата елді мекені, Ибадулла ата көшесі, № 7а үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-72-60
Түркістан қаласы Жүйнек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Жүйнек ауылы, Түркістан көшесі, № 104 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 6-20-75
Түркістан қаласы Жібек жолы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Сауран ауылы, Жібек жолы көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 6-80-15
Түркістан қаласы Иассы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Еңбекші дихан елді мекені, Шобанақ көшесі, № 7 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-55-25
Түркістан қаласы Қарашық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Қарашық елді мекені, С.Жамалов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-86-09
Түркістан қаласы Оранғай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Оранғай ауылы, Мектеп көшесі, № 8 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-53-48
Түркістан қаласы Сауран ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ынталы елді мекені, Д.Қонаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 6-51-08
Түркістан қаласы Үшқайық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Теке елді мекені, Түркістан-Балатакөл тас жолы, № 25 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-92-91
Түркістан қаласы Шаға ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

город Туркестан, село 30 лет Казахстану, улица С.Кожанова, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
6-65-73
Государственное учреждение «Аппарат акима Шорнакского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Шорнак, улица Ы.Алтынсарина, дом № 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-67-34
Государственное учреждение «Отдел ветеринарии города Шымкент»
город Шымкент, улица Тыныбаева, дом № 49
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-7252
54-01-24
54-06-13
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование
Ветврач МИО
Ответственный исполнитель (ветеринарный врач)
Ветврач МИО
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Проверка
полноты
документов,
прием
Проверяет наличие ветеринарного паспорта и индивидуального номера животного; проводит ветеринарный осмотр животного и продуктов его убоя; оформляет ветеринарную справку с учетом эпизоотической ситуации
Оформление
мотивированного отказа
4
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
в журнале и
выдача
расписки
Оформление ветеринарной справки или мотивированного отказа
Оформление
документы
5
Сроки исполнения
30 минут
1 рабочий день
2 часа
6
Номер следующего
действия
4
5
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
2
Наименование
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Подписывает и заверяет печатью
ветеринарную справку
или
подписывает мотивированный отказ
Получение оформленной ветеринарной справки или регистрация мотивированного отказа
4
Форма завершения
(данные, документ, организационно-распорядительное
решение)
Ветеринарная справка или
мотивированный отказ
Выдача потребителю ветеринарной справки, роспись потребителя в документе о подтверждении получения документов
5
Сроки исполнения
2 часа
30 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Ветврач МИО на прием и выдачу документов
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Действие № 1
Прием
документов,
выдача
расписки,
регистрация
заявки
Действие № 2
Проведение ветеринарного осмотра
Действие № 3
Проверяет наличие ветеринарного паспорта и индивидуального номера животного; проводит ветеринарный осмотр животного и продуктов его убоя
Действие № 4
Оформляет ветеринарную справку с учетом эпизоотической ситуации. Подписывает и заверяет печатью
ветеринарную справку выдает потребителю
Действие № 5
Регистрация
ветеринарной справки в Журнале
выданных документов.
Выдача потребителю ветеринарной справки
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Ветврач МИО на прием и выдачу документов
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Действие № 1
Прием
документов, выдача
расписки,
регистрация
заявки
Действие № 2
Проведение ветеринарного осмотра
Действие № 3
Проверяет наличие ветеринарного паспорта и индивидуального номера животного; проводит ветеринарный осмотр животного и продуктов его убоя
Действие № 4
Оформляет ветеринарную справку с учетом эпизоотической ситуации. Подписание мотивированного отказа
Действие № 5
Регистрация
мотивированного отказа, выдача потребителю
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Приложение 2
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области

