О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV" Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2012 года № 10/88-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2012 года № 2169. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано 23 декабря 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 156) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «310 931 491» заменить цифрами «311 097 562»;
цифры «295 303 550» заменить цифрами «295 469 621»;
в подпункте 2) цифры «310 668 435» заменить цифрами «310 834 506»;
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе I «Доходы»:
цифры «310 931 491» заменить цифрами «311 097 562»;
в строке «Поступления трансфертов» цифры «295 303 550» заменить цифрами «295 469 621»;
в категории 4 «Поступления трансфертов»:
цифры «295 303 550» заменить цифрами «295 469 621»;
в классе 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления»:
цифры «294 890 098» заменить цифрами «295 056 169»;
в подклассе 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «294 890 098» заменить цифрами «295 056 169»;
в разделе II «Затраты»:
цифры «310 668 435» заменить цифрами «310 834 506»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10/88-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2169 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы 197-198 - нөмірлерінде және 27 желтоқсандағы 199 - нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
«310 931 491» деген цифрлар «311 097 562» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«295 303 550» деген цифрлар «295 469 621» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында «310 668 435» деген цифрлар «310 834 506» деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
«Кірістер» деген I - бөлімде:
«310 931 491» деген цифрлар «311 097 562» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» деген жолдағы «295 303 550» деген цифрлар «295 469 621» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» деген 4 - санатындағы:
«295 303 550» деген цифрлар «295 469 621» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» деген 02 - сыныбындағы:
«294 890 098» деген цифрлар «295 056 169» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» деген 1- ішкі сыныбындағы «294 890 098» деген цифрлар «295 056 169» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Шығындар» деген ІІ - бөлімде:
«310 668 435» деген цифрлар «310 834 506» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген 10 - функционалдық тобында:

цифры «21 162 413» заменить цифрами «21 328 484»;
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
цифры «9 076 497» заменить цифрами «9 104 788»;
по администратору бюджетной программы 255 «Управление сельского хозяйства области»:
цифры «8 932 113» заменить цифрами «8 960 404»;
по программе 002 «Поддержка семеноводства» цифры «454 473» заменить цифрами «482 764»;
функциональную подгруппу 4 «Рыбное хозяйство» с цифрами «27 720» исключить;
администратора бюджетной программы 255 «Управление сельского хозяйства области» с цифрами «27 720» исключить;
программу 034 «Субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства» с цифрами «27 720» исключить;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений»:
цифры «4 934 182» заменить цифрами «5 099 682»;
по администратору бюджетной программы 255 «Управление сельского хозяйства области»:
цифры «4 934 182» заменить цифрами «5 099 682»;
по программе 013 «Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства» цифры «808 214» заменить цифрами «973 714».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии областного маслихата   У. Мелдеханов
Секретарь областного маслихата             К. Ержан

«21 162 413» деген цифрлар «21 328 484» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Ауыл шаруашылығы» деген 1-функционалдық кіші тобында:
«9 076 497» деген цифрлар «9 104 788» деген цифрлармен ауыстырылсын;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«8 932 113» деген цифрлар «8 960 404» деген цифрлармен ауыстырылсын;
002 «Тұқым шаруашылығын қолдау» деген бағдарламасы бойынша «454 473» деген цифрлар «482 764» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Балық шаруашылығы» 4-функционалдық кіші тобы «27 720» деген цифрларымен алып тасталсын;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі «27 720» деген цифрларымен алып тасталсын;
«Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау» деген бюджеттік бағдарламасы «27 720» деген цифрларымен алып тасталсын;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер» деген 9 функционалдық кіші тобында:
«4 934 182» деген цифрлар «5 099 682» деген цифрлармен ауыстырылсын;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«4 934 182» деген цифрлар «5 099 682» деген цифрлармен ауыстырылсын;
013 «Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау» деген бағдарламасы бойынша «808 214» деген цифрлар «973 714» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Ө.Мелдеханов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан