О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июня 2012 года N 169 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год"
Постановление областного акимата Южно-Казахстанской области N 309 от 31 октября 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 ноября 2012 года N 2151. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8 пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июня 2012 года № 169 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов c техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2080, опубликовано 29 июня 2012 года в газете "Южный Казахстан" № 73) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный лицей № 2 города Шымкент" управления образования акимата Южно-Казахстанской области":
в строке "1414012" "Комплектовщик мебели" цифры "50" заменить цифрами "25";
в строке "Всего" цифры "350" заменить цифрами "325";
в графе "Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Профессиональный лицей №2 города Шымкент" управления образования акимата Южно-Казахстанской области" при исправительном учреждении 167/3 города Шымкент":
в строке "1414032" "Комплектовщик мебели", в графе цифры "25" заменить цифрами "50";
в строке "Всего" цифры "125" заменить цифрами "150";
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный лицей № 15" управления образования акимата Южно-Казахстанской области":
в строке "1504042" "Повар":

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 13 маусымдағы 2012 жылғы № 169 "2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 309 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада № 2151 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабының 2 тармағына, "Білім туралы" 27 шілдедегі 2007 жылғы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 2 тармағының 8 тармақшасына сәйкес Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiмі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 13 маусымдағы 2012 жылғы № 169 (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2080-нөмiрiмен тiркелген, "Оңтүстiк Қазақстан" газетiнде 2012 жылғы 29 маусымда 101-102 нөмірінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсін:
1) көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
"Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шымкент қаласы № 2 кәсіптік лицей" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:
"1414012" "Жиһаз жинақтаушы" деген жолда "50" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "350" деген сандар "325" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шымкент қаласы № 2 кәсіптік лицей" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шымкент қаласы 167/3 түзеу мекемесінің жанындағы филиалы" деген бағанында:
"1414032" Ағаш өңдеу станоктарының станокшысы" деген жолда "25" деген сандар "50" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "125" деген сандар "150" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "№ 15 кәсіптік лицей" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:
"1504042" "Аспазшы" деген жолда:

в столбце "На основе 9 класса" цифры "25" исключить;
в столбце "На основе 11 класса" дополнить цифрами "25";
в строке "Всего":
в столбце "На основе 9 класса" цифры "150" заменить цифрами "125";
в столбце "На основе 11 класса" дополнить цифрами "25";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Южно-Казахстанский колледж права и отраслевых технологий" управления образования Южно-Казахстанской области":
дополнить строками следующего содержания:

"9 сынып негізінде" деген қатарда "25" деген сандар алынып тасталынсын;
"11 сынып негізінде" деген қатарда "25" деген сандармен толықтырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
"9 сынып негізінде" деген қатарда "150" деген сандар "125" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 сынып негізінде" деген қатарда "25" деген сандармен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулының 3-қосымшасында:
"Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Оңтүстік Қазақстан құқық және салалық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағаны:
мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

0902000
Электроснабжение (по отраслям)
0902033
Техник-электрик
50
50
в строке "Всего" цифры "149" заменить цифрами "199";
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский колледж транспорта, коммуникаций и новых технологий" управления образования Южно-Казахстанской области":
в строке "1410013" "Техник-строитель" цифры "61" заменить цифрами "81";
в строке "Всего" цифры "246" заменить цифрами "266";
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский аграрный колледж" управления образования Южно-Казахстанской области":
в строке "1513053" "Ветеринарный фельдшер" цифры "50" заменить цифрами "15";
строку
1513063
Техник-ветеринар
25
25
заменить строкой следующего содержания:
1513053
Ветеринарный техник
120
120
в строке "1502043" "Агроном по защите растений" цифры "95" заменить цифрами "75";
в строке "Всего" цифры "230" заменить цифрами "270";
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Махтааральский колледж гуманитарно-экономический и агробизнеса" управления образования Южно-Казахстанской области" строки:
1502000
Агрономия
1502033
Агроном
35
35
заменить строками следующего содержания:
0104000
Профессиональное обучение (по отраслям)
0104023
Мастер производственного обучения, техник-технолог (всех наименований)
35
35
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Капланбекский гуманитарно-агроэкономический колледж" управления образования Южно-Казахстанской области":
в строке "1513063" "Ветеринарный техник" цифры "25" заменить цифрами "120";
в строке "1513053" "Ветеринарный фельдшер" цифры "70" заменить цифрами "25";
в строке "Всего" цифры "165" заменить цифрами "215";
графу "Республиканское государственное коммунальное предприятие колледж Южно-Казахстанского государственного университета им. М.Ауезова" заменить графой следующего содержания:
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский художественный колледж им.А.Кастеева" управления образования Южно-Казахстанской области
0402000
Дизайн
0402013
Дизайнер
52
52
Всего
52
52
3) в приложении 4 к указанному постановлению:
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный лицей № 4 города Шымкент" управления образования акимата Южно-Казахстанской области":
в строке "1307022" "Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания" цифры "50" заменить цифрами "25";
в строке "Всего" цифры "50" заменить цифрами "25";
графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный лицей № 14" управления образования акимата Южно-Казахстанской области" строки