Түркістан қаласы, Қазақстан 30 жыл ауылы, С.Қожанов көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 6-65-73
Түркістан қаласы Шорнақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Шорнақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 20 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-67-34
«Шымкент қаласы ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Тыныбаев көшесі, № 49 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 7252 54-01-24 54-06-53
«Ветеринарлық анықтама беру»
мемлекеттік қызметінің
регламентіне 2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы
1-кесте. ЖАО ветдәрігері әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) әрекеттері
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) реттік №
1
2
3
2
Атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттардың дұрыстығын тексеру, қабылдау
Малдың ветеринарлық құжаты мен жеке нөмірінің бар болуын тексереді; малға және оның сойылған өніміне ветеринарлық тексеру жүргізеді; эпизоотиялық ахуалды есепке алып ветеринарлық анықтаманы ресімдейді
Дәлелді бас тартуды ресімдеу
4
Аяқтау түрі
(деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Журналға тіркеу және қолхат беру
Ветеринариялық анықтама немесе дәлелді бас тартуды ресімдеу
Құжаттарды дайындау
5
Орындау мерзімі
30 минут
1 жұмыс күні
2 сағат
6
Келесі әрекеттің нөмірі
4
5
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) әрекеттері
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) реттік №
4
5
2
ҚФБ атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Ветеринариялық анықтамаға немесе дәлелді бас тартуға қол қойып, мөрмен бекітеді
Ресімделген ветеринариялық анықтама немесе дәлелді бас тартуды тіркеу
4
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Ветеринариялық анықтама немесе дәлелді бас тарту
Тұтынушыға ветеринариялық анықтаманы беру, құжатты алғандығы туралы құжаттарға қол қойдыру
5
Орындау мерзімі
2 сағат
30 минут
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
ЖАО мал дәрігері құжаттарды қабылдау және беру
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
1-әрекет Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу
2-әрекет Ветеринариялық зерттеуді жүргізу
3-әрекет Малдың ветеринарлық құжаты мен жеке нөмірінің бар болуын, малға және оның сойылған өніміне ветеринарлық тексеру жүргізеді
4-әрекет Эпизоотиялық ахуалды есепке алып ветеринарлық анықтаманы ресімдейді. Ветеринариялық анықтамаға қол қойып, мөрмен бекітіп, тұтынушыға береді
5-әрекет Ветеринарлық анықтаманы тіркеу журналына алынған құжаттарды тіркеу.Тұтынушыға анықтама беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс.
ЖАО мал дәрігері құжаттарды қабылдау және беру
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
1-әрекет Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу
2-әрекет Ветеринариялық зерттеуді жүргізу
3-әрекет Малдың ветеринарлық құжаты мен жеке нөмірінің бар болуын, малға және оның сойылған өніміне ветеринарлық тексеру жүргізеді
4-әрекет Эпизоотиялық ахуалды есепке алып ветеринарлық анықтаманы ресімдейді. Дәлелді бас тартуға қол қояды
5-әрекет Дәлелді бас тартуды тіркейді және тұтынушыға береді
«Ветеринарлық анықтама беру»
мемлекеттік қызметінің
регламентіне 3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің қисынды реттілігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар
Оңтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің

от «13» июня 2012 года
№ 188
Регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» используются следующие основные понятия:
1) потребитель - юридическое и физическое лицо;
2) индивидуальный номер - индивидуальный код, присваиваемый животному, включающий в себя буквенное или цифровое обозначение, наносимое на бирку, чип или тавро;
3) ветеринарное подразделение - структурное подразделение местных исполнительных органов районов, городов областного значения.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги - нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности государственных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) государственных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается ветеринарным подразделением местного исполнительного органа района (города) областного значения (далее - МИО) или ветеринарным врачом (далее - ветврач) города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии»,  постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 «Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных», постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745» (далее - Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.

2012 жылғы «13» маусым
№ 188 қаулысына 2-қосымша
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызметі регламентінде мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – заңды және жеке тұлға;
2) жеке нөмір - жапсырмаға, чипқа немесе таңбаға түсірілетін әріптік немесе цифрлық белгіні қамтитын, жануарға берілетін жеке код;
3) ветеринариялық бөлім – облыстық маңызы бар аудан, қалалардың жергілікті атқарушы органының құрылымдық бөлімшесі;
2. Жалпы ережелер
2. Осы «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызметі регламенті (әрі қарай - регламент) «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағының 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет стандартының сақталуына қойылатын талаптарды белгілейтін және мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсетуінің тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының және өзге де жеке және заңды тұлғалардың әрекеттерінің (өзара әрекеттерінің) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттік қызмет облыстық маңызы бар ауданның (қаланың) жергілікті атқарушы органының ветеринариялық бөлімімен (бұдан әрі - ЖАО) немесе аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің ветдәрігерімен (бұдан әрі - ветдәрігер) ұсынылады.
4. Мемлекеттік қызмет нысаны автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласында мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысы (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуге бас тартуды қағаз жүзінде ұсыну болып табылады.

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги потребители могут получить в уполномоченном органе по адресам указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных дней субботы, воскресенья и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
8. Информация о государственной услуге и стандарт государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: www.minagri.gov.kz, на стендах, расположенных в помещениях МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Государственная услуга предоставляется в сроки указанные в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги предусмотрены пунктом 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель предоставляет необходимые документы, указанные в пункте 11 Стандарта, ветеринарному подразделению МИО по месту нахождения или ветврачу города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту;
2) ветврач проверяет наличие необходимых документов;
3) обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги;
4) в течение двух дней ветврач МИО проверяет соответствие масти, пола, индивидуального номера животного на месте;
5) ветврач заносит данные в базу данных;
6) присваивает животному индивидуальный номер (при отсутствии);
7) в случае соответствия требованиям, оформляет ветеринарный паспорт или дубликат ветеринарного паспорта (выписку из ветеринарного паспорта) и выдает потребителю;
8) в случае не предоставления присвоенного индивидуального номера животного, выдает ответ об отказе в письменном виде.
12. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребитель обращается к ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается к ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги.

3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысы бойынша ақпаратты тұтынушылар осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша уәкілетті органнан ала алады. Жұмыс кестесі: «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңымен белгіленген сенбі, жексенбі демалыс және мереке күндерінен басқа сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-00-ге дейін.
8. Мемлекеттік қызмет туралы ақпаратты, мемлекеттік қызмет көрсету стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.minagri.gov.kz интернет ресурсынан, осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша орналасқан ЖАО ғимараттарындағы қабырға стендтерінен алуға болады.
9. Мемлекеттік қызмет Стандарт 7-тармағына сәйкес мерзімдерде беріледі.
10. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден Стандарттың 16-тармағына сәйкес бас тартылады.
11. Тұтынушыдан өтініш түскен сәттен бастап мемлекеттік қызмет толық көрсетіліп, мемлекеттік қызметтің нәтижесі берілген сәтке дейін мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы осы регламенттің Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды орналасқан жері бойынша ЖАО құрылымдық бөлімшесіне немесе осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтың ветдәрігеріне ұсынады;
2) ветдәрігері қажетті құжаттарды тексереді;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушының өтінішін жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналына ветдәрігерімен тіркеледі, ол жерде тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі;
4) ЖАО ветдәрігері екі күн ішінде малдың жеке нөмірінің, түсінің және жынысының сәйкестігін анықтайды;
5) ветдәрігер дерекқорға мәліметтерді енгізеді;
6) жануарға жеке нөмір береді (жоқ болғанда);
7) барлық талаптарға сай келген жағдайда ветеринариялық паспортты немесе ветеринариялық паспорттың көшірмесін (ветеринариялық паспорттың үзіндісін) ресімдейді және тұтынушыға береді;
8) жануардың жеке нөмір бермеген жағдайда жазбаша түрде бас тарту туралы жауап береді.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды бір қызметкер іске асырады.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсету үдерісіндегі әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
13. Жануардың ветеринариялық паспортын алу үшін тұтынушы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша ЖАО ветдәрігеріне жүгінеді.
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша ЖАО ветдәрігеріне өтініш жасайды.
Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезінде, тұтынушыға қажетті құжаттар өткізгенін растайтын құжат қажет емес.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін жүгінген кезде, тұтынушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, мемлекеттік қызметті тұтынушыға күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон беріледі.