0902000
Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша)
0902033
Техник-электрик
50
50
"Барлығы" деген жолда "149" деген сандар "199" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Шымкент көлік, коммуникация және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:
"1410013" "Құрылысшы-техник" деген жолда "61" деген сандар "81" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "246" деген сандар "266" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Шымкент аграрлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:
"1513053" "Ветеринарлық фельдшер" деген жолда "50" деген сандар "15" деген сандармен ауыстырылсын;
1513063
Техник ветеринар
25
25
деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
1513053
Ветеринарлық техник
120
120
"1502043" "Өсімдікті қорғау агрономы" деген жолда "95" деген сандар "75" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "230" деген сандар "270" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Мақтаарал гуманитарлық-экономикалық және агробизнес колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:
1502000
Агрономия
1502033
Агроном
35
35
деген жолдар мынадай мазмұндағы жолдармен ауыстырылсын:
0104000
Кәсіптік оқыту (салалар бойынша)
0104023
Өндірістік оқыту шебері, техник-технолог (барлық атаулары)
35
35
"Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Қапланбек гуманитарлық агроэкономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:
"1513063" "Ветеринарлық техник" деген жолда "25" деген сандар "120" деген сандармен ауыстырылсын;
"1513053" "Ветеринарлық фельдшер" деген жолда "70" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "165" деген сандар "215" деген сандармен ауыстырылсын;
"М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің колледжі" деген бағаны мынадай мазмұндағы бағанамен ауыстырылсын:
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Ә.Қастеев атындағы Шымкент көркем сурет колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0402000
Дизайн
0402013
Дизайнер
52
52
Барлығы
52
52
3) көрсетілген қаулының 4-қосымшасында:
"Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шымкент қаласы № 4 кәсіптік лицей" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:
"1307022" "Электр байланысы жүйелі құрылыстары мен сымдық тарату жүйелері электромонтері" деген жолда "50" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "50" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "№ 14 кәсіптік лицей" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:

1402000
Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам)
1402102
Машинист экскаватора одноковшового
52
52
заменить строками следующего содержания:
1201000
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1201082
Мастер по ремонту кузовов автотранспортных средств
25
25
в графе "Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный лицей № 15" управления образования акимата Южно-Казахстанской области в строке "1504042" "Повар" цифры "25" заменить цифрами "50".

1402000
Жол - құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша)
1402102
Бір шөмішті эксковатор машинисі
52
52
деген жолдар мынадай мазмұндағы жолдармен ауыстырылсын:
1201000
Автомобиль көлігін жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
1201082
Автокөлік кузовын жөндеу шебері
25
25
"Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "№ 15 кәсіптік лицей" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" деген бағанында:
"1504042" "Аспазшы" деген жолда "25" деген сандар "50" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каныбекова С.А.
Аким области А. Мырзахметов

2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары С.А.Қаныбековке жүктелсiн.
Облыс әкімі А. Мырзахметов