14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
15. Требований к информационной безопасности не предусмотрено.
16. В процессе оказания государственной услуги задействован только ветврач МИО.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) ветврача МИО с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач ветеринарного подразделения или ветврач города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
Ветврач ветеринарного подразделения или ветврач города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
Список аппаратов акимов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа расположенных ветеринарные подразделений
Наименование уполномоченных органов
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима Агыбетского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Агыбет, улица Т.Рыскулова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
60-0-12
Государственное учреждение «Аппарат акима Алгабасского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шакпак, улица С.Абдижаппарова, дом № 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
56-2-49
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбастауского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Акбастау, улица Сейитказы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
46-3-84
46-4-91
Государственное учреждение «Аппарат акима Алмалинского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Жарыкбас, улица Ж.Дауталиева, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
79-4-80
79-4-04
Государственное учреждение «Аппарат акима Борлысайского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Актас, улица Н.Тойжанова, дом № 54
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
79-4-80
79-4-04
Государственное учреждение «Аппарат акима Боралдайского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Боралдай, улица Д.Батыршаева, дом № 155 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
48-3-72
48-2-45
Государственное учреждение «Аппарат акима Богенского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шалдар, улица А.Камбашулы, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
54-3-01
54-3-02
54-2-25
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Жамбыл, улица А.Айнакожа, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
53-4-04
53-4-05
Государственное учреждение «Аппарат акима Коктерекского сельского округа Байдибекского района»

14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
15. Ақпараттық қауіпсіздігіне талаптар қарастырылмаған.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне тек қана ветдәрігері қамтылған.
17. Әкімшілік әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
18. Әкімшілік әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға ветеринарлық бөлімнің ветдәрігері немесе аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің ветдәрігері болып табылады.
Ветеринарлық бөлімнің ветдәрігері немесе аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің ветдәрігері Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес орнатылған мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты.
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызметінің регламентіне 1-қосымша
Ветеринарлық құрылым жайғасқан кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдіктері аппараттарының тізімі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Бәйдібек ауданы Ағыбет ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ағыбет ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 60-0-12
«Бәйдібек ауданы Алғабас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шақпақ ауылы, С.Әбдіжаппаров көшесі, № 33 үй
Күн сайын сағат  9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 56-2-49
«Бәйдібек ауданы Ақбастау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ақбастау ауылы, Сейітқазы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 46-3-84 46-4-91
«Бәйдібек ауданы Алмалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Жарықбас ауылы, Ж.Дауталиев көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 79-4-80 79-4-04
«Бәйдібек ауданы Борлысай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ақтас ауылы, Н.Тойжанов көшесі, № 54 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 79-4-80 79-4-04
«Бәйдібек ауданы Боралдай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Боралдай ауылы, Д.Батыршаев көшесі, № 155 А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 48-3-72 48-2-45
«Бәйдібек ауданы Бөген ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шалдар ауылы, А.Қамбашұлы көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 54-3-01 54-3-02 54-2-25
«Бәйдібек ауданы Жамбыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Жамбыл ауылы, А.Айнақожа көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48  53-4-04 53-4-05
«Бәйдібек ауданы Көктерек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1-2 рабочих дня
6
Номер следующего
действия
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
(хода, потока работ)
3
4
5
2
Наименование
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Мотивированный отказ
Подписывает и заверяет печатью
ветеринарный паспорт на животное
или
подписывает мотивированный отказ
Получение оформленного ветеринарного паспорта на животное или регистрация мотивированного отказа
4
Форма завершения
(данные,  документ, организационно-распорядительное
решение)
Ввод данных в базу данных
Ветеринарный паспорт на животное или
мотивированный отказ
Выдача потребителю ветеринарного паспорта на животное, роспись потребителя в документе о подтверждении получения документов
5
Сроки исполнения
2 часа
2 часа
30 минут
6
Номер следующего
действия
6
7
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
ветврач МИО
ветврач МИО
ветврач МИО
ветврач МИО
Действие № 1
Прием
документов,
выдача
расписки,
регистрация
заявки
Действие № 2
Определение
структурного
подразделения
для исполнения,
наложение
резолюции
Действие № 3
Осуществляет ведение базы данных по идентификации сельскохозяйственных животных (ввод данных в базу данных) по месту проведения идентификации; присваивает животному индивидуальный номер.
Действие № 4
Заносит сведения о проведенных ветеринарных обработках и диагностических исследованиях животного, данные о владельце животного. После осуществления биркования, чипирования, таврения подписывает и заверяет печатью
ветеринарный паспорт на животное, выдает владельцу животного ветеринарный паспорт на животное.
Действие № 5
Регистрация
ветеринарного паспорта на животное в Журнале
выданных документов.
Выдача потребителю ветеринарного паспорта на животное
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
ветврач МИО
ветврач МИО
ветврач МИО
ветврач МИО
Действие № 1
Прием
документов,
выдача
расписки,
регистрация
заявки,
направление
документов руководству МИО (начальнику или его заместителю)
Действие № 2
Определение
структурного
подразделения
для исполнения,
наложение
резолюции
Действие № 3
Осуществляет ведение базы данных по идентификации сельскохозяйственных животных (ввод данных в базу данных) по месту проведения идентификации; присваивает животному индивидуальный номер; осуществление биркования, чипирования, таврения.
Действие № 4
Выдает владельцу животного ветеринарный паспорт на животное. Подписание
мотивированного
отказа.
Действие № 5
Регистрация
мотивированного
заключения,
выдача
потребителю
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий

1-2 жұмыс күні
2 сағат
6
Келесі әрекеттің нөмірі
4
5
Негізгі үдеріс (жұмыс барысының, ағынының) әрекеттері
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) реттік №
4
5
2
Атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Жануарға берілетін паспортқа қол қойып, мөрмен бекітеді немесе дәлелді бас тарту жазады
Жануарға дайындалған паспортты немесе дәлелді бас тартуды береді
4
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Ветеринариялық паспорт немесе дәлелді бас тарту
Тұтынушыға ветеринариялық төлқұжатты беру, құжатты алғандығы туралы құжаттарға қол қойдыру
5
Орындау мерзімі
2 сағат
30 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
7
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
1-әрекет
Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу
2-әрекет Орындалуы туралы құрылымдық бөлімдерді анықтау
3-әрекет Жануарларды бірдейлендірілген мекен жайларынан мәліметтер базасына енгізу; жануарларға жеке код беру
4-әрекет Жануарлар ауруларының диагностикасы және ветеринариялық залалсыздандыру жұмыстары, жануардың иелері туралы мәліметтерді мәліметтер базасына енгізу; сырғаланған, таңбаланған және нөмірленген жануарға ветеринарлық паспорт беру
5-әрекет Жануарға берілетін төлқұжатты журналға тіркеу. Тұтынушыға ветеринариялық төлқұжат беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс.
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
1-әрекет
Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу, ЖАО басшылығына құжаттарды жіберу (бастыққа немесе бастықтың орынбасарына)
2-әрекет Орындалуы туралы құрылымдық бөлімдерді анықтау
3-әрекет Жануарларды бірдейлендірілген мекен жайларынан мәліметтер базасына енгізу; жануарларға жеке код беру, сырғалау, таңбалау, нөмірлеу
4-әрекет Мал иесіне ветеринариялық паспортты ұсыну. Дәлелді бас тартуға қол қойғызу
5-әрекет Дәлелді қорытындыны тіркеу, тұтынушыға беру
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызметінің регламентіне 3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің қисынды реттілігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар